Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicola14

    Denísek

    Mám Deniska strašně ráda a fandila sem mu i CS Superstar...on byl nejlepší, nejhezčí a nejsladčí!!!
    Miluju jeho písničku Chcem ťa nájisť...
    Byla jsem i na koncertě superstárů na Chodově a mám od něj podpis...

    Nevíte jestli studuje s Honzíkem Bendigem na Pražský konzervatoři? díky za odpověď...
  • *1*
  • DENIS LACH

    DENIS JE SUPER MUSÍ JÍT DO FINÁLE JE SUPER A JE PĚKNEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kika.14

    hrôza

    noo tak to ste peknnne fanuusicky
    drzite mu palce len pre to ze je peknýýý??
    blbost halvnéé je ze kráásne spievaa neeee??
    (ale nemozem povedat ze neni peknýý)
    je to peknýý a dobrýý spevaak asi tak *1* *15*
    • Re: hrôza

      proste borecccccccc!!!!!!!!!!!§§ *14* *14* *14* *14* *4*
  • Autogramiáda

    čautee lidi,byl někdo na včerejší autogramiádě v Praze?Mohli by se sem dát fotky bo podpis.
  • rad0vka19

    csss

    to je zajmavý..pokaždý co sem nahraju nějakou fotku..tak se tu nikdy neukáže..už mě to jako Se... :D
  • missmartinqa

    1.11

    dneska je 1.11 a na slovensku slaví svátek kdo?...mno Denis :D všechno nej :-* :D
  • Wau

    Jáj Denísek krása fakt kluk normálka ale hele hodil by ses K Monče Bagárový *14*
  • jsi ten nejlepšíkluk milujutě milujutě milujutě milujutě milujutě Denisi ja si tě vážím proč sto třeba neskusil tajiten rok nekdo říka že si nevděční říkaj to mé kamarádky 2krát nevděční 8 .. :()*/////TVÉ heslo je 741852963./ /.741852963
  • kiki

    Denis ..? on je nejvís krásnej a uplně krásne zpíva .. nejvíc moc ho miluju .. doufám že vyhraješ .. lowe you .. :-* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší