Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deníísek :*

    Denííísek *14* Je uplne ten nejlepšíí zpěváák na světe *14* *14*
    Nejdokonalejšší fotbalista *14*
  • Denyy

    Deniseek...je upe nejlepsi kluk *1* je upa DoKoNaLy *14* ....drzim ti palecky Deny....ty to musis vyhrat *14* si nejlepsi...miluju te *14* *14*
  • martinka4

    :D

    jej ludia Denisek sa nenarodil 1994 ale 1993...tak som to opravila a čakám až mi to schvália ;)
    • Re: :D

      tak to je dobrý aspon že tu nebude chyba *3*
      jinak lidičky Deny je na 5.místě v Top 10 tady u zpěváků pokud si toho teda někdo všiml *1*
      • martinka4

        Re: Re: :D

        jej a kde si to našla?..ja neviem kde to je XD
  • denis

    Denis se v soutěži drží jen kvůli náctiletým pipinkám,kvůli zpěvu už tam teda dávno není *13*
  • ..

    Hmmm to jsem na diskusi o Martinovi Chodúrovi?Hmm trapné..
    • martinka4

      Re: ..

      nie si na diskuzi o Denisovi lachovi....xD to si si toho jeste nevsimla?xD
  • martinka4

    :D

    a pre Brňáky mámsuper správu...finalisti superstar budú v brnenskej olympii..vo stredu o 18:00 :)
  • denisko

    ja deniska žerem.
  • mickey.mouse

    15 nebo 16??

    prosim vas je mu 16 nebo 15 let??! *7* nekde pisou ze 15 a nekde zas ze 16 ... takze v tom mam trochu zmatek *1* .Jinak Denis zpiva upe BESTOVNE!!!! *14* drzim palecky *14* *14* *3*
    • Re: 15 nebo 16??

      je mu 16. *1*
    • rad0vka19

      Re: 15 nebo 16??

      je mu 16..mě štve že všude píšou že je mu 15 :D ať si teda zjistí kolik mu je! :D sou to lamy *1*
      • martinka4

        Re: Re: 15 nebo 16??

        sak ja uz som to opravila tak dufm ze shvalili tu moju opravu :D a nie niekoho ineho :D
  • rad0vka19

    moe ZlAtOOO!! :-*

    chudááček Denisek..dneska nám málem vypadl..bylo to vážne ofous..sem tak šťastná *3* ae taky je mi líto že vypadl Ben..doufám že se Denisek bude přístí tejden snažit a zazpívá to dobře..ae nejvícs se těšim až ho uslyšim zpívat česky *1* to bude mazéééc..on je pro mě pstě nejlepší..MiLuJůůŮŮůůůů :-* *14* *3*
  • martinka4

    jej

    jej ludia normálne on postúpil..som totálne happy
    • martinka4

      Re: jej

      úžasny je :D
      • martinka4

        Re: Re: jej

        a bude spievat včielku Máju..jupí:D
        • rad0vka19

          Re: Re: Re: jej

          cože??máju? :D už se těšim,ae chci ho lsyšet jak bude zpívat česky *3* doufám že se mu to povede...a že lidi ho pošlou dál!! :) *14* *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: jej

            No, menší detail je, že Mája je i slovensky. Ale to je fuk.
            Jinak Denis? Mazéééééééééééééééé éc!!! *14* *14*
          • martinka4

            Re: Re: Re: Re: jej

            áno Máju..stasne sa tesim :D..
            • rad0vka19

              Re: Re: Re: Re: Re: jej

              jj..to já se těšim taky :D ho chci strašně mocs slyšet zpívat česky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší