Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!!!

    *On* je NEJ.. lidi posílejte mu hlasy všeci teď měl namále.. udržte ho tam co nejdýl dyž už Ben vypadnul.:-( pošlete každý týden aspoň jeden hlas každý.. *14* *14*
  • rad0vka19

    Horor :D

    čauky lidi..už ste viděli horor Denise a Jana Bendiga?? :D je to husý :D ..tady je první díl http://archiv.nova.cz/multimedia/ho ror-smrt-v-priamom-prenose.html
    a tady druhej http://archiv.nova.cz/multimedia/ho ror-v-superstar-pokracovanie.html
    když sem to viděla tak sem se musela tlemit :D
    • zuza-nyje

      Re: Horor :D

      Neasi já se řezala jak sviň ani nwm čemu ale děsně mě to rozesmívalo !!!! ten první je lepší, ale rozhodně by měli točit další !!! Je to nejvíc GOOOD !!! *1*
      • martinka4

        Re: Re: Horor :D

        totalne najlepsi horor všetkych dob :D
  • miluji tě

    denisi straště mocinky tě miluji jsi s té soutěže nejkrásnější a umíš straště krásně zpívat doufám že se tam udržíš co dejdýl aby jsem se měla na co dívat *3* *14*
  • zuza-nyje

    Juj

    Mno tak jsem si dneska v obchodě listovala časákem a čeho jsem se nedočetla !! Denis už má prej holku *9* !! Prvně to prej zkoušel na Dominiku Starou ale ta ho odmítla a teď prej chodí s 16ti letou sestrou Marty Jandové !!! Je mi z toho na nic pokud je to pravda!! *9* ( pak tam ještě psali že Dominika Stará nejvíc randí s Mirem Šmajdou a furt chodí k němu na pokoj (a miro je na pokoji sám) a od tý doby co na detektoru lži řekla žese jí Miro líbí, se jejich city prej prohloubili nebo co..)
    • rad0vka19

      Re: Juj

      coooože?? :) ...jj martinka4 má pravdu..moc by se s Dominikou k sobě hodily..mno doufám že s mladou Jandovou nechodí..dyť jí ani mocs nezná :D:D ta drzost :D *1* *1* *1*
      • martinka4

        Re: Re: Juj

        ale áno pozná ju:) sou kamaráti .. teda aspoň to denis hovoril .. prej spolu nemôžu chodiť .... pretože bývajú ďaleko od seba .. tak neviem:D:D:D
        • martinka4

          Re: Re: Re: Juj

          najradšej by som ju ale zbila :D:D:D
          • rad0vka19

            Re: Re: Re: Re: Juj

            přesně tak..to já taky :D ten je jenom náš!! :)
    • martinka4

      Re: Juj

      a kde si cetla ze ma denis priatelku?:(já len že povedal ze z tou jandovou nic nema x(..a s dominikou by mu to sluselo :)
  • missmartinqa

    denisek♥

    áá lidi viděla sem ho naživo..v brně v olympii..krásnej je..muck:D♥♥..
    • Re: denisek♥

      Závidim... a jakej byl ( jako povahou )? Určo milej a všechny krásný vlastnůstky že j?
      Jinak pro všechny fanoušky Denise, klikejteeeee pls : http://denislacho.myminicity.com/ *14*
  • rad0vka19

    Kráááása

    tykráso..dneska to zazpíval úpa skvěle..strašně mocinky se mi to líbilo..byla to show...bylo to fantastický..to se nedá popsat ani slovy! :D mno ne? tak STAR 7 na 906 06 13..já už sem poslala 2 hlasy...tak posílejte...PS:Denísku MiLuJůů TĚ ty si jediná moe hvězda!!!! :-* *14* *3* *14*
  • ka.tt.inka

    prosíím

    posílejte mu hlasy...:(...on to dneska potřebuje..:((...STAR 7 na 9060613...mooc prosíím...:(
  • martinka4

    :)

    ho Včelka Mája bola totálne úžasná .. :o* mooc sa podarila .. posielajte hlasy:D
  • martinka4

    :D

    haha .. xD tu je nejaký anti fanúšik .. čo sa nás snaži odradiť od posílaní hlasov?:D:D smiech na teba:D:D.. denis je rád že je tam a váži si toho že mu hlasy posielame ..:D:D.. PS: nauč sa pisat po slovensky:D:D..lol sa asik poserem :D
  • missmartinqa

    :(

    to si děláte prdel ne?...rikala sem ze du lidi zbit tak du na to !! ...proc on po jeho dokonaly vcelce maje:(
    • Re: :(

      neasi :), eště jak to neuměl pořádně vyslovit to ,,včelka", to bylo tak roztomilý!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit