Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuza-nyje

    Béé

    Mno tak kromě toho, že jsem to vyřazování pěkně ořvala, tak jsem se chtěla zeptat jestli nebudete zítra ráno doma až bude ten online rozhovor, jestli jo tak bych byla strašně vděčná tomu, kdo by se pokusil z něj vytáhnout email. Když musím bejt ráno v tý podělaný škole tak mu napsat nemůžu ale napsala bych mu ráda, takže ten kdo z něj vytáhne email, tak bychj mu byla strašně vděčná !! Prosíííím strašně moc vás prosííím buďte někdo tak hodnej, mně to strašně mrzí, že mu nemůžu kvůli škole napsat, strašně moc vás prosíím !! Sem svůj mail asi nenapíše, ikdyž jestli si to Denisi přečtěš tak prosíííím prosíííím napiš mi ho, nebo jakýkoli kontakt na tebe !!! Ale to bych musela věřít na zázraky, tohle si Denis asi nepřečte, a jestli jo tak by sem kontakt asi nedal !!! Tak prosííím ještě jednou strašně prosím kdo mu bude psát, zeptejte se ho na ten mail, budu nesmírně vděčná káždýmu !!! *4*
    • Re: Béé

      Nesehnalas ten mail??:))
    • martinka4

      Re: Béé

      já na neho mám email .. ale neviem či ti ho môžem dať:)
      • Re: Re: Béé

        Fakt? Ty na něj máš mail? Napíšeš ho sem pls? Budu ti fakt moooooooc vděčná. *4*
        Jinak Denísek je prostě nejlepší!!! Včelka Mája byla bomba. Show největší, fakt že jo!! *14* *14* *14*
        • missmartinqa

          Re: Re: Re: Béé

          ale ja neviem jestli mozem :D
          • martinka4

            Re: Re: Re: Re: Béé

            heh martinka nepisal po slovensky..už si nepisas so mnou:D..ale neviem ci ti ho mozem dat..takto ho zverejnovat :D..mozno cez spravy..neviem :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Béé

              Neeeee, pls... můžeš ho sem dát. Stejně je tady větina fanynek Denise, takže to bude užitečný pro všechny. Fakt moooc prosím!!! Smutně koukám... *9* *9*
            • mrs.bajunecqa

              Re: Re: Re: Re: Re: Béé

              prosííím! Napiš na mrs.bajunecqa@seznam.cz prosím já ho zbožňujem! Jen se ho na něco zeptat!
    • Re: Béé

      tak mu napis na facebooku
  • martinkooooooo

    :(

    denisko vypadol :(
  • chjoo

    Denis byl nejlepší ze všech a pro mně bude superstar vždy on, suprově zpívá a nechapu jak to že vypadl, a doufam, že se bude zpěvu držet dál, protože má nej hlas
  • ivca-ivik

    Ivisek

    DENÍÍSEK BYL UPA NEJ A VON VYPADNUL TO ME TAK......!!!!!! MILUJU TĚ DENÍÍSKU MTMMR 4EVER *14* *14* *14* mUCKík *14* *14* *14*
  • lucka.prokopova

    5.finále

    nemá někdo Včelku máju jako mp3 dekuji:) *3*
  • .(

    škoda že nám minulej tejden vypad x(....už se na superstar moc nekoukám,když vypad x((( nemáte na něj někdo mail ?...pravej mail asi nikdo,co ?'
    • martinka4

      Re: .(

      já mam jeho skutočný email:)
      • Re: Re: .(

        ahojky dala by jsi mi jeho email diky moc klára
      • Re: Re: .(

        kcas??ne?? jestli n tak mi plsky posli na sarinka.kejmarova@seznam.cz to je muj mail ja vim trapas ale co plooooooosiiiiiiiiiiim te moc mocinky ho zboznuji *14*
      • Re: Re: .(

        Hej pls pošli mi ho na adresu x-tina95@seznam.cz pls.. :)
  • goldenka

    Zadaný

    Denisek uz je zadany!!chodi s eliskou jandovou(sestra marty jandove),,je to na superstar.tv,,,denis zpiva hezky,skoda ze vypadl! *14*
    • tuc.kitty

      Re: Zadaný

      Jj je ZaDaný *4* já BycH ho taKy braLa KdyBy bycH byLa éLišKa jaNdová *14*
    • mrs.bajunecqa

      Re: Zadaný

      přeju aby byl on šťastnej...ale vážně to nepřeju Elišce Jandový :D
    • Re: Zadaný

      jo škoda že vypadl ale škoda že už je zadanej..odted nesnáším sestru marty jandove=)=)--sranda
    • rad0vka19

      Re: Zadaný

      ta drzost :D ae mocs mu to přeju..konečně si našel holčinu kterou má rád..a ona má ráda jeho..doufám že jim to vydrží!! :) *14* *14* on stejně je nejlepšíí....má nejkrásnější hlas..Žerůůů hóó :D *14*
    • eminemka14

      Re: Zadaný

      ano to je veľká škoda že vypadol ja som mu moc fandila ... spieval krásne mňa sa páčila jeho farba hlasu .... a áno je už zadaný no ja mu to veľmi prajem .... on si to zaslúži miláčik ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pro deniska

    Hrozně jsem plakala když vypadl ..ještě ted když vidím jeho videa tak se rzopláču..byl nejlepší a pořád je..**
    • te.res.ka

      Slaďounkééj:-*

      ON je tak sladkej nejkráásnější z celé soutěže..Nejkrásnější hlas prostě on je SUPERSTAR..!Prostě se mu to jednou nepovedlo a hned ho vyšoupli *9* *7* Ale milujuuu hooo a moc mu to přeju s Eliškou..! *14* *4* *14*
  • ajulina.ajulina

    video

    http://superstarcz.nova.cz/clanek/n ovinky/bendig-a-lacho-natocili-vide oklip.html vidli ste holky?faakt krasa...:) *15* *15*
  • I love denis

    Denisi si super hezkej kluk
    • zive z pokojicku rozhovor s dennym

      Ahojjj 16.1 jsme byli na superkoncerte a udelali rozhovor s deniskem urcite se na to podivejte,dale jsme delali rozhovoor s redaktorem z tv nova..posilam odkaz na deniiskka a v nasich widejich muzete najit kd emeli buus:Djak to tam vypadalo rozhovory s fanouskama a poradney drzkopad ve vlakuu:D http://www.youtube.com/watch?v=lQBV mmo051c

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit