Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Denisův fanclub

    Denisův Český fanclub
    registrujte se na : http://www.denis-lacho-czech-fanclub.webs.com/
    *3*
  • Denis Lacho

    Kluk s vyjímečným charakterem, působící na okolí, vším co dělá, jak se chová, spousta
    a spousta vyjímečných prvků cování, které na něm oceňuji. Je to vyjímečný kluk, nejen vzhelem, ale jak působí, jeho hlas má blahodárné účinky na mysl a vždy když poslouchám jeho písně, je to jak kouzelný dar...prostě a jednoduše, krásně zpíváš, hlavně se drž, toho co tě v životě tolik baví a budeš ten nejslavnější a nejlepší zpěvák, prostě vše co si budeš přát...budu ti držet palce ve všech směrech, moc si mě zaujal:)toť vše:)
  • kiki-DENI

    Denísek miluju tě nejvíc.Jsi uplně nejlepší ze všech.:-x miluju :-x modinko moc :-x vyhraj to :-x musíš:-x držím palečky moc:-x jsi NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • denisek

    denis je nadhernej sladkej má krasnej hlas je nej *14* *14* *14* *14* *14*
  • škoda :((

    DENIS, on byl uplně nejlepši, nejhezči a prostě nejlepšii ze všech *14* neměl vypadnout *8* stejně to nechapu,měl tolik faninek a byl tak hezkej a holky většinou poslajou hlasy hezkym *7* škoda *10*
    • Re: škoda :((

      já si taky myslim že neměl vypadnout byl úžasnej a měl radši vypadnot Chodúr vypadá jak Shrek
      • Re: Re: škoda :((

        Jenze tohle je soutez o zpevu ty picko ne o vzhledu ty oslíku..
        • Re: Re: Re: škoda :((

          je totalne na hovno spievat nevie vobec, nech sa vrati do petržalky *5*
  • mileyhilary

    Denísek

    Proč zrovna vypadl Denísek mám tě hrozně moc ráda a pro mě už jseš tedka Superstar Denis 4ever
  • replay.girl

    denis

    jaj on ma dneska narozeniny,,vsechno nejlepsi denii jaj ty si nejlepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • najlepsiiiiiii

    najlepsiiiiiiiii najkrajsiiiiiiiiii a proste som donho blaaaaaazonnnnnnnnnn heheh
  • DeNiS ♥ LoVe

    * DržíM mU PaLečKy *
    * ...musí vyhráát =) *
    * NejLePšíííí zvítězí <3 * *14*
  • =P

    ♥*ON*♥ je nejlepšííííí.. musíí vyhráát.. =o** ♥ ♥ ♥ ♥ *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit