Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nádherný úsměv, talentovaná, sexy *14*
  • ahoj

    ahoj asi ti i závidím chtěla bych být taky v nějaké zkupině jako je don´t be dolls nebo 5angels poradíš mi prosím jak se stát zpěvačko a tanečnicí v takové skupině děkuji .a mám dotaz nemusíš odpovídat proč si odešla z 5angels a proč odešly i ostatní holky proč soutam teď nové
    • Chodit tancovat a na zpěv. A dokola. a dokola Musíš se snažit!
  • :)

    já si Dio myslim že ti to sluší víc tedˇ v Don´t Be Dools s baruškou a déňou než v 5angels.. *3* *3* *4* *4*
  • mileycyrus2111

    Viděla jsem se s ní osobně

    Ahojky Diann..Jsi bezva holka jsem ráda že jsem tě viděla..těším se až zase přijedeš..:) *15* *14*
  • Všechno nejlepší

    Ahojky Dianko..Seš Suprová Holka..
    P.S:Přeju Ti všechno nejlepší K Tvým Narozeninám..♥ *1*
  • diamondstars

    v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

    ahoj v jaké jsi ted skupině?viděla jsem na fotce tebe a 2 nějaké holky a byly jste na focení.děkuuji predem za odpověd
    *3*
    • Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      Dianka byla v Dont be dolls :)
      Ae ty se teď tky ropadly... :(
    • Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      je ve skupině dont be dolls.. *3*
    • mileycyrus2111

      Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      Jj,je ve skupině Don´t be dols...Já se s Diankou viděla osobně..:) *4*
    • Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      dia je ve skupiné dont by dolsb s barčou a denčou *4*
    • Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      diana spíva a tancuje ve skupině dont be dolls tancujou tam jete 2 holkyje to super skupina *3*
    • Re: v jaké jsi ted skupině??????viděla jsem fotky jak jsi tam ty a nějaké 2 holky

      Ahoj, jsem ted ve skupině Dont Be Dolls s Bárou a Denčou, bývalými členkami Kids Dalmateens.
  • dio

    mně by se líbilo kdybys byla v diamond cats a z 5 angels jsem tě měla nejradši a pořád tě mám nejradši *3*
  • Anež

    AHOJ DIANKO JE MI HROZNĚ LÍTO ŽE JSI ODEŠLA Z KIDS DALMATEENS.... moc dlouhos tam teda nebyla..... *7* *9*
    • Re: Anež

      Byla jsem tam 5 měsíců...a měla jsem důvod odejít. Nemusí ti to být líto, já jsem v pohodě *3* a ráda, že to tak je,pp
  • pusycat

    RE:

    Já se tam fakt nemužu vrátit ted tam sou ve 5angels jiné holky..A v Kids Dalmateens je mi asi líp...Ve 5angels si ze mě dělali ´´jenom´´křoví a to mě mrzelo.. myslela jsem že tam budu furt že tam budu do tý doby než vydáme druhý CD ale skončila sem o hodně dřív sice sem tam byla když sme vydali první desku byla sem tam i při křtinách našeho prvního CD..Ale bylo to marný...V Kids je mi líp :) *8* Sem ráda že sem v Dalmateens!!!!!
    • Re: RE:

      tak to se mas dobre hlavne ze se mas,ja sim mysim ze jsi dobra ve spěvi i v tancovani mse bavi spívat i tancovat potrebovala bych tvou radu jestli to umim *3* *3* *3* *3*
    • Re: RE:

      Tohle jsem nepsala já, jak se můžeš za mě vydávat! Ani nevíš, proč jsem odešla a nikdy nikdo ve 5angels nedělal křoví, všechny holky na tom byly stejně, asi jsi neviděla ani jedno naše video, že tohle tvrdíš...Jsi lhářka, tak už za mě nepiš.
  • Nemohu se vrátit

    Ahoj fanoušci prominte já se vrátit nemohu protože manažér už má jiné holky a jsem kids dalmateens :-) *8*
    • Re: Nemohu se vrátit

      hele co to tu povidas diana neni dianka a porad se za ni nevidavej jsi pěkná kráva moje kámošk a katka kalášková se zná s diankou ona ti to může potvrdit vlastně zná celý 5 angles tak ahoj lhářko. *16* *16* *1*
    • Re: Nemohu se vrátit

      ty se vrátit musíš bez tebe to není ono *4* *4*
      • Re: Re: Nemohu se vrátit

        A taky bych nikdy nenapsala NEMOHU ... *1* *1* *1* ...pp Dia
        • pusycat

          Re: Re: Re: Nemohu se vrátit

          Ahoj..Kdopak se za tebe vidával? *7* Nenávidim takoví lidi *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit