Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucisek02

    Víte že?

    Dianka je v taneční skupině Kids Dalmateens

    Jo a když někdo nevěříte že třeba někdo potkal Dianku tak neříkejte že je to blbost muže se sní někdo na ulici potkat když bydlí ve stejném městě jako ona sou to taky lidi ne
  • kamickar

    ahoj

    hele tohle napsala Kristýna na svůj proofil na lidech,členka 5angels Dianka odešla protože se dostala na taneční konzervatoř moc mi chybí ale určitě bude lepší než my :) to ji přeju :)
  • konec 5angels

    Jo to je pravda,potkala jsem Nikolku a ona mi řekla,že je smutná,protože všechny čtyři holky odcházej.
    • Re: konec 5angels

      Faaktt????????? *9*
  • odcházej všechny

    Ahoj,s Diankou odcházejí všechny holky,nelíbilo se jim jak manažer Dianku vyměnil.Prostě tam je sama Nikola,protože to je dcera manažera.Za Dianku taky nikoho nemaj,protože ta Hanka tam má jen fotky,ale nejde tam.
  • že prý

    už je pryč *9*
    • Re: že prý

      jj,mně se po ní stýská *9*
  • pomoc

    ahoj diano chtel bych si s vami moc a moc zaspivat a chtel bych si zalozit podobnou skupinu ale klucici ALE ten nejveci problem je ten,ze nevim kde zacit
  • mileyhilary

    nileyhilary

    Prosíma Vás nehádej te se tady a vy byste nemeli pouzivat tak sprosty slova nejste jeste dospely tak se sklidnete sice jim je neco okolo 10 le ale mnoho toho nedokazali vemte si priklad z Miley Cyrus ta toho hodne dokazala nebo treba US5 *3*
  • diano mám kámoše v baletní škole pirueta budu hrát 21 a 22.6.2009 v saleianském divadle balet zlatovláska ale co to neřeknu

    *5*
    • Re: diano mám kámoše v baletní škole pirueta budu hrát 21 a 22.6.2009 v saleianském divadle balet zlatovláska ale co to neřeknu

      Co si hrála??? Já jsem tam taky hrála :-D
  • veselda

    teda tady to vypadá

    teda tady panuje nálada jako když na sebe křičí dvě vojska ....Holt nokomu se libí a nikomu ne !A tím ¨,že si budete nadávat do krav a p.č názor toho druhého nezměníte to vám můžu zaručit
  • bez tebe by to proste neslo

    ses dobra bez tebe by to proste neslo a jestli mas icq tak si me pls pridej moje icq je 358507493 *4* *4* *1* *1* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit