Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrat se

    dianečko ona má pravdu vratse bez tebe je to hrozný a kámoš tě miluje prosím vrat se *9* pak budu ráda *3* *3* no řekněte někdo něco *9*
  • návrat

    dio ty se musíš zrátit do 5 angels a ostatní holky taky jsi skvělý anděl *4* a mě se kids dalmateens nelíbí *9* 5 angels jsou mnohem lepší prosím vrat se do 5 angels
  • Dianka

    ahoj Dianko jsi nejlepší a taky bych se chtěla stát skupinou 5 angels.kdybych tam byla tak bych se radovala.já už umím skoro všechny tance a umím taky zpívat. každý den se to učím.nejvíc se mi líbí písen soused a taky vesmírný výlet.tak ahoj když budeš mít určitě čas tak napiš na icq jestli máš tak to je moje icq:409 390 419.tak pá. *3* *4*
  • 7leonqa7

    Dia

    Ahojky hele není náhodou DianA členka skupiny Kids DALMATEENS??? docela mi to tak přijde ale nemohu na inernetu najít info a jména členek DALMATEENS...*9* prosím ozwěte se mi na profil..... díQy
    • Re: Dia

      Vše najdeš na www.dalmateens.com
  • martinkooooooo

    ??

    kto je toto? *16*
  • kika976

    Přání Diance

    Všechno nejlepší Dianko, jsi super a je hrůza že jsi musela odejít z 5angels
  • kajinka0

    bože...

    no já vam nevím..když si to tu nak čtu tak nemužu věřit svejm očím.. *9* proč si jako myslíte že se sní nekdo nemohl potkat??vždyt žije v čechách!neřeknu že když nekdo řekne že se zná s Madonnou tak je jasný že kecá..ale takováhle malá kravka nafoukana..bože...5angels jsou taky trapný i já umim zpívat a tancovat líp než oni:D a to si nemyslim že jsem na to moc nadaná:D:D *15*
    • pusycat

      Re: bože...

      Ty že umíš zpívat a tancovat to tě chci vidět!!! *16* *16* *16* *16* *16* A Dia není kráva a eště kevšemu nafoukaná taková není!!! *16* *16* *16* *16*
    • kika976

      Re: bože...

      Ona že je kráva, to zpíš ty.Chtěla bych tě vidět jak tancuješ a zpíváš *16* *16* *16*
      • skih

        Re: Re: bože...

        hojky,dianka je sikovna...a ne krava,tyo! *9* *13*
  • Vše neej dianko

    Dianko jsi hroozně moooc supeeer mám tě ráda a přeji ti vše neeej tvoje lucka *14*
  • Dianka byla nejlepší

    ahoj dianko je mi moc lítože jsi musela odejít byla jsi super tak co uz se dá nadelat pozdravuj a mejse pekne *9* *9* *9* *9* *9*
  • Vše nej

    Přeji ti hodně štstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit