Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju diega violetta a diego se sobe hodi vic mam ho moc rada spiva hesky a je to krasavec *14* *14* *14* *14*
    • Toto neni krásavec ale hnusný, zlý, fas!! Je krásavec ale Jorge Blanco a né Diego :P :p !! *11* je mi z neho zle !! *16* !! *3*
      • jorge je šeredák šerednej fuuj chci zvracet !!!! Diego je nejlepší !!!! *14*
        • ty spina jorge ze je seredak ????????????? ako si dovolujes??!!!!!!!!!!
          jediny kto je tu skarredy si ty *16* *16* *16* a diego by sa mal rychlo zakopat do hrobu nez to spravim ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          a ty prosim prestan nadavat na leonika lebo ty si tak skareda ako paviani zadok tak si to uz uvedom
      • Diego je lepší !
      • Nahodou Diego neni spatnej je celkem BOZIIIII!:
  • diego je super a mne nevadi že je zlý ked naozaj neni *4* *4* *3*
  • Diego je fakt hustý *14* *4* *14* *4*
    • violetta a leon
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* žijem iba pre diega.
    Leon je namyslený ale keď sa párči druhým tak ich vec

    PS:
    I love you Diego
    • Taky bych rekla. SOUHLASIM :-)
  • mne osobne sa moc lubi a violettu 2 vubec nezhnusnil bezte vsetci do riti
    ani ty zli nejsu ve skutecnosti zli
    *4* *5*
  • Ale čoby Diego je v seriály naj vie čo chce je krásny a leon je len namysleny :D v skutočnosti sa mi z vio viac hodí leon ale v seriály urcite diego lepšie spieva a aj vyzerá :)
    • leon neni vubec namysleny iba ho nema rad *11*
  • violetta5
    znuznil si serial violetta. ale mam tě rada v reallu ale ve violettě se drž dál od violetty ona skončí z leonem a ty se dotoho jenom pleteš.......... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ale umíš zpívat a máš velké břicho *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12*
    • WTF???? to jako fakt?? Nahodou je Diego super( steeeer!) ;-)
  • violetta je moj naj seriál ale ti si ho uplne zešpatil neznašam ta je mi s teba na grc *16* *12* *11* *10*
  • Mam rada Violettu je to muj oblibenej seriál a nejhešči tam je Tomas a Marco Ludmila
    *14* *14* *14*
  • Ahoj mě se moc líbi violetta 2 a nejhezčí je tam Leon a Violetta *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit