Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni až taký zlý-je super *1* *14* *1* *14* *14*
  • Milujem ho *14* *14*
  • Je pravda že čaká dieťa s Clarou???? *8*
    • Myslím,že ano *14* *14* *14*
  • Ahojky lidi,ja fandím Diegovi i když je někdy moc sebevědomý přece neznamená že je hrozný a že se snaží Violettu získat a snaží se a myslí to s ní dobře tak proč ne...Myslím si že každý muže mít svůj názor at je negativní nebo pozitivní ..no ne ?A stejně je to jenom jeho role a doopravdy nemusí mít takovou povahu jako ve Violettě ... Ale lidi urážkama se nic nevyřeší a nic ím nezměníte ...Takže je to na vás co jsem budete psát... Já vám nebudu nic poroučet ani zakazovat...Jen jsem řekla svůj názor *4* *3*
  • Makyy13
    Hele lidi, asi se (skoro) všichni shodneme na tom, že je pro VIOLETTU lepší Jorge (alespoň si to přejeme, ale možná ne každý) <3 *1* *1* ,ale to neznamená, že je Diego hrozný...No dobre pořád dolejzá a snaží se vnutit Vie, ale ve skutečnosti může být dobrý ne? *15* *4* jako tohle je jenom můj názor, nechci vás nějak přesvědčovat :D vy si myslíte svůj názor a já také :) možná že se z něho vyklube dobrý kluk :D (aspoň v to doufám *14* *14* ) někdy je to až přehnané jak se snaží, ale ten vzkaz byl podle mě milý :) *4* klidně mě nenáviďte :D mě to bude jedno :D každý si stojíme za svým názorem *1* *2* *3*
    • mas pravdu makyy13
      mas prvdu v tom ze ta budeme nenavidiet
      tak ahooojkyyyyyyyyy *1* *1* *1*
  • Máš pravdu Kukuč je proste sprostý TAK...........................starý,hnusný zdochnutý špinavý kôň!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *13* *13* *9* *9* *11* *12* *16* *16* *16* *10* *10* proste bláznivý chlapisko sprostý!!!!!!!!!!
  • violetta plus lion
  • ja si myslim ze je pekny <3 <3 <3 <3
  • ale diego za violettou furt dolejzá a kvůli němu bude jorge v komatu blbej diego *16* *11* *10* *9* *9*
    • no to je tez pravda a pak ctsycky lehne na postel a vzpomina na ni
  • Tu nejde o krásu ako diego vyzerá možno že je dobrý tak tu na neho nenadavajte prosím veď je to možno dobrý chlapec
    • asi ano no..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit