Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diego je celkem Hezký ale moje srdce bije jenom Pro Jorgeho (leona)
  • Diego je najkrajši spolu s Leom Howardom.<3
  • chcete videt diega na fotkach tak pešna na facebok diego dominguez je tam spravni ten kde je fajfka *3*
  • Je zajímavé, jak tu všichni píšou, že Diega nesnáší. Přitom ho berete jenom jako Diega z Violetty. Nikdo z Vás neví, jaký je Diego doopravdy. A to, že píšete, že je hnusný, je ještě horší, protože za to nemůže. Mám ráda i Diega i Jorge(ho) *15* . Mám je ráda, hlavně proto, jak hrajou, zpívají a tančí.
    • kristo mas velkou pravdu! ja treba nemam rada diega ve violette ale nikdo s nas nevi jaky doopravdy je treba je doopravdy hodny a ne zly jak jsi myslite
  • Ja ho uplne NESNÁŠÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • a co jako?:DD
      nikoho normálního to nezajímá :DDD
    • hi Diego *1* *1* *1* *1* *1*
  • Diego vyzerá hnusne. *11*
  • Diego je hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus,Leon je najlepší:)
  • Notáák,nebuďte na Diega tk hnusní,každýmu se líbí jiný muž z Violetty,ale nemusíte tu říkat že je hnuuus a takový ty vaše výlevy co tu čtu..Podle mě je Diego pěknej muž,nechci nějak urazit Leona..Kžadý muž je hezčí v něčem jiném :) Jinak můj názor na Diega je že je pěknej a mě se moc líbí a krásně zpíváš :) *14* *14* *14* *14* *4* *3* *5*
  • Hele,chci se jen zeptat,jestli je fakt pravda,že Clara má mít s Diegem dítě už za necelý měsíc a že jim to spolu moc neklape...Mám totiž Claru Alonso přidanou na FC a tam píše,že nemiluje Diega Dominguese,ale nějakéhio A.Z. .... Takže kdyby někdo věděl,jestli je tohle všechno pravda,please napište mi to sem.Předem moc díky,kdyby někdo cchtěl kontakt na OPRAVDOVÝ FC Martiny Stoessel ozvěte se.
    Díky...JK
    • ahoj, jako fakt Clara bude mít dítě s Diegem??? a dal/a by si mi ten real Facebook na Martinu Stoessel? děkuju
      • tomas br br *8*
  • Simonka-CeCe
    Maria Alonso-Angie čaka asi Diegom dite a pozrite si fotky na Maria Alonso na osobnostiach *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit