Přejít na výpis diskuzí

Dominic Purcell

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krasnej

    *14* Dominic je uplne nadhernej chlap ... mohl by treba nekdy prijet do CR to by bylo uplne nej..I love you *14* *14*
  • Superr

    Dominik je fakt super herec že má skvělý tělo ale v Útěku je uplně suprovej... nwm proč vždycky všichni žerou jenom hlavního hrdinu (Wenta)... já mám ráda oba dva... a celej seriál *14* *14* *14*
  • Happy birthday

    Vesele narozeniny Linku a hlavne hosdne stesti zdravi a lasky!! *15* *1*
  • Je tu jeden drobny omyl

    Nenarodil se v New Yorku. Dokonce ani neni american. http://en.wikipedia.org/wiki/Domini c_Purcell
  • Ty jóóó?

    Přečetla jsem si všechny odkazy,co tu jsou a nestačim se divit *16* ?Co je vám potom jestli má milenku a jakou,copak někdo ví pravý důvod proč se rozvádí?A vůbec hodnotit jeho vzhled,když se mi někdo nelíbí tak na něj nekoukám a už vůbec to nekomentuju *9* *13* *5* .Někteří se tu vyjadřují jak naprostý puberťáci...Dom by z vás měl radost *9* Tahle stránka je snad o podpoře herce,ne o drbárně z bulváru a nechutných vyjadřování *7* mám pocit,že někteří maji sami trochu mindrák...
    • Re: Ty jóóó?

      Ahojky... no souhlasím s tebou Marcy... Jestli má milenku je to jeho věc ( i dkyž teda slečně pak ho závidím *14* ) ale prsotě se zamiloval do jiné a děti může milovat i tak no a co booože každej je člověk a každýmu se to může stát stejně tak vám.. tak nedrbejte a pomáhejte
  • To koukám...?

    Teda já koukám,jak málo má snad Dominic fanynek,žádná diskuse,nic... *9* Tak přidám aspoň nějaký řádek.Dominic je nejen hezký a simpatický,ale má v sobě určité kouzlo,tajemno,moc se na fotkách neusmívá jako jeho kolega Went,jako by si držel odstup a přitom věřím,že je přátelský.Tenhle herec má silné charisma *14* .
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ

    TOHLE JE NEJVÍC SEXY CHLAP NA SVĚTĚ STEJNĚ JAKO CHANNING TATUM OBA DVA JE STEJNĚ MILUJU A ZBOŽŇUJU A ŽERU JSOU NAPROSTO DOKONALÍ !!! *14* ÚPLNĚ ŠEXÝÝÝ *14*
    • Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ

      Dominic je sexy chlap, ale já miluju jeho seriálovýho brášku z Prison Break:-)
  • Dominik P.

    Dominik se mi strašně líbí v Prison Break.Je tam jako nejlepší postava,podle mně.Je to prostě super BOREC!! *3*
    • Re: Dominik P.

      v PB je úplně k nakousnutí, halvně ve 2. řadě *14*
  • Narozky

    Dneska má Domík narozky, takze mu preju vsecko nej nej nej *5* (v úvodu to maj spatne, nema narozeniny 3.7. ae 17.2. :)))
  • dominisek

    dominisssek je krasssnej uplne nehorazne a nejhezci je v bladeovi jak bezi jak mu tam vlaje ta rozepla kosile *14* *14* *14* upa peknej fagt a ty svaly *14* *14*
    • Re: dominisek

      Ten film jsem neviděla, ale určo si ho musím půjčit:-) No právě, ty jeho svaly, to je něco..líbila se mi ta jeho hláška v PB k Michaelovi: Víš jak, ty jsi mozek, já svaly *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit