Přejít na výpis diskuzí

Dominic Purcell

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominik P.

    Dominik se mi strašně líbí v Prison Break.Je tam jako nejlepší postava,podle mně.Je to prostě super BOREC!! *3*
    • Re: Dominik P.

      v PB je úplně k nakousnutí, halvně ve 2. řadě *14*
  • Filmografia

    Cauko, musim podotknut, ze ste z filmografie vynechali serial, vdaka ktoremu som do Dominica total zblaznena *14* A to John Doe, kde hral dokonca hlavnu postavu...ale asi ho nepoznate. No bol v nom uzasny:-) a tu je link ze nekecaaaaaaaaaam *1* http://www.imdb.com/title/tt0320038/
  • SEXY!!!

    Já tohohle chlapa úplně miluju!!! Je to pro mě jeden z nejhezčích chlapů vůbec. Went se mi sice taky líbí, ale Dom víc. A taky má mnohem lepší postavu :)
  • Ten rok narození je asi blbě, ne?

    Né, že by nevypadal na 36, ale fakt myslim, že se tady někdo seknul, možná i tak o 5 Let...A to je dooost!
  • v Prison breaku to hraje sqěle *3*
  • Kde je více fotek?

    Je to tu chudé na obrázky. Nemáte někdo nějaké?
  • Něco o tom jezení: ale notak vždyť mu hrozí trest smrti a ty bys ještě michaelovi bráchu snědla? *13* (Prison Break)
  • dominic

    jj je to pravda... letos mu bude 37 let... ma ctyri deti..a v prison break je uuuzasnej..a v blade III. dost dabelsky sexy *4*
  • LINC

    Dominic je fakt úžasnej. V Prison Breaku je super........ale je pravda že na Májkla nemá *14* *15*
    • Re: LINC

      to mas recht...dominic je slizoun nejvetsi *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: LINC

        tak proc sem teda lezes? *7*
  • fujj

    je slizkej kam se podivas...a je tu mrtvo *13* *13* *13* *13*
    • Re: fujj

      nemáš vůbec vkus...on je chlapák*14* ..a ty jsi asi dlouho neviděla pořádnýho chlapa že to nemůžeš správně posoudit!!!! *13*
    • Re: fujj

      ty si piča *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit