Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • email na Alenku

    Míšo, nemá Alenka emailovou schránku, občas bych jí něco rád poslal a nechci Tě obtěžovat. Při posledním telefonátu jsem se zapomněl zeptat.A ty vulgarity těch nýmandů vůbec nečti. Dík. J.Černý
  • fuuj hašekovi

    po videní klipu zo zápasu minesoty s detroitom po ktorom sasek surovo atakoval gaboríka len preto aby si udrzal shootout mozem len konstatovat ze som sa v tomto "velkom" brankarovi nemylil a je jasne ze sasek si ide za svojim aj cez mrtvoly bez toho aby respektoval akekolvek pravidla sportmanship-u. ale hlavne je ze sasek ma love.
    • Re: fuuj hašekovi

      Prober se synku, bylo to čisťučké, hokej je hra tvrdá to je myslím známo, hasek se ti nelíbí, bo si slovák, kdyby atakoval treba rusa nereknes ani pul slova....
      • Re: Re: fuuj hašekovi

        a zapomel sem dodat ze hasek je a vzdy bude nejlepsi brankar vsech dob *3*
    • Re: fuuj hašekovi

      mas pravdu cimmko. milujem ta a nenavidim saseka
  • tiboek

    jotojsemja
  • zdravím

    Zdravím,fandím. Jana-dcera nebožtíka Jardy ŽALUDA
  • Hrát dál

    Doporučuji hrát dál, dokud to zdraví a rozum dovolí. Forma je vynikající. *15*
  • Prani k narozeninam

    Dominiku preji hodne stesti k narozeninam a hodne sportovnich uspechu v detroitu. a chytej dal
  • Přání k narozeninám

    Dominiku, přeji všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví... a mnoho sportovních úspěchů *3* *14* *5* *4*
  • *4* *4* *14* *3* *16*
  • Neber mě vážně,držím ti pěsti a mám k tobě úctu. *3* *3* *3* *3* *3* *5* *4*
  • Básničky

    Samý vtip a samá sranda, prý je s ním děsná švanda. Kdo to je? šašek? Ne,Dominik Hašek. Domínku,Domínku, co Ti dáme do vínku? Nakopem Tě do pr.... a to bude asi celé. *1* *3* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit