Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filipe, kdyby chtěl chytat jako ten MIKOLÁŠ - takby se musel Dominik naučit parádní fotbalové robinzonády. A na to je už Dominik starej. Ať jde raději do důchodu ... *5*
  • Ještě 4 roky a budeš chytat skoro jako ten legendární ostravský brankář ( 60. léta) Pepík Mikoláš !!! *14* Vydržíš Dominiku ? *3* *3* *3* *3* *15*
  • Ottawa

    Kdo je podle tebe nejlepší hrač Ottawy. Myslíš že vyhrajete stanley cup. Hlavně poražte Carolinu,Detroit a Rangers zdar. *4*
  • "Buďme realisti, v roce 2006 na ZOH v Turíně mi bude 41 let, proto je toto moje poslední olympiáda" řekl Hašek na ZOH 2002 v Salt Lake City. Ostatně na ZOH 1998 v Naganu jsme taky slyšeli o jeho posledním reprezentačním startu. Nic proti, Hašek byl asi nejlepší, ale neví kdy skončit. nerad bych se pletl, ale sezóna 99/00 pro něj byla taky poslední. Čas hold nezastavíme, ať už jsme sebeslavnější a sebelepší Dominiku.
  • Bože bože Martine!!! Chceš nekoho učit pravopis a napíšeš "ozvy se mi"!!!!! To asi nebudeš ten nejlepší adept na pravopisnou výuku.Tam patří měkké i.
  • hrdina

    hasku ses fak dobrej ses muj oblibeny hrac ja ti fandim ses 1111111111111111111111111111111111 jednicka. *4*
  • Dominátor *5*
  • Boze,boze, Bozenko

    Neni mi jasne, jak nekdo muze kritizovat slavneho ceskeho golmana, kdyz je schopen napsat "jsi na OMILU" Vis co? Ozvy se mi na mail a ja ti vysvetlim ucivo prvniho stupne zakladni skoly....
  • Dominátor

    Cau Domco.Predevsim bych tě chtěl poblahopřát k tvým výkonům v Ottawě. Jseš skvělý.A když si vzpomenu na tvý výkony v Naganu98 tak mi jde i ted mráz po zádech.Moc Vám přeju, aby vám dobře dopadla Olimpiáda v Turíně.Chytej a vše vyhrajem.Ty určitě bys chytal výborně.Hodně zdraví a štěstí v hokeji Ti přeje Tvůj velký fanoušek.A prosim Tě napiš mi.Cau.
  • Cau Domco, jak se mas? ja dobre.Budes se koukat na fotbal?Ja jo.Tak cau a nezapomen mi napsat. JJJJJJJIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRKKKKKKKKKAAAAA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit