Přejít na výpis diskuzí

Dominika Kadlčková

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je prostě nejlepší a jsou lidi co jí strašně závidí až dělají nehezké věci

    Domča je upe super holka,krásná,sympatická,chytrá a podobně a vy co tu o ní píšete ty hovadiny tak si je strčte do prdele.Vy jí jenom závidíte a tak tyhle hovadiny a sprostárny o ní říkáte a bůh ví co ještě.Jste vypatlanci,závistivý *5*
    • Re: je prostě nejlepší a jsou lidi co jí strašně závidí až dělají nehezké věci

      a proc myslis ze mame duvod ji zavidet? co vlastne? ty jeji peroxidem zniceny vlasy?! nebo miniaturni mozecek? *1*
      boze, ty myslis ze nekdo muze neco zavidet prave ji?!! tak to te lituju, s tim mozkem si na tom evidentne stejne jako dominika...
      *5*
  • Krasna Dominika

    Dominiko, jsi opravdu krasna. Takova kombinace krasy a talentu se zridka najde.

    Co se tyce tech predchozich prispevku, nechapu proc se nekteri autori musi uchylovat k vulgarismum a jedovatym, zavistlivym poznamkam. Myslim, ze to rika vice o nich, nez o Tobe...

    I wish you all the best. Good luck in your live and with your career.

    Mike (from Arizona).
  • Sry ..napsal sem to omilem 2krat ..nevedelsem jestly to dojde :/ zatim... *1*
  • Adriana

    Ahoj,no chtelbych rict ze tuhle holku fakt obdivuju.Chtelbychte nekdy vic poznat nez v televizi:)ale otom asi pochybuju*7* No ale..kdybys tohle cetla tak jestly budes chtit tak napis na ciko.okic@seznam.cz *3* Zatim: Tohle je pro Dominiku Kadlickovou
  • *1*

    Ahoj,no musim rict ze tebe obdivuju,jenom skoda ze te asi nikdy neuwidim.. docela byme zajimalo jaka ses v realnym zivote ne jako v televizi ...tak jestly bys chtela tak mi napis ale otom asi pochybuju*7* ciko.okic@seznam.cz ..predem dik..zatim Hoj ,.., *3* Pro Dominiku.K.
  • Tak tahle holka je narozená ve stejný den jako já akorát o 3 roky dřív smůla ale jinak je hezká ale nemůžu na ní sehnat email jestli si to bude číst tak by mi mihla napsat na email: BK.Vimperk@atlas.cz Jakub.Valach@seznam.cz James.L eBron@centrum.cz Rád bych jí poznal i osobně
  • nazdárek,hele že studuje na jedný soukromý škole v praze 4? chodim tam na školu a holky mi to říkaly,ale já jim nevěřila,ale včera jsem jí potkala jak kouřila před školu,ale musim říct že jí to slušelo *5*
  • ¨tak s touhle holkou chodim do školy..je to mezi náma docela pipka..:)myslí si jaká neni lejdy ale je na tý škole äni ne měsíc a už jí tam nikdo nemá rád! *9* pro ní:uvědom si že nejsi nic víc než ostatní a začni se podle toho chovat jinak by si byla v pohodě ale zamysli se nad sebou a nebud tak namyšlená.. *4*
    • Re: adresa

      Zdar mohu Tě poprosit o její adresu? Ofoť mi nějak její občanku nebo něco a nebo mi tu její adresu zašli prosím, díky.
      Pokud to pro mě uděláš a bude to ta pravá adresa,taky pro tebe něco udělám.
      • Re: Re: adresa

        jednou sem ji viděla v metru,neznám ji vůbec osobně a proto ji neodsuzuju,ale vypadala a chovala se opravdu strašně arogantně a hodně si o sobě myslela...podle mě neni zase taková dobrá herečka aby si tohle o sobě mohla myslet...měla by se nad sebou zamyslet..
  • čus dobrá někdy tě rád potkám .Honza
  • nechci rejpat, ale Dominika se narodila 11.2.1990 a balet už nestuduje... jinak zdravím *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit