Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zadek a kozy!

  • je fakt moc moc pekna
  • nač to pořád obkecávat... je to Un.a !
  • Tak tady to je uplně jasné, vždyt to je uplně urážka označovat lidi, kteří nic neumí za osobnosti. Slečnu nebo paní neznám, nechci ji urážet, ale nemám ráda, když ze sebe dělá někdo něco co není, jsou lidi, co opravdu něco umí a mají v sobě více pokory a skromnosti než lidi, co nic neumí, asi je to o té drzosti a pokud jim na to lidi budou pořád skákat, tak budou vznikat tyhle "rádoby"osobnosti, vlastně dodnes nevím, čím si tito lidé zasluhují být takto označováni, že se umí dobře prezentovat a nebo vlézt do postele s kdekým, kdo je někam procpe, tak asi. Ale je to koneckonců každého věc, jak se prezentuje, ať si každej dělá co umí, pokud se mi někdo nelíbí a nebo s jeho přístupem nesouhlasím je moje volba, jestli ho beru a sleduju. Takže pokud se mi to nelíbí, tak se na to nemusím soustředit...
  • No pěkná není, proto si nikdy v zahraničí ani neškrtla a v ČR taky ničím neoslnila. Prošla se jen na pár podřadných přehlídkách a svlíkla na fotky. Cpe se aspoň do bulváru. Takže reakce lidí uplně chápu, je o ničem a nikdy neudělala nic, co by stálo za řeč. Ale když pak ještě promluví, to je teprve něco *7*
  • ahoj dominiko masarošova maš moc pekne presa silikoni a telo maš bohyne afrodita a na pul dablice sexyu
  • nika1979
    *14* *14* *14*
    *14* *14*
    *14* *14* *14*
    ++++++++
    Domčá Mesarošová
    ////////////******** *14* *14* *14* *14*
  • Domču mám mocinky mocinky ráda jako super modelku !! Doufám že budu taky taková super za pár let. Měla by si založit nějakou nadaci !
  • A viděli jste jí nahoře bez a před silikony?

    http://vipstory.cz/2808-vypatrali-jsme-historickou-relikvii-dominika-mesarosova-jeste-bez-silikonu-a-nahore-bez-my-mame-foto.html
  • PROMIN nemám tě ráda kvůli to mu že si pořád necháváš zvěčit prsa seww *10* *10* *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit