Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hele tady vypadá fakt dost uměle ale jinak až tak umělá neni.. ;)
  • Měla sem tu čest a ehm... namyšlená, hloupá holka! *6* *6* *6*
    • Normální člověk ani nic jiného nečekal. Cítím upřímnou soustrast, potkat TOTO je asi zážitek...
  • Přesně tak, mě se tahle modelka taky vůbec nelíbí, rozhodně není oslnivě krásná, zařadila bych ji do skupinky ke Kobzanový, úplně obyčejný holky, který pro prachy a slávu udělají všechno a přitom nemusí být ani trochu hezké.
  • Někdy mám pocit, že "osobnosti.cz" jsou jen přehlídka zbytečných lidí. Např. Mesarošovou bych šoupla do obchoďáku k pokladně. Sice by přes ten bakelit ve výstřihu nedosáhla na čtečku kódu, ale byla by aspoň užitečná a rodina by se za ni nemusela stydět (což podle mého názoru teď ani nejde).
  • koukam ze bych na modelku mela i ja :D v dnesni dobe muze asi byt kazdej modelkou.
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • muj nazor je ze na ni neni nic tak krasneho...umělá a ošlivá ve tváři... *1* *1* *9*
  • Modelka a tanečnice je krásný povolání, ale ani jedno jí nevystihuje tak dobře jako děvka...myslim, že by se to tam mělo připsat, protože to je přesně to, co umí nejlíp! *12*
  • nika1979

    Dominika Mesarošová{{╚

    odkaz všem tady v diskuzích že Dominice Mesarošové . nezavidim. a nežardlim...... mě jse libi jeji simpatie. hlavně Pořadu čapi s makem2. když panovy Marianovy Zazrivemu. jse libi .že koketuje *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *4* *4* *4*
    ☺↓╩«╩•♠:├▓♥
    • simpatie s mekym i.tak to je velka darda.to jeste neumi tak v prvni tride
  • missisjosef

    lidi koujte se každý na sebe

    Lidi všímej te si sebe a ne pomlouvejte osobnosti a lidi kolem sebe .. ! líbylo se vám to snad? každý takový jaký je,no.sice měla plastiky ale zase neni žádná zrůda..tak prosím budte solidní. *3*
    • Wow, ten sloh...a gramatika. Prostě wow. (Ja zasla jaka vi cecha umela psat :) )
    • 1) Vy se dívejte častěji do pravidel českého pravopisu, 2) Mesarošová není osobnost, je velmi velmi velmi luxusní prostitutka (což se dle mého názoru zcela vylučuje a jako rodič bych se za ní styděla), 3)to, že někdo jako svůj názor napíše, že je někdo ošklivý, hloupý apod., neznamená, že jej pomlouvá, ale myslí si to o něm. Říkat svůj názor se nesmí? Mesárošová je na modelku ošklivá, na dospělou ženu je hloupá. Plastické operace z ní udělaly pro běžného člověka nekoukatelného a v podstatě neakceptovatelného tvora. Čistě můj názor. Solidní názor, jak vyžadujete.
    • nika1979
      *14* *14* *14* *14* ja jse divam nasebe a nepomlouvam osobnosi.cz viš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit