Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukam ze bych na modelku mela i ja :D v dnesni dobe muze asi byt kazdej modelkou.
  • Je mi už vážně špatně z toho, kdo všechno u nás může být označován za celebritu. Taky jsem si prohlídla ty její téměř p.rnofotky a nechápu,proč se to zveřejňuje na internetu, kam můžou malý děcka. Tyhle fotky patří spíš do pánských časopisů. Ostatně do pánských časopisů patří Mesarošová celá, protože ona se ničím jiným neživí.
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • ahoj dominiko masarošova maš moc pekne presa silikoni a telo maš bohyne afrodita a na pul dablice sexyu
  • nika1979
    *14* *14* *14*
    *14* *14*
    *14* *14* *14*
    ++++++++
    Domčá Mesarošová
    ////////////******** *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • artepan

    k pomAlování

    Šikovná Dominika. K pomAlování...
  • Ach jo :(

    *9* ach jo ...vím že je to užasná holka ,chodila sem s ni do školy...to že je ted v šoubis. z ni nedělá ještě špatného člověka ...pomlouvat a nadávat umí každý...sami si zamette před sebou...nikdo nejste na jejím místě aby ste mohli říct že něco dělá hůře nebo jinak než by ste dělali vy....(jen závist)
    • Re: Ach jo :(

      Závist?? hahá! tomuhle stvoření neni co závidět, vystavovat prsa a špulit...ústa umí každý... nevídím, že by dělala něco jiného...
    • Re: Ach jo :(

      Ne to není závist, jen názor na její vystupování!!! Slyšela jsi někdy že by se řeklo tady ona něco udělala dobře, nebo tady zářila, já ne. Slyším jen tady se do někoho navezla, tady provedla to tady zase to. Nïc pozitivního jsem neslyšela. ani že by udělala něco inteligentního !!!!Zatím nedokázala nic cö by stálo za zmínku, jenže ona se chová jak kdyby byla někdo víc.
    • Re: Ach jo :(

      má se umět podle toho chovat - chová se jako dě.ka ! myslí si,že když má silikony,že si z ní sedneme na zadek nebo co ?
  • Měla sem tu čest a ehm... namyšlená, hloupá holka! *6* *6* *6*
    • Normální člověk ani nic jiného nečekal. Cítím upřímnou soustrast, potkat TOTO je asi zážitek...
  • Jejda já budu taky modelka *8* udělam si plastiku prsou, obleču mega výstřih a minisukni najdu spravnýho kluka se kterym budu spat a hned jsem modelka *7* ......jen bych se na sebe nedokazala podívat do zrcadla
    • Pokud chceš udělat v ČR kariéru jako modelína, tak nehledat kluka, ale bohatýho postaršího chlápka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit