Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohudik

    Nejkrásnější

    Je překrásná na rukou bych jí nosil *14*
    • Re: Nejkrásnější

      Tady někdo přemýšlí...mozkem :)
    • Re: Nejkrásnější

      Je moc pěkná bylo by fantastické být s ní.... *14* *14* *14* *4* *4*
  • no hrůza

    toto,že je modelka *7* ,hrůza,vůbec není pěkná,ani když si namaluje na ksicht obličej. *9*
  • hnus

    Obyčejna blondyna nic na ni neni to bych za chvilku modeling mohli delat vsechny
    • Re: hnus

      *1* *13* naopak na první pohled je vidět, že je něčím zvláštní.... a teď nemyslim ty umělý prsa *1*
      • Re: Re: hnus

        zvláětní?? a čím prosimtě?? *15* je uplně obyčejná takových je na světě miliony!!!
  • hrůůůza

    Koukám,že dneska modelka znamená přihlouplá pipka předvádějící své poprsí.Čím víc silikonu a čím víc se svlíkáš,tím dál to dotáhneš.Fakt děs.Ale podle příspěvků je vidět,že se to lidem moc nelíbí,takže tenhle trapnej trend diktují média a modelingové agentury.Do háje s nima!
  • ..

    jako je to uplne normani holka.ktera si nechala zvetsit prsa.tak at si zije po svem a necpe se kam nepatri.nebo se o ni musi za kazdou cenu psat? *9* stoji ti to za to?uz se s tim smir,ze nemas na to,aby jsi ze sebe delala neco co nejsi *4* nojo je to tak holka *3*
  • hilda

    no jako hanicka maslikovic nikdy vypadat nebude *15*
  • Mesárošová??...doslova NIC MOC

    uplně obyčejná holka cosi nechala akorát předělat prsa...nic zajímavýho na ní není kromě těch umělých kozenek... *15*
  • hmmm

    *1* ach jo lidičky, co si to tu čtu, tak mi přijde, že jí závidíte ... no a co, že si nechala zvetšit prsa .. defakto je vám do toho houby, je to její tělo a její soukromí, a to jestli je hloupá nebo ne .. na tom nesejde .. jen kdyby jste vy uměli dosáhnout toho čeho ona .. a jestli si při tom hraje na hloupou jen aby přitáhla media, tak se jí to daří... i tím že tu o ní píšete ji zvyšujete popularitu .. se podívejte kolik diskusi a podobných blbostí tady o ní je .. k čemu vám je to co tu vy píšete??? Stejně si z toho nikdo nic nevezme ... si tu spíš léčíte svý komplexy *3* *9* Ta holka nic neudělala, znáte jí jen z medií a vůbec jí neznáte doopravdy jaká je v nitru, snaží se jen upoutat zájem medií .. přemýšlejte taky občas logicky ... a vy se do ní navážíte proč .. copak každý je dokonalý? ... Ty si dokonalý/á? Podívej se na sebe .. tak vystav svou fotku na net a uvidíme, co krásného tady o Tobě napíší ... myslím, že to samé *1* ... hej lidi, fakt někteří z Vás jsou tak ubozí ...
    • Re: hmmm

      Zprávy o Dominice Mesarošové samozřejmě nečtu,ale vadí mi,že když si chci přečíst nějaké solidnější zprávy, neustále se musím prokousávat titulky typu: "D.M.:Už měsíce je bez sexu!", "Dominika Mesarošová v lázních", "Dominika Mesarošová:Je z ní potápečka", "Dominika Mesarošová plešatí!"... Nenapadá mě jediná věc,která by na ní byla záviděníhodná nebo zajímavá, především se to týká vzhledu a inteligence.Každý človek se nečemu věnuje,ale přijde mi zvláštní,když někdo obětuje veškerou svojí energii na to,aby se co nejvíc objevoval v médiích a to vlastně naprosto bezdůvodně. Ale je pravda, že jednu zajímavou věc na ní vlastně nacházím - přestože je spíš ošklivá než hezká a spíš hloupá než chytrá, dostala se nejspíš tam, kam chtěla. Já už teď budu jenom doufat, že "celebrity" typu Hanychová a Mesarošová a ještě ta plastiková Mašlíková opustí stránky novin tak rychle,jak je obsadili! Hlavně ať už je to rychle!!!
    • Re: hmmm

      Tady ji nema kdo co zavidet,ten jeji kuni hnusny ksicht!!!! a ty jeji umely kozy uz vubec ne..takze se uklidni
    • jennyy

      Re: hmmm

      A čeho dosáhla??? To by mě opravdu zajímalo.
    • Re: hmmm

      Myslím si že tu nejde o závist každý má právo říci svůj názor a to že je převážně negativní vypovídá o tom, že ta její kampaň pro média asi nebyl zas tak dobrý nápad! Prostě podle mě nic v životě nedokázala, to že si nechala udělat prsa a udělala pár fotek, nějaký přehlídky z ní pořád nedělá něco extra. Takových holek už tu bylo a hlavně hezčích a rozumnějších které nepotřebovaly média k tomu aby si vydělaly peníze.Prostě už to hodně přehnala a tak jak blbě začala tak i blbě skončí
    • Re: hmmm

      tak já tu slečnu třeba zrovna znám, ještě ze školy a to že je hloupá si o ní myslím už dlouho ale asi jak na co!a to že svůj život nesměrovala tímto směrem sebou hold nese i to že se o ní bude psát spousty věcí a stejně nikdo nebude vědět co je pravda a co ne!je to hold šikovně vyčůraná a zákeřně zlá slečna a za svou popularitu zapltila vysokou daň jen si to ještě neuvědomila.Ikdyž každý má žebříček hodnot jiný a co se nelíbí mě může vyhovovat jí.Ale i přes to že podle mě to je jen svině schopná udělat pro "slávu" cokoli a prodávat svý tělo jakkoli,jí se ten sen splnil,už jako malá si to přála tak dobře jí tak!!
      *1*
    • Re: hmmm

      Když se člověku něco nebo někdo hodně líbí nebo nelíbí,tak to okomentuje,to je snad normální ne.A je vidět,že ona se lidem hodně nelíbí.Celá ta propagace její osoby je jen jakýsi mediální tah.My prostě očekáváme,že když je někdo modelka a hodně prosazovaná,tak že to bude pěkná holka a ne nějaká nic moc nanynka se silikonem.
      Když je to teda její soukromá věc,že má umělá prsa,tak ať je všude nepředvádí,to se pak dá očekávat,že tím vzbudí plno ohlasů a dost negativních.
  • ...

    Sleduju, že se spousta Čechů cítí jako páni pouze na internetu! ,,to je věc co vy závistivý nuly,, být neviditelnej hajzl..ste už dávno zakopaný *13* *16* *8*
    • Re: ...

      Spíš ty seš nula ... to budu raději neviditelná než být jako ona ... kdybych ji potkala,tak ji to klidně řeknu do očí !!!! a tobě taky !!! *13*
  • NEJ

    Je to ta nej hesčí ženská na světě. *14* *14*
    • A ty jsi snad propadl(a) i ve zvláštní škole! *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit