Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně? Kdo to je??? Vůbec nechápu co tu dělá.. (můj názor..)
  • LOLO, v něčem máš pravdu, nám vlastně může bejt putna,co z ní jednou bude, přesto všechno má ale u mě Dominika velký mínus. Fakt ji nemusím. Tak zatím. *3*
  • Dominiku sice neznám, ale abych pravdu řekla, stačí to, jak se projevuje. Hraje si na člověka, který pomáhá holkám jak na kluky apod. a přitom když se ji v jakémkoli pořadu zeptali na nějakou radu, vylezla z ní taková kravina, že to člověku už není ani k smíchu. Skoro v 18ti letech dělat videoklip, kde se vykroucí jako káča mi příjde nesmyslné, i když údajně tvrdí, že je to jen hrané, což celkem pochybuju, protože v jejím videu, kde všem přála štastné a veselé Vánoce to bylo skoro to samé a tohle video nahrané určitě není .. i když ho točila v nějakých 15ti letech ... v té době už má normální člověk rozum :) Takže podle mě na téhle růžové, blonďaté slečně, která na sebe maže make up jako paštiku na chleba vůbec nic není :)
    • né že bych dominiku nejak zboznovala jo, ale kdyby na ni nic nebylo, jak rikas,tak by asi nebyla tak popularni, co myslis???
      • jo a ještě něco, jak to tady tak čtu, tak jsi tady trávila celkem dost času a Dominiku celkem obhajovala a hádala se s těma, kteří nejsou zrovna fanoušky Dominiky, vážně ji nezbožňuješ?
        • no, že bych ji nějak fakt žrala, to zas ne, ale... no jo,jasně, jasně, já vim, že je hrozně zmalovaná a vypadá jak štětka,ale líbí se mi,jak se odvážila do toho všeho jít, že si prostě věřila, a dokázala oslovit tolik holek... a takový ty kecy, že je špatnej vzor pro ty holky,tak o tom si myslím, že to je práce rodičů, aby si svoje děti vychovali a navedli správným směrem, to přece není práce nějaký sedmnáctiletý blogerky,nebo ne? ona má blog pro zábavu, a né proto aby vychovávala nějaký děcka... a co se týče fotorománů- víš kolik jí to muselo dát práce? tak se zamysli nad sebou,jestli by si dokázala sehnat lidi a přesvědčit je, aby se nechali nafotit do fotorománu... a pro ty,co se bojí o svoje dětičky,aby je to nějak špatně neovlivnilo,tak...já si teda myslím, že na internetu jsou pro děti přístupné daleko,daleko horší věci než je blog Dominiky Myslivcový...
          • Každé dítě ovlivňuje prostředí ve kterém vyrůstá, bohužel pro rodiče i ty děti v dnešní době je to internet, který jejich inteligenci, chování i rozum dost ovlivňuje. A pokuď se nějaká 12ti letá puberťačka koukne na růžový blog, kde frčí blbá blonďatá namyšlená slečna, která ve fotorománu ponižuje holku, která je pravý opak této "smyšlené" postavy, tak třeba bude chtít být jako ona, aby byla "in". A vezme jí to realistický pohled na život, bude si myslet, že v životě je to přesně tak, jako na tom slavném růžovém blogu. Je mi úplně jedno jak vypadá, jde o to jak přemýšlí a jak se chová. Nedokázala bych sehnat lidi do fotorománu, protože díky bohu mám normální přátele, kteří to mají v hlavě v pořádku a nikdy by takovou hloupost neudělali. A že jí to dalo práci? Vždyť má přece blog pro zábavu, jak říkáš ne? Když si hraje na chodící poradnu, tak ať se nad sebou zamyslí a dá trošku rozumu na ty její stránky, protože tam vážně chybí. :) ... pořád jsi mě nepřesvědčila, že něco dokázala...a nemyslím si, že se ti to povede :)
            • máš pravdu, dětský svět je hooodně citlivý a zranitelný, naprosto s tebou souhlasím, malý puberťačky ani pořádně nevědí, kde číhá nějaký nebezpečí a ona je může tímhle trapným růžovým blogem úplně zpitomnět. Kdyby byla trochu inteligentní, tak by jí to došlo a ten svůj blog trochu pozměnila a dala by si tam něco INTELIGENTNÍHO. A pak se všichni hrooozně divěj, že malý děcka fetujou, kouřej, berou drogy, začínají se sexem už ve 12ti letech. Ani se tomu nedivím, když na netu viděj takovouhle zmalovanou flundru,tak si potom myslej, že to je normální chování. Je jasný, že na netu jsou daleko nebezpečnější věci, ale tohle je taky dost nebezpečný a jako sranda mi to teda nepřipadá.
          • no já si myslím, že není až tak veliká práce sehnat pár harantů do fotorománu, ale je fakt, že ten fotoromán je vážně ubohej, proboha vždyť se tam akorát naváží do nějaký holky jen kvůli tomu, že nevypadá jako š*ětka. No jestli je tohle příkladné chování,tak já jsem snad čínskej mandarín. Je fakt, že Dominika tady není od toho, aby vychovávala malá děcka, ale může je zblbnout natolik,že už na to i rodiče budou krátký. Navíc ty její stupidní videa, vždyť se tam natřásá polonahá, roste z ní akorát pěkná......Takhle na mě ona působí.
            • ovšem že to není příkladné chování. jenže kdyby se natáčela, jak chodí do kostela,neodmlouvá rodičům a odmítá drogy,tak by to sice ylo příkladný,ale nikoho by to nezajmalo. a co na tom??? ježiš tak to neber všechno tak vážně,vždyt je to sranda,néé? :D a jestli z ní bude štětka? její smůla,mě je to celkem buřt. já totiž nejsem posedlá jejím životem jako NĚKDO :D :D
      • Každý se rád zasměje hlouposti jiných, tak je "populární" ale podle mě je populární člověk ten, který si to zaslouží, který něco skutečně dokázal a to Dominika není. Natočí pár vypatlaných videí a nafotí fotoromány na úrovní prvního stupně základní školy ... jo je pravda že malým puberťačkám se to bude líbit, ale rozumný člověk se opravdu pobaví, i když občas už ani ten smích není vhodný a spíš nad tím kroutí hlavou. Takže ne, opravdu na ní kromě nulové inteligence podle mě nic není :)
  • Jackie, jestli ti můžu poradit, tak si sežeň Dominičin plakát a roztrhej ho na cucky, určitě se ti uleví...Teď to nemyslím nijak zle, ale naprosto vážně. Jak jsem psala, já nemám ráda Hanychovou a taky jsem napsala pár komentářů k ní, protože mi vadí ten její přidrzlej výraz v obličeji a vulgární pózy, někdo v téhle diskuzi u Dominiky napsal,že taky nemá rád Agátu a že mu vadí se o ní bavit, ale vidíš to, já ji taky nemám ráda a spíš mi pomáhá, když to někde napíšu než abych to dusila v sobě. Každej jsme prostě jinej, tak to do háje už pochopte. Jackie, já ti věřím, že Dominika ti je trnem v oku, mě zas Agáta, naprosto to chápu a vůbec to není ze závisti. Myslím si, že každý z nás má určitě nějakýho člověka, kterého nemusí a každý se s tím vyrovnává jinak, já na tom nevidím nic špatného.
    • jacky,me pripada ze si z tebe Paja dela srandu a ty to nechapes :D smutny
      • já si z ní srandu nedělám, myslím to vážně. Jackie nemáš zač děkovat.
        • vižejo :D my víme :D
          • Lolo s prominutim ty něco víš?Že jsem si nevšimla *1* Jako promiň,říkáš že Myslivcovou nemusíš ale zastáváš se jí?Pak se tu hádáš?Máš to v hlavě srovnané?nevim ale přijde mí,že jedeš buď na obě strany-aby jsi u Anti nebyla špatná a u fandů abys nebyla ta hnusná.Máš ty nějaký názor?Jakožto vlastní...Bohužel nepostřehla jsem,že bys nějaký měla...Nejdřív napíšeš,že Dominiku nemáš ráda,pak otočíš...Čemu máme věřit,hmm? *1* Alespoň,že se tu najde pár lidí jako je třeba Pája apodobně,kteří jsou upřímní a napíší vlastní názor a jak Dominiku vnímají...Ti kteří to nedokážou budou psát že je úžasná i když třeba zase tak úžasnou Dominiku nevnímají a nebo jsou to jen vlezdoprdelky...Asi tak,nehodlám se více vyjadřovat,končím tady s diskuzí protože s děckama,co si neumějí vytvořit vlastní názor a hádají se kvůli názorům jiných,to tady nemá cenu *3* mimochodem Pájo mám za co děkovat a opravdu děkuji za zastání. *4*
            • Děkuji za souhlas. *3*
            • Jackie, napsala jsi to výstižně, souhlasím.
    • No dyť jo každý má nějakého člověka kterého nesnáší a píše o něm co si o tom člověku myslí.Jenže tady se najdou existence,který si nepřiznaj že někoho nemaj rádi,ale to jim nežeru.Každý má někoho rád a někdo se lidem zase hnusí...Dejme tomu nesnášim Hanychovou přesně jako ty,Myslivcovou,Biebra...Co je na tom zlého?Právěže nic,každý někoho nemá rád a fandové si ihned myslí,že závidíme.Mimochodem děkuji ti za zastání. *3* *4*
  • Já se musím Jackie zastat. Ono se někdy stává, že se vám někdo hnusí a protiví takovým způsobem, že o tom musíte furt psát. Je to jako terapie, lepší ať to jde ven, než to v sobě dusit. Já třeba např. nesnáším Agátu Hanychovou a to není ze závisti, ale protože se mi nelíbí její buranský chování. Dominiku taky nemusím, ale není mi tak nepříjemná jako Hanychová.
  • já si mislím že dominika mislivsová fajn *3* *14* *4* *5* *2* *1*
  • Dominika je typ člověka, kterého buď lidi bezmezně obdivují nebo nemají rádi. Já se bohužel musím zařadit do té druhé skupiny. Ti,co jí nemají rádi,se taky dělí na 2 skupiny - ti,co jí závidí a ze závisti pomlouvají a ti,kterým se nelíbí její způsob chování a předvádění se. Opět se zařazuju do druhé skupiny. Opravdu moc moc se snažím ji neodsuzovat,neznám ji,tak ji nebudu soudit, nemohu si ale pomoct, na mě působí jako hloupá barbína,která je zahalená do svého růžového obláčku a nevidí a neslyší....nevím, třeba se pletu, ale na mě tak působí. Ze závisti to nepíšu,protože ji srdečně není co závidět. Viz její video, jak "zpívá" písničku od Martina Haricha před nějakým obchoďákem - no upřímně Domčo, dost jsi mě pobavila.:-) Kdybys uměla opravdu zpívat, neřeknu ani slovo, ale takhle....jsi fakt odvážná. *4* Mě to spíš přišlo uhozený a spíš jsi se ztrapnila. Ovšem chlapci v pubertě,co milujou předvádějící se blondýny, ti budou nadšeně tleskat.A ne jenom chlapci. *15* My dospělejší to vidíme přece trochu jinak. Domčo, fakt nic proti tobě, ale mě jsi o svojí inteligenci zatím nepřesvědčila,přesto ti přeju,abys byla spokojená. Na svých webovkách píšeš,že to všechno děláš pro nás,abysme mohli aspoň na chvíli utéct z tohoto špatného světa...jsi vážně hodná,ale tohle mě taky nepřesvědčilo. Já si myslím,že před problémy se nemá utíkat kamsi do růžového smyšleného světa,který stejně jednou zmizí,ale inteligentní člověk se jim postaví a řeší je. Nezlob se na mě, ale mě jsi vážně zatím nepřesvědčila,takže vůbec nechápu,proč je okolo tebe takový humbuk. Vlastně chápu,to po tobě vřískají malí puberťáci,kteří nevědí,o čem je život. Jednou to všichni pochopíte. Tak čus bus. *5*
    • palec nahoru za tento komentář *3* také se řadím mezi lidi co jí nemají rádi díky chování a vystupování,akorát se tu ale najdou tací,co napíší že jen závidíme...i když není co.držím ti palce aby si do tebe tady inteligentní lidi nerýpli,že jsou to řeči ze závisti jako to píšou o mě a jiných.
      • no,musím tedA rict, že jsem proti dominice nic neměla, ale stačilo mi to krátké období, kdy jsem sem psala skoro denně, a naprosto se mi zprotivila,už jsemna její jméno alergická. ale vzpomněla jsem si na vás,lidi!! a zajímalo mě, jestli už řešíte svoje vztahy, úspěchy, nebo třeba politickou situaci v Kongu... :D ale vidím bohužel, že jste se zasekli u toho stále samého tématu- Dominika Myslivcová, Dominika Myslivcová a stále Dominika Myslivcová. Obdivuji vaši výdrž, teda!!! Dokážu si živě představit Jackii,jak má na zdi pokoje fotky Dominiky Myslivcové a dny tráví civěním na ně a hledáním sebemenší chyby. Myslím že jsi jediná, koho Dominika takhle "bere". Chci se jen zeptat... tobě je sedmnáct, vid??? Hele, a nebude ti líto,že až ti bude pětatřicet,tak se budou všichni kolem tebe smát a vzpomínat na tyhle léta, jak si užívali a blbli... a co řekneš ty?? "no, mě když bylo sedmnáct,tak jsem se bavila tím,že jsem chodila na osobnosti a urážela Dominiku Myslivcovou, a pak jsem se taky hádala s asg... no,měla jsem opravdu nádherné mládí..." doufám,že jsem to napsala dost výstižně, a budu ráda, když mě podpoříš,ASG,lásko moje :D
        • Mno zamilovaná do Dominiky nejsem to fakt ne,nic jí nezávidim jak si tu kdekdo myslí a bohužel mě neznáš,na zdi mám jen Pattinsona,Deppa a zvířata...Dominiku fakt ne:D a mimochodem s váma naivníma děckama se tu hádat nehodlám nestojíte mi za to...víte co se říká?moudřejší vždy ustoupí,takže já ustupujou a můžete si mě tu s Asg pomlouvat jak chcete.nezajímáte mě. *1* timto se s váma loučim a přeju hodně zdaru a zábavy,když mě tu budete s Asg drbat *1* ale mě tim neublížíte to se nebojte.nejsem z těch abych si ty vaše kecy když mě neznáte brala do hlavy a k srdci a bulela kvůli tomu do polštáře...maximálně tak smíchy.jak jsem už řekla moudřejší vždy ustoupí tak já mizim a po*erte se tu třeba.
          • sranda,Jacky,jak vždycky napíšeš něco jako ve smyslu že tě naše komenty nemůžou rozhodit..... myslím,že kdyby ti to bylo opravdu tak ukradený,jak tu píšeš, tak by ses na to fakt vykašlala a neobtěžovala se s odepisováním,mno... hey,víš přeci,že tě mám ráda,fakt :D takže ti z dobrý vůle radim, abys zkusila žít i pro něco jinýho než pro Dominiku.... vážně pro tvoje dobro... zkus třeba... já nevim, nějakej sport například :D
            • No tvl holka ty máš dost baví tě to hodně se tu za mě vydávat?Asi jo viď?Ale mě to nebaví číst jak furt za mě píšeš komenty.Buď zalez a nepiš a nebo si vymysli svou přezdívku a neuzívej mou!!!!Je to neslušný děvenko!A bneno že by si na mě hrál Asg?Nebylo by to prvně.Myslí si že mě snad dostane do Bohnic šico tak si tu bude psát pod mým jménem slinty,který bych o sobě nikdy nenapsala.
            • kdo se tu za mě vydává,a kdo mu pak pod mym jmenem odepisuje s hrubkama?? ty dva posledni komentáře jsem nepsala já!!!
            • pro Jackie:přestaň se za mě vydávat!stejně tu přezdívku máš blbě bys tam musela mít jackie28...což nemáš!a něco takovýho co ty píšeš bych nenapsala!nejsem z těch abych psala že mi někdo něco závidí!to že bych byla krásná o sogbě netvrdim a úspěšná to už vůbec...je hezký že se třeba zastaneš pod mou přezdívkou,ale příště si napiš vlastní!thanks...nepotřebuju pak číst urážky že jsem namyšlená,což fakt nejsem
            • Už mi dej pokoj! Je to vyloženě hloupé, a z tvého komentáře je poznat, že jsi jen další pipina,co mi závidí!! Vsadim se, že jsi jen nějaká zamindrákovaná ošklivka,která si léčí komplexy tím, že ponižuje krásné a úspěšné lidi,jako jsem já...
      • je to jen o tobě Jackii, jen o tobě
        • no commment nebudu se k tobě vyjadřovat protože to nemá cenu...
      • to je pravda, její zarytí zastánci nás budou pořád shazovat, že jí závidíme, ale ať si myslejí, co chtějí, já ji nezávidím vůbec nic, mě se zprotivila hlavně svým předváděním,vždyť ty její klipy na youtube jsou neskutečně směšný, proboha vždyť nic neumí, jen se hloupě předvádí...celá slečna Dominika mi je akorát k smíchu. *1* *2* *15* *15*
        • přesně tak,jak si myslí o sobě kdoví co frajerka,ale nemá na to.dyť je to směšný jak se naparuje a dělá stupidní videa a namyšlený fotoromány *1* *1* *1* *1*
  • Pročítala jsem se předchozí komenty a musím dát za pravdu Jackie, já nevěřím, že to píše ze závisti. Obávám se, že slečna Dominika opravdu není vzor pro mladé holky, když vidím třináctileté holky zmalované jako ona, v krátkých minisukních, tak si říkám, kam ten svět spěje.... Dominice její úspěchy srdečně přeju, ale nevěřím tomu,že všichni lidi ji pomlouvají ze závisti, někteří možná, ale jiným prostě nepadla do oka a nemají ji rádi. Já nejsem její fanoušek ani antifanoušek, nijak ji neřeším, ale taky ji rozhodně nic nezávidím, protože si myslím, že není co....Ona to třeba za pár let pozná. Můj názor. Tak pááááá.
  • Tejul
    Pájo
    mas naprostou pravdu ve vsem co jsi napsala vtom vzkazu pro dominiku protoze ten jeji fotoroman s tim second handem patri tak na 1. stupen zakladni skoly tohle stejne jsem zazila taky holky od nas ze tridy na zakladce otravovaly holky z nizsich trid a to jsem ze zakladky uz dost dlouho a prijde mi ze Domca jeste zije v jinem svete a jak si psala ze jak pokracuje s tim liceni ze bude ve 30 vypadat na 45 tak se mi uz ted zda ze v tech jejich sladkych 17 nebo 18 letech (nwm presne kolik ji je) vypada tak na 24 ale nechci ji krivdit...
    • to je pravda, to líčení jí dělá o dost starší než je, já nechápu, že ona to nedokáže pochopit, ty fotoromány jsou na úrovni pubertálního, rozmazleného dítěte a jestli tím ukázala, jaká opravdu je a pokud jí mají ostatní holky za vzor,tak se ani nedivím, že na základkách je takovej bordel, jaký tam je. Od téměř 18tileté holky bych čekala něco smysluplnejšího a inteligentnějšího, mě když bylo 18,tak jsem teda přemýšlela jinak, teď je mi 27 a nad těma jejíma webovkama se směju...
  • tím make-upem sis nejspíš zaplácla i mozek....můj názor. Prostě se prezentuješ jako nafoukaná peroxidová bloncka a za tuhle nálepku si bohužel můžeš sama,takže se please nediv, že si tohle o tobě většina lidí myslí. Člověk nejprve soudí dle vizáže a vystupování a až když dotyčného pozná,tak podle vlastností, tak nechápu,když tě hrozně udiví názory,že jsi namachrovaná, když se tak prezentuješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit