Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz pro Dominiku:
    Milá Dominiko, pokud fotíš fotoromány na úrovni dvanáctiletý holky, která shazuje svoji spolužačku kvůli tomu,že se neoblíká jak kozatá barbína, pak se nediv, že si o tobě všichni myslí,že jsi nafoukaná a arogantní. Pokud i v reálném životě lidi soudíš podle jejich oblečení,tak nafoukaná a arogantní jsi a ne, že ne. Buď taky trochu soudná,co si o tobě ostatní mají myslet,když na sebe matláš make-up jak nenasytná,tváříš se jak největší hvězda,neznačkového oblečení byses nedotkla ani klackem a ještě fotíš tak naprosto stupidní fotoromány?? Kdybys byla trochu inteligentní,tak bys věděla, že příliš mnoho make-upu ničí pleť a ve 30ti budeš vypadat na 45,ale to je tvoje věc. Úplně mi připomínáš ty holky z videoklipu Stupid girls od zpěvačky Pink. Pokud si nevystačíš s jemným líčením a svoji pleť takhle zatěžuješ,pak tě můžu ujistit, že za pár let ji budeš mít tak zničenou,že ti žádný krycí make-up už nepomůže. Bylo by fajn,kdyby sis to uvědomila. A taky by mě velice zajímalo,co na to říkají tví rodiče....
  • Jo a taky není pravda, že když se o někom vyjádřím negativně, že tomu dotyčnýmu závidím, já taky nemám ráda pár lidí z našeho šoubyznysu a nezávidím jim vůbec nic, spíš je lituju.
  • Já taky nechápu,co na téhle slečně každý vidí....akorát kvanta make-upu, bez kterého se ve věku 17ti let už nedokáže obejít, je jí 17 a vypadá na 25, jak bude vypadat, až jí bude 25? To,že na sebe patlá tolik sajrajtu už taky trochu vypovídá o tom, jaká asi je a o co jí běží. Navíc ty její přiblbý fotoromány, co má na svém blogu...akorát tam ponižuje nějakou holku kvůli tomu,že se neoblíká podle nejnovější módy..fanouškové nezlobte se.....ale to taky o něčem svědčí,kdyby měla myšlení v pořádku, tak nebude fotit takovej trapnej fotoromán, ale nafotí něco inteligentního, kde nebude ponižovat jiné holky kvůli tomu,že nevypadají jako barbíny a nenosí minisukně a výstřihy a nepatlají na sebe hory make-upu. Mimochodem, ta holčina, kterou tam ztrapňuje, mi je daleko milejší, aspoň vypadá přirozeně a ne jako reklama na spatlanej make-up od Rimmelu, Max Factoru, Manhattanu atd. Já vím, že je to jenom fotoromán, ale je dost trapnej a ubohej, pointa trapná a bezduchá,nechápu, jak se to může někomu líbit, možná tak 14letým puboškám, co si myslí,že život je jen o značkových hadrech, líčení a botách na jehlách. Kdyby slečna Dominika měla trochu inteligence, tak nebude nikoho ztrapňovat, i když to je jen "jako". Takhle to vidím já. Rozhodně to není vzor pro mladé holky a divím se jejím rodičům, že jí to tolerují, vždyť ji není ani 18. No jo, úroveň je úroveň a každý jsme na té své....
    • Supr máme tu dalšího člověka co má rozum a ví jak to na světě chodí :) palec nahoru za tvé kometáře-výstižné *3*
  • jackie28 : Naprosto s tebu souhlasim.Ty vypatlanci se ji zastavaj jen pro to ze ma prsa a tunu make-upu ... Ja bych se na ne i na ni vysrala ... Naprosto souhlasim s Raegem ...

    Slečna Myslivcová je reklamou na piliny,
    pro ní jsou Teletubies jako televizní noviny.
    Vždycky když se svlíkne se její sláva zvedne,
    ona je vlastně oteklá Natalia Sadness.

    Tohle si pamatuju,je nejlepsi *1*
    • díky za souhlas;) *3* já už na ně peču taky páč mi vypatlanci jako jsou oni za to nestojejí;) a Raego je hustej;) *1*
  • hej,Jackie,čum na tohle: http://www.osobnosti.cz/michaela-vancurova.php v porovnání s touhle pipkou mi přijde dominika skoro jako fajn holka :D
  • jackie, zapomnělas mi odepsat. *3*
    • proč bych se s takovýma lidma měla bavit a odepisovat?jste trapní a ubozí,ale jako detail(myslim tim tebe a Asg).až dostanete rozum tak se teprv můžem bavit.ale zatim ho nemáte a nestojíte mi za hádky,je to tu s váma nudný *1* *1* čao *1*
  • Něco pro ty kdo Domču nesnáší...určitě se v tom songu najdete, jak pravdivý:

    http://www.youtube.com/watch?v=MCvHx1_91PQ
  • Jackie, snad by ses nezlobila, ne? *4* Vždyť já to s Tebou myslím v dobrým... Když ji tak nenávidíš, tak proč sem tak často chodíš? Hele, teď fakt... Já proti Dominice nic nemám, ale nejsem ani její "big fan". To fakt ne, jen se mi líbí ta náhoda, díky které se stala fotomodelkou, víš? Rozhodně tady už nikomu nebudu vnucovat svůj názor na ni - stejně si akorát každý poklepe na čelo a dá "nelíbí". Mně je to jedno, ale prostě na Tebe mám takovou otázku... Já osobně nenávidím Agátu Hanychovou. Nevím, proč, ale asi je to kvůli tomu, že se stala nějakou tou miis, či co (já teď nevím, kecala bych) a nelíbí se mi, jak se prezentuje. Fet, alkohol, večírky s miminkem... To je hnus (dle mě). Nerada se o ní bavím (teď se kvůli tobě opravdu přemáhám :D) a tak mě ani nenapadne jít jí na Osob.cz. A jak jsi už jednou psala - každý zde může říct svůj názor, ale Ty tu jsi snad pořád a to je už opravdu divný. Když Tě tak štve, proč tu jsi?
    Ps: Já nemám tucha, jak Ti vysvětlit, že se už NECHCI hádat, že mi je docela jedno, kam si chodíš s přítelem, takže budu ráda, když si necháš některé svoje poznatky, které se teď týkají mě pro sebe a jen mi odpovíš, protože mě to zajímá.
    Děkuju
    Pps: Kdo se po kom vozí?! Ty jsi sakrastická, tak já taky!
    • CiCi napsala si to velice rozumně a logicky a máš naprostou pravdu, tak jak popisuješ se chovají vyzrálí lidi. Ale to co tu předvádí už dlouhou dobu Jackii a taky jak chodí na Dominičin web a píše tam, to opravdu ukazuje, že má v hlavě "syndrom Dominika". Je tím úplně postižená. Už několikrát tu napsala, že už se neukáže, ale nedokáže to, je to v ní jako droga.
      A víš, co ti odpoví? Takovou tu její obehranou nesmyslnou písničku...já jen vám všem chci otevřít oči a bla bla, prostě nesmyslné a nelogické výplody. Když si to kdokoliv rozumný přečte, tak si klepe na čelo. Tolik lidí už se nasmálo, když jsem jim to dal přečíst i jeden lékař-psycholog ten se nesmál (prý by potřebovala psychologa). Ale co, každý jsme nějaký a aspoň to tu není nuda *3*
      • asg, to jo, ona nás vždycky zaručeně pobaví. A jak je ohleduplná - chci vám otevřít oči... Je to od ní moc milé, jen by měla pochopit, že to nikdo nepotřebuje, že se jí nikdo neprosí. Když seš fanoušek, tak seš fanoušek a je jedno, jestli Ti třeba půlka světa natlouká názor á la Vždyť nic neumí!!!. A co teprve, když to nejsou tři miliardy lidí, ale jen jedna holka, která je pravděpodobně bez zájmů a zabíjí tu čast. *1*
      • a ty psycholiga nepotřebuješ?myslim že ho potřebuješ víc než já...a mimochodem nevěřim,že ty v Bohnicích pracuješ spíše tam budeš jako beznadějnej případ *1* *1*
  • ahoj, ahoj, vim, ze zase otravuju ale...:
    1. vy snad vite, jak jackie zpiva???
    2. ja sama chodim zpivat do sboru a tak mozna i trochu zpivat umim:)
    3. ja sama sice vypadam hrozne, ale je tam spousta holek, ktery by klidne mohly bejt modelkami-dlouhy hubeny nohy, krasny dlouhy vlasy a krasne cista plet.
    4. kdo v dnesni dobe neumi zpivat???
    tak zatim *3*
    • Ahoj Isabell *4*
      ad1) naštěstí to nikoho nezajímá
      ad2) rád bych si tě poslechl, může to být fajn
      ad3) nepodceňuj se, není modelka jako modelka, některé jsou dost hrozné a ty anorektičky jsou zbědované
      ad4) dneska se dá s dobrou technikou udělat zpěváka z každého *3*
      měj se super *4*
    • Ahoj Isabell díky za zastání... *3* ale necháme je bejt je vidět jaký jsou tu tupci...samý nenormálové...a nebo náš jediný Asg co si hraje na někoho jinýho?hmmm? *1* jak si myslí že to nezjistim,jaj ten má dost
      • Jaké zastání máš na mysli? Žádné v tom není, ale to je roztomilé, jak ho chudinko hledáš *1* *1* *9* Jde vidět tvá nejistota a strach, že v těch svých pindách zůstaneš sama a nebylo by se co divit. Dominiku nemusí mít rádo plno lidí, to je normální, ale nejsou z toho PSYCHICKY NEMOCNÍ jako ty Jackii. Jsi jen politováníhodná.
        • Já a psychicky nemocná?jaj jdi se léčit asg jedinej psychicky nemocnej jsi ti ty!!!!A ne nejsem nejistá a ani z vás nemám srach jste politováníhodný a ubohý když si mě berete do huby!teda jen ty Asg *1* *1* Páč píšeš z fake profilů a myslíš si,že já budu nahraná když lidí na mě bude víc *1* ale ne nejsem,jen se směju jak jsi stupidní
  • Jááj! xD Jackie28 tady pořád otravuje! *1* *1* *1* *1* Tak to je hustý... Ona tady tráví snad deset minut denně, aby mohla každému, kdo o Dominice řekne něco hezkého napsat, že se šííííleně plete, protože nic nedokázala. Děvče, ty jdi občas ven, jinak dopadneš jako Dominika! Budeš stejně nemožná a trapná a to přece nechceš, ne? Přece se nechceš proslavit jako vyloženej prudič fotomodelek! *2* *2* *2* *2* *2*
    Toť vše! *5*
    • nebo jse já ven chodim narozdíl od Dominiky *1* *8*
      • Takže ty jsi Jackii - šup a je to venku, celou dobu jsem si to myslel *1*
        • Lukass to bylo na mě! mimochodem když už se holčička po mě tak vozí ráda bych řekla podstatnou věc-ven chodim jak s kámošema a když nemaj čas tak s přítelem!a že bych chtěla skončit jako Dominika co je hloupá až to bolí?to fakt ne,díky *1* jako ona bych bejt fakt nechtěla *1*A Asg Lukass fakt nejsem,nejsem schizofrenik jako ty co se schovává za jiný profily!viz mellounek a april *1* ty jsi jasnější než bouřka v létě tak se tu neschovávej *1* mimochodem jentak mezi náma,každýho tu štve jak se po všech vozíte,každej si to vezme i jako narážku na sebe,ne jen já s tim chozenim ven atd...takže se prober! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit