Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cerna-vdova
    Nevim , myslím si, že ty mezi osobnosti nepatříš...Nic proti tobě, možná, žes sis udělala svoje stranky atd...ale v životě si toho nedosahla tolik...aby si patrila mezi osobnosti..
    Můj´názor
    • A čeho vlastně by měl člověk dosáhnout, aby byl nazýván osobností? Kdy už se dá nazývat osobností a kdy je to ještě málo, co je měřítko? Vždyť tady vlastně může být úplně každý...každý je osobnost *3*
      • no jo ale tohle je stránka zaměřená na celebrity co něco dokázali...co dokázala ona?založí stupidní blog a je slavná?trochu moc ne?jako já mám taky blog no a co?kdekdo ho má..udělá si trapný videa?fajn videa si můžu udělat taky...profesionální a retušovaný fotky též...jako k čemu tu je její profil?fakt nechápu...celebrita,za kterou se holčička považuje fakt není...to by musela dokázat víc než špulit tlamu na fotkách...to se na mě nezlobte jako.
        • A kdo to říkal, kde to píšou, něco dokázali, co něco. Ano něco, něco dokázala i Dominika. Podívej se, dokázala strhnout pozornost, získat popularitu, vytvořit fenomén. Kolik se o ní mluví, píše, i tebe dokázala strhnout a vyvolat v tobě emoce, dokázala se ti dostat do hlavy, že s ní trávíš víc času než s leckterým jiným. To je umění, po kterém touží plno rádobycelebrit i z těch, co jsou tady. Dominika se vypracovala z ničeho. A většině borcům z tohoto webu musel kariéru a pozornost někdo zaplatit, aby oblbnul hromadu lidí, kteří se stali jejich fanoušky, včetně tebe. Hromada z nich nic neumí - že hrají, zpívají neznamená, že jsou kvalitní herci a zpěváci. Jsou to je zaplacené opičky závislé na popularitě.
          • ty jseš taky taková opička,prosimtebe *1* až ty dokážeš to co oni,tak pak mel něco o tom,že to jsou cvičený opičky závislý na popularitě.to bych spíše řekla o Dominice než třeba o Miley Cyrus,Johnny Deppovi a jiných..
            • Cvičená opice je tu Dominika,to je pravda..Ale Asg taky,to jooo... *1*Miley Cyrus,Johnny Depp něco dokázali a vydobili si popularitu sami-hrají,Mileys zpívá a hraje..A co dělá myslivec?Jen dřepí u počítače a píše stupidní blog,požádá matinku aby jí nafotila nějaký fotky a udělala stupidní videa...Ta se proslavila díky matce.nebýt matky je jako my.A ještě to je taková hlupka,že se má za takovou krasavici a hvězdu,že si tu založí profil a dělá,jak slavná není.
  • z 5. třídy základky vyhazují málokdy, ale gratulace že už si ze školy *2*
    • Mě ze základky nevyhodili,neměli důvod-byl jsem vzor pro všechny ostatní-dobře jsem se choval i učil...tak nevím,proč by mě vyhazovali..Naopak divže nebrečeli,když jsem pak vycházel.Trumpetko.Je vidět že nic nechápeš.
      • Já už jsem tě pochopil...jsi recesista *2*
        • A ty jsi blboun nejapný Asg!tebe radši nekomentovat. *1*
          • Lukass, já snad špatně vidím *8* Ty si mi napsal MILÝ? To si mě dostal. Ještě se staneme kámoši jak hrom, jak Jery a Tom *1* Nezajdeme na pivo? Když už ti bylo 18, tak je to v pohodě. Kde bydlíš, přijedu.
            • Hmm a zase ty tvý blbosti,kdo takový trapárny má číst?:D bože můj to snad neni pravda,co je to mezi náma normálníma lidma za exoty:D proč by lukass měl chytat alergii na mě,když ty jseš tu ten protiva,náš hlavní nepřítel,pisatel blbostí typu že závidíme...proč by měl chytit alergii na mě,když sdílí stejný názor,že si Dominika hraje na star i když žádná není? *1* Inteligence,to chce zapojit chorý mozeček...nemyslet zadkem a nebo tím co máš vepředu,ale mozkem kamaráde *1* kamarád byl ironie,aby sis nemyslel že s někým takovým jako jsi ty budu kamarádit
            • Jackii a co by ode mně chytl, ničím netrpím, jo teď trochu viróza, ale nic intimního by mezi námi neproběhlo neboj *3*
              Ale vlstně vím, co by ode mně mohl chytit...alergii na tebe *1*
            • To milý mělo naznačovat ironii,to pochopí i trotl...Jenže ty musíš být asi víc než trotl že Asg? *1* Prej kamarádi,chudák kluk prosimtě by to chytl...prostě kamarádit s tebou to je výhra v loteriii *1* taky ironie kdybs nepochopil *1*
          • Lukass, to že si starší,než mi všichni tady dohromady, tomu bych ještě věřil, ale že už ti bylo osmnáct, tomu uvěřit nemůžu, prostě určitě ne a jestli to tak je, tak jsem snad blboun nejapný, hlupoň, Trumpetka *1*
            • Milý Asg,jen se směj tomu co jsem napsal.Klidně bych napsal něco sprostého,ale jelikož tu funguje cenzura jako v totalitě,tak Ti asi nic takového nenapíši-by sis to ani nestihl přečíst.A hvězdičkování sprostých slov mě už nebaví.Stejně co jsem kolikrát tady vyhvězdičkoval,tak to bylo smazáno.Toto není demokracie,kde člověk na plná ústa může říci či napsati svůj názor,to je totalita jak něco...Mimochodem 18 let už mi dávno bylo,zamyslím se,asi tak před 10 lety hmm?Takže být Tebou tak si moc nevyskakuju ty hňupe bez kouska vychování.
          • To nebyla nadávka, ty ňoumo. To byl kompliment. Jsi fakt vtipálek. Nechceš pro mě pracovat? Hledám šikovné kreativce *3* Notebook a služební telefon k dispozici. Až ti bude osmnáct, tak i služební auto.
            • Ty hlupoňi mě je víc jak osmnáct,jestli ti to ještě v tom Tvém chorém mozku necvaklo....Už jsem to tu psal několikrát,že mám se životem větší zkušenosti,jelikož jsem starší než vy všichni co sem píšete!Ale chlapeček nám asi neumí číst,jak to tak vypadá že? *1*
  • Skvělá zpráva! Slyšel jsem, že Dominika skončila v anketě Skokan roku 2011 ve vyhledávání na Googlu na 4. místě! Pořadí bylo...1. Adele, 2. Amy Winehouse, 3. Steve Jobs, 4. Dominika Myslivcová... Tak a teď se zase může závistivcům začít vařit krev v těle *1* Schválně, kdo se ozve první *1*
  • ahoj nepřišla jsem se sem hádat.. užijte si parádně Silvestra a přeji Vám všem do nového roku 2012 jen to nejlepší,hodně štěstí,zdraví a lásky...prostě ať je ten příští rok lepší než ten letošní *2* a už zase mizim bye
    • ahoj díky za přání *4* pokud je upřímné, tak s radostí ti taky přeji supr rok *4* ale nevím, jestli to tak pro tebe bude, protože Dominika slibně rozjíždí svou kariéru a to ti asi nedá spát, tak se nad to zkus povznést a budeš mít rok v pohodě *3* jak se říká přej a bude ti přáno, protože co do vesmíru vysíláš, to se ti dřív či později v nějaké podobě vrátí a fakt to funguje, takže opatrně *4*
      • jo pro vás upřímný bylo,ale na Dominiku se přání nevztahuje *1* a neboj se že by mě to nějak trápilo,nějaká Dominika mi může být víš kde:D nějaká sláva mě nezajímá,nechtěla bych být na jejím místě ani za milion...
    • jackie také ti přeji vše nej, nej, nej do Nového roku, hodně štěstí, zdraví, pohody *3*
      • Děkuji ti:) *3* *4*
    • Hurá,Jackie,ty žiješ!!! Bejt tebou bych Míše něco řekla,když tady o tobě píše takový nesmysly...
      • já to nějak nehodlám řešit ať si pindá co chce,mě je to jedno...jestli jsem jí něčim tak naštvala že si potřebovala vylít vztek tak ať si pindá co chce....asi z toho měla i radost že něco plácla co? *1* blbka...dozví se od kámojdy že mám střevní chřipku a hned mi tu strojí funus...ale vsadím se,že asi nebyla jediná,kdo tu měl radost že?u takovýho Asg bych se nedivila,kdyby radost měl
  • *1* *1* *1* už jen popcorn a číst dál a dál..toe lepší jak kino *1* Dominika na to kolik má let pochopitelně přehání s tím vším co se okolo ní děje,ale co je to její život,ona sama pozná jak bude vypadat za 10.let s tím jejím make-upem *1* Ale k těm vašem komentářům nezbívá nic jinýho než se jen smááát *1*
    • Je to tady bžunda, co? Taky se mi tu líbí, jen ta "cenzura" *1*
      • *1* *1* Jako neřeknu kdyby byla DOMČA *1* nejaká hvězda,ale hádat se kvůli 17-ti leté bárbínce,která zná jen růžovou barvu *1* no nevím nevím..ale ať pokračují mě ta debata bavíí *3*
        • Já už tady pokračovat nebudu,můj názor znaj...mě nějaká barbídebilka fakt nezajímá..myslí si kdoví jak slavná a úchvatná neni,ale je na omylu
          • Někdo se tě na něco ptal?? *15* stačí chvíli číst co píšeš a můj názor nechci zbytečně psát. *3* ahoj a nemusíš ani reagovat *3*
  • hudy
    Mám vašeho hádání, osočování a provokování opravdu plné zuby. Nikdo nemáte odvahu se podepsat pod svým profilem, ale anonymně napadat, urážet a podobné věci, to umíte! Od téhle chvíle smažu okamžitě všechno, co bude jen zavánět náznakem čehokoliv podobného, co tu bylo dosud, proto jsem smazala celý strom. Pokud se chcete hádat a urážet, jděte si na vaše stránky nebo blogy, tyto stránky tu od toho nejsou!
    hudy
    • Ahoj, jen přátelská rada...když mám něčeho plné zuby, tak si vezmu obvykle párátko a je po problému. Když už, tak že bych tady viděl tvůj podpis pod tvým profilem, to nevidím. A na závěr dotaz - potřeboval bych vědět, od čeho tu tyto stránky tedy jsou? Abych se toho držel a vyvaroval se chyb. Nikde jsem o tom nenašel zmínku, takže prostě píšu, co se mi zlíbí. A proč ne, že? A vulgarity nepoužívám, tak proč mě mažeš??? Díky. Mě to baví si tady psát a o tom to je ne? Vždyť to číst nemusíš *3*
      • Chjo asg zase něco plácnul *1* Hudy ty jeho kecy neber vážně je to...já nevim už jak jeho inteligenci nazvat *1* ááá už to mám má slepičí mozek *1* takže jeho kecy zanechat bez komentáře *1*
  • Ahoj,čirou náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi,a opravdu mě udivuje,že to některé z vás tak nesmírně baví si o mě povídat.Ale,chtěla bych se zeptat uživatelky Jackie,co proti mě má. Já se na tebe pochopitelně nezlobím,každý má právo si na někoho udělat osobní nazor. Ale přemýšlím,jestli ty tvoje názory na mě jsou opravdu osobní. Pokud mě znáš jen z internetu,tak jsou tvoje urážky poněkud přehnané.Jestli jsem se tě někdy něčím dotkla,jestli mě opravdu znáš,a někdy jsem ti nevědomky ublížila nebo tě urazila,tak mě to mrzí.Nebo mi (omlouvám se,jestli to bude znít namyšleně) prostě jen závidíš,tak bych tě chtěla upozornit,že nějaké pomlouvání na diskuzi ti od toho tvého komplexu nepomůže.Takže otázka-ublížila jsem ti někdy??? napiš mi,prosím...opravdu mě to nesmírně zajímá!!! *7*
    • To víš,no Jackinka si myslí,že bys tady neměla mít profil...jackinka chce,aby tu byl profil o ní samotné :D
      • no celá žhavá si přeju bejt hvězda *1* aby mě paparazzi a já nevim co pronásledovali na každym kroku...to si nechte!jsem ráda za svůj normální a ničím nenarušovanej život... *2*
    • Ahoj Dommi, pokud si opravdu Dominika...Je fajn, že jsi přišla mezi nás. Je tu zábava *1* Např. taková Jackii, která tu vystupuje pod několika nicky je tady hvězdou první třídy. Ona to ještě neví, ale jednou bude slavná *1* Až se dostane do show Jana Krause jako ty (hrozně by to chtěla), tak nám předvede, jak se to dělá, jak se tam musí suverénně vystupovat. Ne tak jako ty *3* Přitom když jsem tam byl, tak sám Kraus tě po skončení pochválil, jak si to dobře zvládla, jako málokdo. Ale Jackii bude nosit na ramenou a navrhne ji na cenu pro největší intelektuálku, co tam kdy byla *3* Je skvělá, škoda že se neznáte, i když ona se chová, jako kdyby tě osobně znala a ty si ji něco udělala, když tě tak pomlouvá. No prostě ona je hodná, chce nám otevřít oči, ale sama je má zavřené *13*
  • páni,a Jackie -lofince- nic nenapise?jéé,to jsem se těšila,na ten Jackiin půl metru dlouhej a rozzuřennej komentář... :D už vám to došlo? je tak jednoduchý napsat stupidní komentář a pak sledovat,jak jste z toho na věti,že máte koho řešit a pomlouvat :D ale skočili jste mi na to,co? :D
  • achooj dominičko,ja tě upa mocinky lowiiiskuju...upa mrthe bych se s tebou chtělá setkat,určitě bys mě tky měla mrtě ráda,byli bysme upá bestovní friendky :D wit lowe Lofy
    • a je to tady,ozvala se naivní lesbička. *1*myslím si že ona by se nechtěla setkat s tebou...
      • A slova "mrtě" a "upa"? Tak tý je tak 10 možná 13 *1* *1* *1*
        • asi tak mno...myslej si kdoví jak cool to neni a je to trapný *1*spíš sou jak mladý lesby *1* proč jak když už asi ne? *1*
          • už podruhý jsi řekla slovo le*ba :D aby si pak ostatní nemysleli něco o tobě :D
            • Tak už se nebav a nehádej Jackii
            • hele ASG,já ti nevim...o isbell jsme si to taky mysleli,a nakonec... jo,a LUKASS opravdu existuje!!! vid že jo,Jacky *14* *14* *14*
            • Lola....Míša je Jackii, vím to naprosto jistě, už jsem si to ověřil několika způsoby. Jen ona stále odolává, je blbý to přiznat, ale to od ní ani nečekám. O to větší je sranda, když si čteš jak reaguje sama na sebe, když napíše Jackii a pak jako Míša o Jackii a opačně. Prostě bžunda a zároveň trapárna největší, ale aspoň nás tu pěkně baví *1*
            • a co kdyby si začali myslet něco o tobě že všechno takhle pitomě okomentuješ? *1*
  • hej MIchalko,vis co nechapu?jackie napsala(nebo jsi to byla ty? ted nevim),ze se vy dve spolu neznate.pokud je to pravda,tak jak ses dozvedela,ze je jackie krasna a chytra?? hmm hmm,kdyz uz lhat,jackie\michalko,tak aspon poradne,ano? :D
    • Miláčku kouknu se na Jackiinu fotku a vidim.A to že je chytrá soudím podle toho,co tu o té namyšlené barbínce píše,jelikož to je pravda.A mimochodem Jackie nelže,neznáme se a soudím Jackii podle toho co tu píše a podle fotky...Kdežto vy soudíte jen podle fota.Mimochodem nikdo tu nelže Jackie a já jsme každý někdo úplně jiný.Jsem Michaela jestli neumíš číst děvenko.Zamysli se nad sebou a tvýma úvahama a pak něco piš. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit