Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, lidi, že vás to baví se tu furt hádat:) Dřív mě to taky bavilo:D (že jo asg),ale už se všichni opakujou a je to nuda:D
    • ...ale šlo nám to hezky Isabell, co? *2* Tak musíme něco vymyslet, aby nebyla nuda *1* Jak to vypadá, tak Jackie se nám už o zábavu starat nebude. Co by tak mohla dělat? Nezakládá si třeba bloq nebo tak něco? Že by konečně dělala něco rozumného a ukázala všem, že taky něco opravdu umí, než jen kritizovat Dominiku, která se aspoň snaží, sobě i jiným, něčím zpestřit tenhle zubožený a pokřivený obraz světa, který se nám každý den ukazuje v TV, tisku i na netu *3*
      • jackie28
        zlato já svůj blog už dávno mám,ale detail...nemám sem čas lízt,páč mě nebaví se s váma hádat,už začínáte být nudní *1* a za druhé se naplno věnuji škole,abych úspěšně dodělala třetí ročník obor zlatník a pak hurá na maturitu..to je lepší než se s váma hádat *1*
        • čauky hele posli mi pls odkaz na ten svuj blog.btw:sem nevedela,ze ne zlatnikovi mas maturitu :D ale kdyz rikas...nwm,no,mea jsem pocit,ze to je jen učnák...:D a jaky mas znamky??
          • jackie28
            zdenca016@blog.cz -stejně se ti líbit nebude je to jen o celebritách-mých oblíbených *3* ano na zlatníkovi je i maturita,je to umělecký obor a můžu si udělat i maturu *2* jo a známky mám nejlepší ze třídy-ted se nechci vytahovat *15*
    • jackie28
      přesně tak dřív mě to celkem taky bavilo se tu s nima hádat..ale jak člověk přestává mít čas sem chodit,a to jak pořád opakovali jak jsem blbá a tupá-začalo mě to nudit..ted jsem si okomentovala posledních pár příspěvků na můj účet a lízt na myslivce opravdu nebudu,páč je to ztráta drahocennýho času *1* hádat se tu i s malejma děckama co chápou kulový?fakt opruz *1*
      • páááni že ti to ale trvalo...:D jjj-ztrata času :D doufam že se odhasis z dominicina blogu :D
        • jackie28
          to se zase neodhlásim s tim nepočítej;) to si účet nechám pro případ,že bych tam něco upřímnýho připsala:D
      • ...ale Jackie, vždyť ty ses tady nehádala, jen jsi házela špínu a bahno na lidi, které vlastně vůbec neznáš, počínaje Dominikou.
        • jackie28
          kdepak,já jen házela pravdu na Myslivcovou,to snad můžu napsat svůj názor ne?vaše chyba že jste se se mnou začali hádat *3* a mimochodem jste do mě začali rejpat sami tak nevyčítejte;)
          • Jackie, tak tebe bych chtěl v show Krause vidět. Mimo to, že bys ani nenašla odvahu tam jít, aby ses neztrapnila, tak si dokážu představit, jak by to dopadlo. Podle tvých příspěvků tady, kde tvůj slovník je dost omezený a meleš pořád to samé dokola, by to byla trapárna největší. Pak by ses tady raději ani neukázala nebo max. pod nějakým tvým jiným profilem. A ještě něco...jestli ty už si vyšla základku, tak se tady tím raději nechlub ...potěš koště.
            • Asg nejsem Jackie ani Dominika a nikdy jsem nebyla.To že s jackií souhlasím,neznamená,že jackie jsem.A bejt Dominika?To bych si dala. *1*
            • Míšo alias Jackie (Dominikóó *15* ) vždyť já už tam byl *1*
            • A já bych Asg chtěla vidět Tebe u Jana Krause.Ty bys měl maltu na zadku kdybys tam měl jít.U Jackie bych věřila,že by to tam nějak okecala,ale ty?Zamysli se nad sebou a nech Jackii na pokoji.No a jestliže jsi ty vyšel základku též potěš to bych chtěla vidět,jak ty vycházíš základku-ty máš taky omezený slovník a meleš tady Jackii to samé a jí to třeba nezajímá ty tvoje žblepty.Z té základky jsi možná vyšel proto,že se tam už s takovým hňupem, co se ani neumí chovat k holkám,nechtěli otravovat. *1* *3*
            • jackie ty už si tu základku fakt dokončila? Ale že ti to trvalo, těch 12let je vcelku doba *1*
            • co bych se nechlubila narozdíl od tebe jsem dodělala základku s vyznamenáním *15*
          • tak počkej...PRAVDU nebo NÁZOR? ty máš základní problém s pojmy! to je totiž ono proč se do tebe každý pouští. nic ve zlém, ale buď si ještě neopustila základní školu a nebo máš problémy s uvažováním=IQ. snažíš se tady tvořit nějaké úvahy, ale vznikají z toho akorát nesmyslné a nelogické kombinace. tím jsem tě nechtěl urazit, ale tak to je.
            • jackie28
              drahoušku základku jsem opustila již dávno,ale detail *1* jo je to můj názor,a myslim si že ve skutečnosti taková je že to o ní bude pravda...tvůj problém jestli nechápeš jak to myslím..na tu základku bych hádala tebe *3* a problémy s uvažováním fakt nemám...;) jestli vidíš problémy s IQ najed si na Dominiku,protože to co jsem si od ní v Show Jana Krause vyslechla,tak tomu se říká problém s IQ..můžu říct že rozhodně mám vyšší IQ jak ona *1*
  • jackie,kdo se ti vloupal na profil a dal ti tam tu...ehm...KRÁSNOU fotku??
    • jackie28
      drahoušku to jsem si tam dala já,no a co vadí ti to?
      • a proč si tam nedáš svoji, když, jak si sama napsala, nemáš ráda lži a přetvářku?
        • jackie28
          drahoušku to je moje fotka víš ale detail;)a z toho plyne jediné,že mě neznáš a jen kecáš *1*
  • MIMICHODEM VELMI VÝSTIŽNÝ KOMENTÁŘ:
    jackie, jackie, jackie...kdy ty dospěješ? přečetla sis někdy po sobě, co vlastně píšeš? a co to vlastně děláš? o jaké pravdě to vlastně mluvíš, co pravda, jaká pravda o kom, o čem? setkala ses s Dominikou někdy, mluvila si s ní? udělala ti něco? urazila tebe, tvoji mámu, přebrala ti kluka? jestli ne, tak co řešíš? to máš problém s každým člověkem, který je ti nesympatický? hážeš na něj špínu a ani ho vlastně neznáš? to dělají nevyzrálí jedinci. řešíš, že je na osobnostech a co jako? od 11let dělá něco, co plno lidí baví, líbí se jim to a proto je tady na osobnostech. a co ty? dokážeš jen kritizovat. nic víc.
  • jackie,zavri pusinku a vypal.myslim,ze nebudu jedina,komu vadi ty tvoje mega dlouhe slohovky na tema:proc dominiku nenavidis,jak jsi inteligentnejsi nez ostatni,a vsichni,kdo maji jiny nazor nez ty,tak je nazyvas zavistivci,trapaci,debilci...zacinas s tim nudit vsechny okolo sebe...kdo se mnou souhlasi???????????????
  • co takle,kdyby ste psali svoje nazory dominiku myslivcovou,misto toho abyste tu resili svoje osobní problemy,a dumali nad tim,kdo je více či méně inteligentni... nojo,parta ubožáku si našla novou zábavu...a prekvapuje me,ze tu pise i jakasi Jana,ktere je 34.mas deti? pokud ano,tak je mi jich lito,twl takova mamina co porad sedi na pubertacke diskuzi-to je vazne sila :D a pokud deti nemas...no to je ta vice pravdepodobna moznost,protoze neznam nikoho,kdo by dokazal zplodit deti pri civení na -jak jsem rekla- pubertacke diskuze
    • jejda, jejda...tak rozumne si zacala a nakonec sama sklouznes do reseni osobnich invektiv. ach lidi, s vama je takova sranda, ja vim proc tu chodim *1*
  • sorry lidi,ale o co se tu snazite??? jackie je nejspis uplna chudinka vypatlana,ale u ni se to da celkem pochopit,je ji 17,nejspis s ni triska puberta a nevi si rady sama se sebou,kdyz si zvysuje sebevedomi tim,ze ponizuje a nadava na vsechno kolem sebe.lituju te,s pesimistickou povahou se spatne zije... a vy ostatní,napriklad asg nebo Jana,jste vypadali jako celkem normalni a inteligentní lidé,kteří jen napsali svůj názor. ovsem po tom,co jste to tu zaspamovali milionama komentu,uz tak inteligentne nevypadáte,a normalní nejste uz tuplem,protože kazdy NORMALNI dospeli clovek ma na praci jine veci,a jine starosti,nez vy omezenci,ktery jenom hoříte touhou napsat svuj nazor na nejakou ubozacku myslivcovou a jine. a mimochodem, co mate s Jackií porad za problem? jako nerikam kdyby jste ji osobne znali,ale nevite preci,jaka je ve skutecnosti... ja jsem svuj nazor na vas i na Jackii napsala,ale tot vse,nebudu sem lozit jeste padesatkrat,abych si precetla vase nazory na mě-nezajmaji me.

    PS: for JANA-nech Jackii na pokoji, ona je mala a ma cas z toho vyrust a srovnat si nejake zivotni hodnoty,ale ty uz bys mela mit davno v tomhle jasno,a uvedomit si,ze cas se da stravit prijemejsim zpusobem,nez se hadat s Jackii a delat ze sebe pipinku :D
    • jackie28
      jojo gang-drahoušku abych pravdu řekla,chudinka vypatlaná opravdu nejsem jen píšu objektivní pravdu!!ale hhádat se opravdu nehodlám už nemám takovýho času jako dřív *1* a ještě něco nenadávám na vše kolem sebe,jen na lidi,co dokázali prd a jsou na osobnostech...jo kdyby se tady partička lidí se mnou nehádala kvůli tomu,že jsem si na myslivcovou udělala názor jakej jsem si udělala,fajn ok,beru to a nehádám se..ale když mi někdo začne psát jak tupá a vypatlaná jsem,tak se ohradit musim *15* nedělej že ty by ses neohradila *3* jako sama dobře vim jaká jsem,a lidi kolem mě,co mě znají to vědí též,a nestěžují si že jsem tupá jak vy píšete.jsou rádi,že si na každého udělám svůj názor..a upřímnej názor..víš mě se nelíbí lži a přetvářky,radši budu upřímná a budu psát a říkat co si opravdu myslim *3*
      • jackie, tak tobě se nelíbí lži? tak proč tady píšeš o Dominice takových věcí, když ji neznáš? vidíš, vidíš...zase ten svůj projev nezvládáš *9*
        • jackie28
          protože z Dominiky soudim,že je taková jako si myslim...
          • vidíš, vidíš, jenom soudíš a myslíš a to si říkáš rozumná velká holka, premiantka třídy, která chce dělat maturitu? Takhle se chová naprosto jiný typ lidí, ale tam by s určitě patřit nechtěla. Domluv si setkání s Dominikou, poznej jaká je a pak piš svou pravdu. Jinak nepíšeš ni víc, než nesmysly vycucané z prstu a Dominiku tím poškozuješ. Škodí ona tobě?
            • to mi sice neškodí,ale kouknu a vidim!!nic jinýho než namyšlenou holku nevidim,tak mi prosim neber můj názor ju?:D
    • jojojojo, tak konečně se našel někdo, kdo mi vysvětlil, kdo a co je to normální dospělý člověk-to je ten co má na práci jiné věci... tak takové borce mám nejraději, ty kteří se snaží ostatním ukázat, že jsou nejchytřejší a vševědoucí, hlavy pomazané. co to je "být normální"? a nejlepší je, když napíšeš..."co mate s Jackii za problem, nevite preci jaka je ve skutecnosti", ale hlavne, ze o ni pises, ze je "nejspis uplna chudinka vypatlana a ubozacka myslivcova". ty některou z nich znáš? Chytni se za nos *3*
      • Tejul
        Hmm asi tak , s timhle komentem souhlasim
  • Tejul
    Takze lidi ti kteri jste muj prispevek pochopili tak nezkusime to navzajem se respektovat? Bylo by to tak lepsi vim ze asi samotne Domci to nemusi delat dobre pokud sem chodi protoze ja jsem pochopila ze soudit nekoho kdyz ho nejak neznam neni moc dobre a myslim ze by si to meli uvedomit i nekteri dalsi *3*
  • Tejul
    Lidi pokud neco muzu rict tak asi to ze kazdy ma pravo na svuj nazor protoze tohle je DISKUZE tady se mohou psat jakekoliv nazory na dotycnou osobu takze např: Ze antifanda tady na Domcu napise vlastni nazor cili negativni a Fanda na to napise napr:OK ty mas na Domcu nazor takovy ja ti ho neberu ale me se domca libi mam ji rad/a.... Myslim jako to ze si navzajem nazory mame respektovat a ne jako treba kdyz tu nekdo napise napr ze je domca PI.. atd.. Tak se hned rozpouta hadka ktera se bude resit jeste nekolik mesicu, myslim ze tady jsme nekteri chytri lide a pochopime to ja sice Jackie28 branim ale kdyz ona tady jednou poprve napsala na DOMCU nazor tak se tady rozpoutala hadka ktera asi nedela nikomu dobre a tak se navzajem branime a hadame se ...Jackie tady chtela napsat pouze svuj nazor....Nemyslite ze tyhle hadky jsou trochu zbytecny ??? Vim ze nekteri lidi tady to nepochopi ale ti kteri neco v mozku maji by to pro ne mela bejt hracka
    • IsabellSwanCullen
      Dlouho jsem tu nebyla, ale souhlasím s tebou, když je někdo ve fanklubu, dobrá a když je někdo anti tak ať:DD
      • Tejul
        Díky ze souhlasis *4* *3*
      • Isabell, tak to vypadá, že ty Jackie opravdu nejsi, protože ta se svou chorobnou závistí by tohle nikdy nebyla schopna napsat. Stoupla si u mě v ceně *3* Pěknou neděli *4*
        • jackie28
          asg neboj se chorobnou závistí opravdu netrpim,nemám na závidění důvod *1* jsem sama se sebou spokojená..ano nemusim bejt miss world,alespon mám svůj vlastní názor a rozum-což drtivá většina z vás nemá-např.ty asg,co si budem nalhávat že?ale víš co?nehodlám se s tebou ani s jinejma hádat,na vás opravdu nemám čas *3*
        • IsabellSwanCullen
          BINGO!!!!No to ti to trvalo, JÁ NEJSEM JACKIE:* *1*
          Jo a tobě taky pěknou neděli *3*
    • Raději nic neříkej, ať se nemusím bránit a hádat. Ty hádky tady jsou trochu zbytečný. Vím, že někteří lidojedi tady to nepochopí, ale ti kteří něco v mozku (cože, co mají mít v mozku *1* )mají, by to pro ně měla být hračka. Uff, to bylo náročné souvětí, musel jsem zapojit něco v mozku, abych z něj neměl Rubikovu kostku *3*
      • Raději nic neříkej...tohle bylo napsáno pro tejul *14*, aby bylo jasno *1*
    • Samozřejmě souhlasím, tohle je DISKUZE a kdokoliv tu může napsat svůj názor. To nikdo nikomu nebere. Ale pokud je ten názor omýlán pořád a pořád dokola a podle slov Jackie to tu bude omýlat a cpát nám to do hlavy do té doby než dostaneme rozum, tak to už mi normální nepřijde. Takhle se nechová dospělý člověk, ale malé dítě. To ať se pak nediví, že jí tu lidi osočujou a hádají se s ní, jelikož už je otravná. Jak už jsem psala, nevím, co tím Jackie sleduje, ale jestli počítá s tím, že se najednou všichni plácnou do čela, uvědomí si tu její "pravdu" a budou jí vděční, že jim otevřela oči, tak je dost naivní.
      Myslím, že už dost lidí si tady tu její "pravdu" přečetlo, tak proč už toho nenechá?
      • hudy
        Toto už je na moje nervy moc...šetřete je a zopakujte si vyjmenovaná slova...slovo omílat není ve vyjmenovaných slovech!
        Děkuji hudy
        • Ať koukám, jak koukám, tak v pravidlech diskusí není o gramaticky správném psaní ani řeč!
          Recept na slabé nervy: bilynkový čaj *1* kruci, co jsem to napsal, právě jsme přišli o správce fóra *8* zhroutil se *9*
          • hudy
            Tady taky nikdo nemluvil o tom, že je to v pravidlech fóra (správná gramatika), ale to, jak tu píšete, jednoznačně svědčí o úrovni vzdělanosti každého člověka. A můžu vám říci, že po čtení tisíců příspěvků tady na osobnostech bych nad tou úrovní nejraději zaplakala...
            (pozor - nemluvím o překlepech, ten se může stát každému)
            Co nejméně pravopisných chyb při psaní příspěvků přeji všem *1*
            hudy
        • *15* *15* *15* No vidíte, a to jsem to po sobě četla asi 3x. Děkuji Vám za upozornění, budu si na to dávat pozor *3*
  • Děcka víte co je sranda?Že Asg-je mi jedno jestli je to holka co se vydává za kluka nebo fakt kluk,nepochopí,že nejsem jediná osoba,které Dominika nesedla a obviňuje mě z toho,že se vydávám za jiné-Lukass,IsabelSwanCullen,Tejul a jiné...Jako fakt inteligence tohleto-v mém věku by mě nenapadlo se za někoho vydávat,páč tohleto že se někdo za někoho vydává je výsledek tuposti a je to děckárna-a z těch už jsem já vyrostla dávno!!Za druhé je prča v tom,že se tu asg snad hádá pouze se mnou a Isabel.Ale stejně se nejvíc naváží do mě a do toho,že mám rozum,což od ní/něj se čekat nedá.A za třetí je hustý to,že když tu píšou dospělý lidi,co se životem mají zkušenosti a který si též řeknou o Dominice svý a napíší sem svůj názor na ní,že se s nima Asg nehádá *1*Možná si tak může myslet že to píšu já to je tak maximum,ale víc z ní/něj nevyleze *1* A proč?Protože jestli je to opravdovej kluk,tak na to nemá koule.A jestliže je to holka,co si hraje na kluka,tak na to nemá víte co-nechci být sprostá-jinak by mi to admin bloknul
    ,výsledek si domyslete sami. *1* *1*
    • Pokud tu pišou dospělí,co se životem mají zkušenosti,tak je to v pohodě a nemám důvod na ně reagovat. Takže reaguji pouze na tebe a tve dalsi vytvorene profily, protože to jsou fakt výplody chorobné mysli. Nekdy si to po sobe precti a pak uz se radeji neukazuj, protoze tvuj problem se nejmenuje Dominika, ale ty SAMA.
      • Fajn ale už nejsem takový dítě jako vy!!A ne nechovám se tak to vy...Jako pardon ale hádat se za pravdu kterou o Myslivci napíšu fakt nemusíte... *1*a ne zahrabat se nepůjdu mám celej život před sebou tak nwm proč bych to dělala..jako myslíte snad kvůli vám?Ani náhodou vy mi za to absolutně nestojíte *1* věřte mi nemám důvody se jít zahrabat,mám skvělou rodinu co mě podporuje,úžasný kámošky a toho nejbáječnějšího kluka pod sluncem...a kvůli těm svůj život nezahodim jen kvůli tomu,že mi to napíše nějaká banda malejch dětí-to vaše jdi se zahrabat apod... *1* *1* *1* Jo a pro smích?vám možná jo,těm co se mnou souhlasej ne zlato *3* a cpát vám to budu tak dlouho dokavad se vy se mnou budete hádat a nedostanete už konečně rozum *1* *1* a pro Asg kolikrát ti mám opakovat že z jiných profilů nepíšu?nevim k čemu by mi to bylo jako...
        • Zlatíčko jsem o celou polovinu starší než ty, takže na mě si h..u otvírat nebudeš. Místo toho, aby jsi se tedy chovala dospělě (jak o sobě tvrdíš, že dítě nejsi a z děckáren jsi vyrostla) a nechala to tady být, chováš se jako malý dítě na pískovišti, kterýmu sebrali bábovičku a pořád a pořád nám to tady budeš cpát do hlavy. Takhle se dospělý člověk opravdu nechová. Hádáš se za pravdu o Myslivcový. S kým se hádáš o tom, jaká Myslivcová je? Se mnou určitě ne. Já totiž s tou tvojí pravdou souhlasím, Myslivcová je nula, nezaslouží si tu být, mě jen štve, jak to tu pořád omýláš dokola a dokola a budeš omýlat dokola a místo toho, aby jsi si zachovala nějakou hrdost a zachovala se "dospěle", vzala to, napsala OK a už se k tomu nevracela, tak né, ty pokaždé zase začneš omýlat tu "pravdu" o Myslivcové. Uvědom si, že těm lidem, kteří Myslivcovou zářně obdivuji (a věř mi, že já k nim opravdu nepatřím, stačí si přečíst mé příspěvky a zjistíš, že jsem jí nikdy "neuctívala") to nevysvětlíš, pro ně bude pořád "hvězda".
          • ZLATÍČKO!!! ale uvědom si ze obe delate totez, jackie tady zamoruje diskuzi omílaním pravdy o myslivcový,ale ty tu zamorujes diskuzi omilanim pravdy o jackii. takže dej pokoj,pusinko :)
    • Ty že jsi dávno vyrostla s děckáren? Dyť je ti 17 zlato, ty jsi ještě dítě jak prase a taky se tady tak chováš, jako dítě. Ty nás tady budeš poučovat? Jdi už se zahrabat, tady na tebe nikdo není zvědavej. Jsi všem jen pro smích a totálně se tady ztrapňuješ. Přestaň nám tady cpát ty svoje názory, nikdo tu o ně nestojí. Bejt adminem, tak ti dávno podle tvojí IP adresy zablokuju vstup.
  • A je to tady!!! Jackie se do toho pekne zamotala, cekal jsem, kdy to prijde. Ted uz je jasne, ze pise pod nekolika jmeny! Minimalne pod dvema, ale videl bych to, ze pod nekolika(lukass, Isabel, tejul). Kdyz si prectete reakce na me komentare, tak to jasne uvidite *1*
    Uz je jenom otazka, jestli je nemocna (schizofrenie)- to bych ji i litoval nebo jen prastena.
    • Tejul
      Jezisi jak by se Jackie mohla za me vydavat mozna maximalne ze by odnekud sehnala mou fotku co mam na profilu coz asi ne jelikoz ja a Jackie jsme se tu potkaly poprve a ani jsme se nikdy v zivote nevideli ale to je detail mysli si co chces a mimochodem vydavani za nekoho uz 17 letech davno vyslo z mody tak si trhni
      • Az na to,ze na te fotce nejsi ty:-)) Takze se za nekoho jineho vydavas.
        • Tejul
          Jo aha nejak moc chytry/á proc bych se za nekoho mela vydavat nerikej mi ze asi "za Jackii" protoze to ty nejlip umis jako treba " Jackie se se vydava za vice lidi (tejul,Lukass)" a pod..Ano hej vseci se tu za nekoho vydavaj ....Nekdy mi prijdes nemocný/á na hlavu ty a ne Jackie
      • tjn leda že by se nám chlapeček-popř.holčička vydávala za víc profilů...kdoví kolik tomu je let *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit