Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jackie můžu se tě prosím zeptat, proč tohle všechno děláš? Proč tady pořád pliveš okolo sebe? Chápu, že slečnu Myslivcovou nemáš ráda (a k tomu se i já připojuju), že jí nesnášíš a je ti proti srsti, že je vedena tu na "osobnostech" a že je v žebříčku oblíbenosti vysoko, když nic nedokázala a je to nula, ale co z toho máš? Tím, že to tu budeš pořád omýlat a snažit se nám všem nacpat do hlavy svůj názor na ni to neovlivníš. Prostě tu vedena je, bohužel je i vysoko v žebříčku, ale ty s tím prostě nic neuděláš. Už jsi to tady (a myslím, že né jen tady) všem několikrát vysvětlila, napsala a nastrkala do hlavy, že i blbej by to pochopil. Co čekáš, že se stane? Že všichni si tady najednou řeknou "A jo, dyť ona má pravdu" a všichni svorně opustí její "fanclub" tady na této stránce a budou ti děkovat, že jsi jim otevřela oči? Probuď se, to se nestane. Lidi s tebe mají akorát srandu a ty se tu akorát zbytečně rozčiluješ. Děkujeme ti, svůj názor na ni jsi nám tu už sdělila, nejmíň 1000krát, ale už toho prosímtě nechej.
  • no teda ja nwm,jackinko,pises ze dominika nemuze radit,protoze nema zadny zkusenost...ok,klidne bych verila,ze zadny nema,blbice jedna ruzova,na druhou stranu,ty bys zase nemela radit ostatnim,koho maj nebo nemaj mit radi,nebo co si maj o kom myslet-vsadila bych se,že ty toho o zivote vis stokrat min nez nejaka Myslivcova-a vysedavanim u netu a psanim otravnych komentaru rozhodne zadne zkusenosti neziskas,ty pipko :D
    • Slečna Jackie podle mě není pipka,ale slečna,co ví,o čem je život.Ví co chce,má rozum narozdíl od Vás tupců.Tak jí to nezáviďte závist není krásná vlastnost.
      • Hej Lukass, neopěvuj tu Jackii tolik, stejně ti nedá...lízátko *14*
        • Drž pysk a zalez hluboko pod zem.Víš čemu se milej zlatej divim?Že tě Tvůj otec nevy*cal za plot.Takovýho dementa.
          • Tak už jsem si pustil pysk a zase vylezl z pod země. Pak jsem šel za tátou a ukazoval mu tvůj komentář, jestli neví, co to je za slovo s tou hvězdičkou, že jsem takové nikde neviděl. A on mi říkal, že tě rád pozná a sejít se prý můžete u nějakého plotu, že ti něco ukáže *1* *1* *1*
  • jackie,je mi tě uprimne lito...pochop,ze akorat vsem lezes na nervy,jsi trapna,a jen tak pro zajmavost:ve svejch komentech se furt desne opakujes :D bože :D uvedom si,ze dominika je vsem totálne u p....e,a zadnej normalni clovek ji takhle nebude rozebirat jako ty :D vsechny tim nudis... proste na chvili sklapni,a uvidis,ze svet bude hezci,kdyz budes chvili myslet i na neco jineho nez na dominiku myslivcovou...vyser se na ní :D
    • ..ale to pozor, Zdenča vůbec nenudí. Skvěle baví lidi, kteří si ji čtou. Dokonce už o ní kolují historky po netu a snad někde vzniká blog, kde se přepisují její věty. Prý z toho vznikne možná i fotoromán. Bude to fakt crazy fun. Asi ji pozvou i do televize, uvažuje o ní Kraus? Konečně bude moct otvírat oči milionům lidí u TV obrazovek. Páni, jak já se na ni těším a doufám, že si sebou vezme přitakávačku Isabell, to pak bude šou ještě větší:-) Úplně to vidím...Zdenča vypustí nějakou svoji perlu a Kamilka to zopakuje a ještě řekne, já s tím naprosto souhlasím:-))) V tu chvíli popularita Dominiky půjde skoro na nulu, protože tyhle dvě chytrolínky nikdo nepřekoná. Ani Mr.GS:-))) Miss.ZK:-)) Ale byla by škoda, kdyby se ukázalo, že je to fakt jen jedna osoba:-(
      • Lukass, nejsi ty pablb? Prej, že se bavíš nad mýma komentářema, a přitom nemaj hlavu ani patu. Tak to může pobavit fakt jenom...Lukasse *1*
        • Jejej už ti to asg leze na mozek co?Píšeš čímdál větší kokotiny.Blbečku.Věř mi,dobře se bavím nad tvou demencí a nelogičtností úvah.
      • prosimtebe pomlč už jsi trapnej...spíš by do televize měli pozvat tebe
    • jackie28
      sorry nejsem trapná,ale upřímná,ale vy to asi nechápete co? *1*
      • prosím tě můžeš mi vysvětlit co ta slova znamenají...já jsem ještě nenafasoval ten rozum a potřeboval bych otevřít oči *1* *1* *1*
        díky moc *9*
        • nebudu tě radši komentovat páč to nemá cenu *1*
          • má to cenu, má má má...prosím komentuj, tak už jsem se dlouho nebavil jako nad tvým komentováním. Jsi hvězda, úplná reality show, jsi talent a kdo je víc. Jak to,že ještě nejsi v žebříčku osobností. Zřídím to, fanklub už máš a fanoušci se nad tebou dobře baví, tak pokračuj a neustávej *1* *1* *1*
            • A já jsem se dlouho nebavil nad tvýma komentářema asg!!Ty Tvoje komentáře totiž nemají ani hlavu ani patu. *1*
  • KOUKNETE SE CO NAPSALA JACKIE NA BLOGU D.M.!!!!!!!!!!!!!

    Souhlasím s Ájuškou,má pravdu...Vy až dospějete,taky vše budete vnímat jinak...A myslím si,že až budete mít rozum,tak vám také dojde skutečná pravda..Ale zatím bych tohle ponechala času...Je to otázka času,kdy vám vše dojde-jak se chováte k jiným,a že uznáváte někoho,kdo si jen na hvězdu hraje...Být vámi,tak hledám vzor jinde,a ne u barbínky,kterých je hafo a můžete je potkat na každém rohu...Myslím,že obdivovat další naivní barbínku,co ví o životě zatím pěkný kulový je hloupost+že nic závratnýho nedokázala...To bych spíš pochopila jako vzor třeba mě osobně nebo tak nějak...Ale tohle není hvězda,proberte se a začněte logicky uvažovat...A jestliže Ájuška píše s tou sestřenkou pravdu,tak na tom,že je Dominika povrchní a namyšlená něco bude...V Show Jana Krause se předvedla jako naivní,hloupá blondýna,co si myslí,že je pupek světa.Hýřila z ní i nepopsatelná domýšlivost a namyšlenost,že si myslí,že ví všechno-i když zatím žádné pořádné zkušenosti se životem a s klukama nemá-a to chce radit,ale bohužel děvčata radit neumí!Jako pardon,ale já rozhodně v 17 letech nebudu radit holkám co a jak,když ještě pomalu nic prožité nemám...To mi přijde stupidní,pokrytecké a namyšlené chování z její strany.
    • jackie28
      no a co?něco se ti nelíbí?no jo pro pravdu se každej zlobí vid? *1* *1* a to co tam píšu sem nemusíš tahat protože tady píšu jedno a to samý a můj názor žádná z vás hloupoučkých naivek nezmění!!!Dominika je a vždycky u mě bude jen povrchní,naivní a hloupá barbína bez rozumu
      • ale o to nejde!!! jako sorry,ale kdyz napises ze si maji lidi brat za vzor tebe,tak to celkem o tobe neco rika....
        • Souhlas-Kde slečna Jackie napsala,že si jí máte brát jako vzor?Že jsem si nevšiml.No jo já zapoměl,že děcka si vymýšlí,aby byli zajímavé a že neumějí číst.
        • heeej, ja si te chci vzit!!!!....za vzor!!! to jsem vzdycky chtel, napis mi navod jak to udelat, musim se nejak zaregistrovat nebo tak neco? jdu do toho!
          • jackie28
            smůůůla *1* *1* *1* a já třeba nechci aby si mě bral do huby takovej trapák...+ ironicky za vzor...víš frajre asi nechápeš,ale já o slávu ani nic takovýho nestojim...neni nad to být obyčejnej člověk s vlastním názorem a rozumem *1* celebrity jsou pak slávou zblbý a myslej,si kdoví jakej pupek světa nejsou-viz vaše Dominička,jak si o sobě myslí kdoví co že? *1* a pak jsou akorát bez rozumu
        • jackie28
          já že jsem napsala že si máte brát jako vzor mě?že o tom jako nwm *1* nic takovýho jsem nenapsala,a tady se ukazuje jediný-že někdo neumí číst že? *3* já jsem psala,kdyby jste si vzali za vzor někoho kdo dokázal víc než Dominika a nějak se prosadil ve světě....a je mi jedno kdo by to byl-jestli naše česká hvězda,kterou znaj ve světě,a nebo zahraniční-jako příklad třeba Miley Cyrus atd...ale tohleto,co nic nedokázalo,tak jako nwm nwm.. *1*
  • páááni jackie,to je náhoda,taky me zrovna napadlo ze uživatelé lukass,isabel a jackie jsou bud jedna osoba,nebo jsou to tri stupidní děti,který maj navlas stejny nazory a styl vyjadrovaní,a podobny argumenty :D pro asg:ty jackii znas?? nebo jak si prisel na to ze neni oblibena atd. (moimochodem,pokud nema kamarady,tak se ji pak nedivim,ze travi tolik casu na blogu d.m.,nebo na jeji diskuzi)
    • Pro SOUHLAS-Absolutně nechápu,co si to vůbec dovoluješ!Mluvit o dospělém člověku jako o malém a hloupém dítěti!Uvědom si,že nejsem Tvůj spolužák ze třídya ani někdo v Tvém věku.Z puberty jsem vyrostl již dávno,dospělý jsem již pár leta už ledacos o životě vím a věř mi nebo ne,umím prokouknout lidi-a u slečny Dominiky je jasné,že je namyšlená a že si myslí,kdoví jaká hvězda není-nevím,ale asi si neposlouchal Show Jana Krause,kde se všemožně vytahovala,že umí radit,ale vůbec to neumí.Jinak Ti přeji aby jsi též z puberty(popřípadně dětské naivity)vyrostl,dostal rozum a začal žít v reálném světě-a to teď nemluvím jen o Tobě,ale o ostatních,co mají slečnu Dominiku za vzor,i když nic nedokázala.Teď se mi možná vysměješ.ale za pár let mě i děvčatům,které urážíš jen za objektivní pravdu,co tu píší,poděkuješ.Ale to chce čas aby jsi Ty i další jedinci dospěli a začali logicky uvažovat.Teď jste ještě malé,naivní a drzé děti,co nemají rozum a neumí se chovat.Ale věřím tomu,že z toho Ty i ostatní vyrostete a ten rozum dostanete.A pak si budete říkat,jak jste byly hloupý a naivní.
    • to vis, ze je to jedna osoba:-) tolik stupidnich deti snad ani neni. Znam ji jako sve boty:-) Copak s timto pristupem, vyjadrovanim, nesmyslnymi konstrukcemi vet, nelogicnosti uvah, vetnych spojeni, proste timto gulasem, co tu serviruje muze byt nejak zvlast oblibena? *7*
      • jackie28
        prosimtebe už pomlč je ti to jasný?bavim se snad vo tobě?ne!!píšu vo Dominice tak drž pysk...a proč bych se měla za někoho vydávat?nejsem ty!!vymyslíš si tři zadky přezdívek a myslíš si kdoví kdo ti na to neskočí!!!jen aby to vypadalo že ste přesila-ubohost nadevše fakt.jooo a vodkad mě znáš?že já neznám tebe hmm? *1* *1* jo a nesmyslnosti píšeš ty ne já-takový ptákoviny co zde píšeš bych ani nevymyslela...já ptákoviny nepíšu,jen čistou,objektivní a upřímnou pravdu *1* tvoje smůla,že tvůj chorej mozeček nepobírá *1* a vsadim se,že ty též oblíbenej nejsi!!!mě si ve škole leckterý lidi oblíbily za můj vlastní názor a že mám rozum-i když leckterý mi to zas záviděj...ale co ti sem budu něco o sobě servírovat,když celebrita nejsem,aby jsi znal můj životopis *1* *1* a ještě když mě téda znáš *1* *1* sice nevim odkud,takovýho natroublýho individua jsem ještě nepotkala *1* *1*
    • IsabellSwanCullen
      Tak zaprvý já nejsem jackie(moje reálné jméno je Kamila na Zdena)a je mi 14 a ne 17 což je menší drobnost. A stupidní fakt nejsem a nechápu, jak to můžeš tvrdit, když jsem tě v životě neviděla a ty mě taky ne.
      • prej isabellswencullen *1* *1* *1*
        • No a co?Nemusí zde mít napsané své jméno ne?Stačí přezdívka,kterou buďto od někoho dostala,nebo si ji sama vymyslela!To je jako to tvoje pidihajzlík-nechci nic říkat,ale sedí to k Tobě. *1*
      • tak ok,ale uznej,kamilko,ze jackii totalne lezes do zadku :D ach ano,jackie,jsi tak chytra a dokonala,mas vzdycky pravdu aaaaaaaatd. nepripomina ti to neco??? :D
        • že jackii lezu do zadku? že o tom nevim:-D, co je špatnýho na tom, když napíšu s ní stejnej názor? sme ve svobodný zemi, tak proč bych nemohla? :D a že bych psala že je jackie dokonalá a má vždycky pravdu???? to už máš halucinace zlatíčko:D
          • no neřikej,isabelko :D ale vsechno po ni opakujes :D koukni:
            jackie:má stejnej názor jako já,proč by ho nenapsala že?
            isabel:co je špatnýho na tom, když napíšu s ní stejnej názor?

            jackie:nejsme v totalitním státě,kde se musí držet huba a krok
            isabel:sme ve svobodný zemi

            NO JO HOLKY,ORIGINALITA NADE VŠE :d
            • IsabellSwanCullen
              No a co? Vy co se s náma hádáte máte neustále stejný názory a chytá vás někdo za slovo? Jestli teda dovolíš teď se budu trochu opakovat po tobě
              NO JO LIDI CO SE SE MNOU A JACKIÍ HÁDÁTE, ORIGINALITA NADE VŠE:D
            • jackie28
              prosimtebe drž pec..děláš jako bys stejnej názor nikdy neměla ..si trapná
          • jackie28
            jj to teda má halušky,a pořádný...dyt to tu píšu pořád že neuměj číst a vytahujou tu blbosti,který člověk o sobě nenapsal-jak tady některá chytrolínka napsala,že jsem o sobě napsala,aby si vzali jako vzor mě...to jsem nenapsala,tak nwm kde to vzala.. *1* *1* a tohle je to samý,píše něco,co nikdo nenapsal
        • jackie28
          jo chytrá možná jsem,ale mám aspon něco že? *1* a ne nejsem dokonalá,nikdo dokonalej neni,ani vy ne!!!no a co?má stejnej názor jako já,proč by ho nenapsala že?nejsme v totalitním státě,kde se musí držet huba a krok to si uvědom-i když taky to tak někdy vypadá.vy zase lezete do zadku Myslivcový,to si zas můžem říct my ne? *1* *1* *1*
    • jackie28
      doooobrý zas proč bych si hrála na někoho jinýho hmmm?je spousta lidí co má stejnej názor ale tobě to asi nedošlo že?a neboj se kamarády mám-je jich sice pár,ale ke spokojenosti mi stačí-jsou skutečný a nepřetvařujou se...a pomůžou člověku když je v nouzi-kdežto ten co má přátel hafo,tak drtivá většina mu ani nepomůže a vykašle se na něj-aspon mám přátele,co nejsou na dvě věci,ale jsou kamarádi jaký by si člověk přál....pomůžou,poraděj...nejsou falešný
      • ...protože celý dny nic jiného neděláš. Na co si to hraješ? Na moralistku největší, která chce zachránit svět? Jejda, není to z nějakýho filmu? Že ty moc koukáš na telku? Ty, ty, ty Zdenčo, to není pro tvůj vývoj vůbec zdravé. Ale ono to přejde, až budeš mít kluka, tak uvidíš, že tě nějaká Dominika i celá závist přejde. To tak bývá. Fandím ti a držím palce. Jsi jinak fajnová holka. A zatím se věnuj svýmu pejskovi, aby ses nenudila a nevymýšlela ptákoviny *3*
        • Asg-myslím si,že slečna Jackie nezávidí,jelikož nemá co.. *1* Slečna si na nic nehraje narozdíl od Vás.A Asg až Ty si najdeš nějakou holku,tak to bude div světa,protože za takovéhle rýpání a ponižování,nevím nevím jestli by to s Tebou nějaká holka vydržela. *1* A to si piš že se slečna bude věnovat svému milému a svému psu.Pořád lepší,než se tu hádat s takovým individuem jako jsi Ty.
          • No jo Lukass, asi máš pravdu. Asi si budu muset hledat kluka. Hele Lukass, nejsi volný? *1* *1*
            • Promiň,ale teplej fakt nejsem....To bych si dal... *1* Mno a upřímně kdybych byl,takovýho dementa jako jsi ty bych mít vedle sebe nechtěl. *1* Bych měl celý dny zkažený a horozně bych se za tebe styděl.Díkybohu že zpřeházený kolečka v hlavě nemám a jsem na holky.
  • jackie nebud hysterická :D pochop že tě všichni nebudou furt obdivovat,jsi akorát sprostá nula :D
    • jackie28
      no a co jsi ty? *1* *1* *1* ty jseš další tvor co chyběl když se předávali mozky *1* *1* *1*
  • čauky,ty asg,nebo jak že se to jmenujš :D děsně s tebou souhlasim!!! konečně někdo normální :D taky si myslim,že zdenča je spíš dominičina fanynlka než anti :D joo a víš,že je na domčinym blogu i ZAREGISTROVANÁ????? celkem síla,bejku :D
    • jackie28
      bláááá blááá a zase blááá to že jsem tam zaregistrovaná je z toho důvodu abych tam mohla napsat svůj názor na ní...ale to ti asi nedošlo vid?
    • čauky,ty soouhlasko nebo jak že se to jmenuješ:-)já a normální, to vůbec nevím, co znamená:-))Zdenča je zaregistrovanáááá, cožééé, tak to je moooc. vždyť říkám, fanynka jak BYK *1* teda v ženském rodě, ale aby to nevzala jako urážku, ona je totiž hrozně citlivá a taky lechtivá, hlavně na jazyku a pak taky na chodidlech *1*
  • Ahoj Zdenčo,teda pardon jackie28 takovou fanynku bych taky chtěl mít.Aby všechno o mě a ode mně četla,vyhledávala mě na webu a psala o mě víc než novináři a měla růžovou i na profilové fotce. Tomu se říká zarytá fanynka:-)Takovou můžou Dominice závidět všechny ostatní celebrity. Tu její fotku s autogramem netrhej,jednou bude mít obrovskou cenu:-)
    • jackie28
      prosimtebe asg trhni si nohou....až ty dospěješ tak to bude div světa a všichni budou oslavovat *1* *1* jako promiň,aspoň nejsem blbá a naivní jako ty!!mám už svůj rozum a uznám si sama co je správný a co ne!!!a to že píšou o myslivečkovi pravdu?nic špatnýho nedělám!!a to že vám chci otevřít oči,aby jste mysleli reálně a vy mě ještě odsuzujete?fakt mi za to nestojíte twl...ale ono vám to časem dojde jak se chováte..ted ne protože jste malý naivní děti,ale taky vám to dojde!!jen doufám,že až dostanete rozum,že se toho dožiju *1*
      • tááák... nohou už jsem si trhnul a bylo to docela fajn, jen mě teď trochu bolí, div světa právě nastal, už jsem dospěl, oslavovala si? Bohužel nevím, jak si blbá a naivní, jestli jako já nebo ještě víc. Ty už máš svůj rozum?? A kdy si pro něj byla? A byla tam velká fronta, to by znamenalo, že se naše země konečně pohne dopředu, zatím je to špatný, jak tak koukám kolem sebe:-) Hele ty někde píšeš o nějakém Myslivečkovi? A kde to najdu, to bude nějaká knížka? Nechceš si založit firmu na otevírání očí. Ty pořád někomu otevíráš ty oči. Po ránu se mi blbě otevírají, tak bys mohla? Pro ten rozum si rád dojdu, ale raději někam jinam, než kde ho dávali tobě *1*
        • klidni hormon frajre na ty tvý urážky nemám náladu,jdi stupidní ase stupidníma lidma se nemá cenu hádat
    • Ehm Asg, mimochodem, krásné jméno, já tě nechápu, vlastně všechny, co se do jackie navážíte, dyť je to jedna z mála, která se chová normálně, jakože neobdivuje tu vaší dominičku a tak. *1* A trapný ste vy , který se s jackii hádaj, ne jackie *1* .
      • ahoj ISC,diky za tvuj obdiv k memu jmenu:-) To tve taky neni k zahozeni a profilova fotka...mmmm...nadhera. Asi uz jsem te nekde videl a musel jsem se hned zamilovat. A uz me to zase bere *14* Fakt se budeme bavit o Zdenicce? Ztrata casu, tak jenom...jak se chova fakt nevim. Ale to co pise a jak je furt nakyblovana na webu Dominiky a hlta co je noveho...jeste pred casem velka fanynka a ted anti? No, vsak ona dospeje. Ale ty...mmm...to je jina trida, rad te uvidim *14*
        • Ale copak copak, že by tady někdo měl taky problém se sprostými slovy? *1*
          Mimochodem jdi někam:-))) *3*
          • Zlatíčko, napiš mi kam bych to měl jít, stavím se u tebe a vezmu tě s sebou *1*
            • IsabellSwanCullen
              Ale prosim tě....
              Já vim, že si myslíš, že bys TO MÍSTO beze mě nenašel, ale já ti v tomhle věřim:D. Neboj se, ty to najdeš *3* Takový lidi, jako ty na to maj nějakej instinkt *3*
            • asg ty tvý dementní komenty by měli smazat,pá¨č je vidět,že se nad tim co napíšeš ani nezamyslíš....a víš co?takový jako ty nám za to nestojej takže čus
          • njn napsal jsem,ze te MILUJU a nemuzu bez tebe byt,ze jsi KRASNA a UZASNA. Ja vim,je to ode mne sproste,tak mi to zatrhli:-((
            • IsabellSwanCullen
              Jj Jackie. Di někam asg *1* napsala bych kam, ale zase by mě zablokovali, tak doufám že ti to dojde *3*
            • jackie28
              to jsi teda nenapsal,ale detail...kdyby jsi něco takovýho napsal-a o tom já nwm,vim o něčem přisprostlym,co se slovy miluju tě nemělo nic společnýho...tak zalez někam do pryč a už sem ty svý názory na nás rozumný nepiš!!!nás ty tvý názory nezajímaj,spíš se tý tvý stupiditě smějem *1* *1* že jo Kamí?
    • Si normální? Já žádnou růžovou profilovku nemám,ale detail *1* a fakt fanynka nejsem...spíš ANTI ale detail *1* a co meleš o fotce s autogramem?ŽÁDNOU takovou fotku nemám a ani bych jí od ní nechtěla!!!Dominika je P*ča *12* Vzpamatuj se!!!A to že vim jak to ba jejím blogu chodí,neznamená že jsem fanynka!!!namátkově jsem se tam byla podívat a můžu říct jediný-hodně si ta holka fandí,když chce radit jak na kluky a zkušenosti pořádně nemá...Ale ty to evidentně nechápeš-jak říkám já-lidská blbost vesmír jsou věčný-a je to tak...a kor když se najde tvoreček typu ty,co si myslí kdoví jaká fanynka nejsem!!sorry ale já jsem jedině anti!!a to nezměníš..ta holka dokázala kulový a myslí si že je pupek světa?tak to promin jsou lepší než ona a co něco dokázali-např.Johnny Depp,Michael Jackson...a tak jako nwm proč bych měla obdivovat růžovou kravičku co má i růžovej blboučkej mozeček.
      • hele jackie ty seš fakt divná holka...pokud dominiku tak nenavidiš,tak nad ní máš ohrnout nos a ignorovat jí....a ted se zamysli nad tim jaka jsi,jak se na tyhle dizkuzi chováš...není ti to trapný??? pomlouváš dominiku,tvoje názory a komenty se prakticky pořád opakují.... a jak s tebou někdo nesouhlasi,napíšeš dlouhej komentar,ve kterem dotycneho urážíš,a když už fakt nemáš žádný argumenty,vytáhneš otřepané-ach,vy fanoušci dominiky,jste tak trapný,začněte reálně žít,dominika nic nedokázala... abych to zkratila,jackinko,kdybych tě potkala tak ti dam do tlamy,aby ses vzpamatovala...
        • To by bylo skvělý kdybyste se potkaly... jackie by dala do tlamy tobě(nic ve zlým ale ty to potřebuješ víc) a svět by byl bohatší o dalšího inteligentího člověka:-) *3*
          • IsabellSwanCullen
            Hele asg, víš o tom, že Amanda taky napsala isabel? Opravil jsi jí jako Jackii? No vidíš, že ne *3*
            Tak laskavě přestaň chytat lidi za slova *3*
            • Ale Amanda mě nezajímá. To jen Jackie (tedy ty). To je případ pro psychiatra. A mě chybí jen pár zkoušek, takže pak pošlu adresu ordinace. Rád pomůžu*5*
          • jackie28
            isabel souhlasím s tebou...jsou to jelita radši je neřešit...budem ignorovat my je...jsou ještě hloupý a naivní aby realitu poznaly-holt je vidět že žijou v růžovým světě jako Dominika,a myslím si,že ty komenty za ty anonymy píše jedna a tatáž osoba...aby jsme si myslely,že je jich proti nám přesila *1* ach ta lidská hloupost *1*
            • Asg nejdřív s tím psychiatrem pomož sám sobě!!Slečny to nepotřebují.
            • IsabellSwanCullen
              Bože, kdy už lidi pochopíte, že nejsem Jackie???? Dyť ani nevim jak vypadá:D
              PS:přeju ti hodně štěstí, abys ty zkoušky udělal,i když s tvojí inteligencí, no nejsem si jistá, ale i tak hodně štestí:D
            • asg drž už pec a táhni někam *16*
            • hele, Isabell se píše s dvěma "l" a velkým "I", ale to by si měla zvládat.
            • asi tak
              *1*
  • bože,slyšeli jste už o tom???? je mi to celkem lito,přestože jsem nikdy dominiku moc nemusela....
  • vy ubožáci...mládí sttrávené pomlouváním jakési rádoby hvězdičky...zamyslete se...obzvášt slečna Jackie,která,jak se zdá,je tu pečená vařená (to znamená že tu travíš spoustu času,kdyby Ti to náhodou v tý tvý kebulce nedocvakolo)
    • No a co na tom Ti něco vadí,že slečna Jackie píše upřímný názory???Fakt ti to tak vadí?Tak sem nelez boooože....A kor se s ní hádat.. *3*
      • Sléčna Zdenča, teda pardon Jackie28 píše tak akorát upřímný násery.Od ní to zrovna nikomu vadit nemůže:-))) Zdenča je utajená velká fanynka a stydí se to říct.Těch komentů,co už napsala:-)))
        • hahaha moooc vtipný,ale ne dost vtipný..fanynka nejsem a ty se můžeš jít s tvejma myšlenkama který stojej za velký h*vno bodnout *1* *1* prej násery-to píšeš ty protože jsi bez mozku vzpamatuj se blbečku *1*
          • No to snad nemyslis vazne! Jak muze byt zivy organizmus bez mozku? No tak to snad vi uz deti ve skolce, to je neskutecne!Kdo se skryva pod Jackie28.To snad ani Zdenicka byt nemuze, tomu neverim. Takova chytra a sikovna holka, jedna z nejlepsich ve tride, no spoluzaky moc oblibena neni,ale neni se co divit,jestli se chova jako tady. Ale nez se vda,tak se hormony sklidni a bude to dobry. Preji vsechno nej, nej k blizicim se narozeninam a uz se na me nezlob, fakt jsem chtel s tebou zustat,ale ta tvoje povaha, neslo to *3*
            • jackie28
              jo to vim že všichni maj mozek,ale ty jsi asi chyběl,když se ty mozky předávali nemyslíš? *1* a to že jsem ve škole chytrá a šikovná do toho ti je prd tak mi to nezáviď-já jsem sama ráda za svůj mozek,kterej je rozhodně chytřejší než ten tvůj *1* ovšem jestli ty nějakej vůbec máš *1* *1* přece jen s tou tvojí inteligencí bych pochybovala o tom,že ty nějakej máš a asi jsi fakt chyběl,když se ty mozky předávali-hl nepamatuju si,že bych tě na předávání chytrých mozků potkala-bud jsi chyběl,a nebo jsi dostal ten blbější mozeček *1* *1* *1* a to že nejsečm oblíbená?no a?to ti může bejt putna-mě nějaký závistivci od nás ze třídy opravdu nezajímaj-víš vono to že se s tebou moc nebavěj neni kvůli povaze,ale kvůli závisti-taky by chtěli mít samý jedničky,ale holt se neuměj učit *15* a narozky mám až za rok takže pomlč *1* jooo jasně prej že jsi se mnou chtěl zůstat-zajímavý,jakto že tě neznám *1* a jestli si myslíš,že mě svýma neinteligentníma urážkama urazíř,musím tě zklamat....bye *1* *1* *1* p.s.fakt se nehorázně bavím nad tvou inteligencí kuřete
            • Si myslíš že si vtipnej?:-) prosím tě neopovídej... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit