Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tejul
    Kouknete reknu vam to asi takhle vy vsichni mate radi domcu asi jen kvuli vzhledu protoze mit ji za vzor neni sice spatna vec ale neni za co ji mit za vzor protoze to ze je jeji Mamka fotografka a to ze tanci v akcentu neni to aby proste mela byt nejak obdivovana Domca sice pekna je ale normalne kazdodenne na ulici potkavam o dost hezci holky nez je dominika nemuzu rict kolik protoze vim ze bych se jich nedopocitala Ja jsem taky kdysi v akcentu tancila a to z hodne velkymi uspechy taky bych se tim mohla vychloubat jak moc dobra tanecnice jsem ale kazdy slavny clovek dre na svem uspechu a dotahne to daleko jenze ona jen rekla mamce "mami vyfot,zarid,udelej" a mamka skace jak si ona piska .....Uprimne jestli ma ona na neco talent tak se divim protoze tohle co ona by zvladla i moje mala segra ktere je teprve 5 !!!!Co se tyce jejiho liceni tak to zvladne kazda slecna co se normalne lici a nepotrebuje zadne rady....S tim jako JAK NA KLUKY si poradi taky opet kazda jakakoliv slecna a projde si tim sama bez rad protoze radit si myslim v dnesni dobe je trochu zastarale protoze jak vidim ty desetilety prcky ocicmavat se kdesi na zastavkach si myslim ze s timhle si poradi i jakakoliv desetileta holka ....!!!! *3* ciste muj nazor
    • přesně tak stejný názor mám i já:) to co dokáže ona,dokáže každej.stejně jako si založit blog....
  • Tejul
    Jo tak ASG asi neda pokoj ze PS: prosimte znas ty tu Domcu vubec??? *3*
    Jako ptam se ted vazne jestli si ji nekdy potkal a normalne jste se spolu bavili???
  • Mimochodem asg stále čekám na odpověď,odkud mě znáš,když já neznám tebe. *1* A nevim o tom,že bych s tebou chodila,když jedinej můj kluk je ten kterýho mám doteď *3* a pochybuju že on by tu psal takový blbosti;)
    • tak co ASG odpovíš konečně na mojí otázku odkud mě znáš? *1* *1* a jestliže mě fakt znáš,tak to budeš ne kluk,ale holka,protože stejný pindy jako máš ty mají moje závistivý spolužačky(nebudu jmenovat který,protože jestliže jsi jedna z nich,tak ti to dojde).víš drahoušku vůbec ti nevěřim že jsi kluk *1* *1*
  • Pro ASG-Absolutně nechápu,co si to vůbec dovoluješ!Mluvit o dospělém člověku jako o malém a hloupém dítěti!Uvědom si,že nejsem Tvůj spolužák ze třídya ani někdo v Tvém věku.Z puberty jsem vyrostl již dávno,dospělý jsem již pár leta už ledacos o životě vím a věř mi nebo ne,umím prokouknout lidi-a u slečny Dominiky je jasné,že je namyšlená a že si myslí,kdoví jaká hvězda není-nevím,ale asi si neposlouchal Show Jana Krause,kde se všemožně vytahovala,že umí radit,ale vůbec to neumí.Jinak Ti přeji aby jsi též z puberty(popřípadně dětské naivity)vyrostl,dostal rozum a začal žít v reálném světě-a to teď nemluvím jen o Tobě,ale o ostatních,co mají slečnu Dominiku za vzor,i když nic nedokázala.Teď se mi možná vysměješ.ale za pár let mě i děvčatům,které urážíš jen za objektivní pravdu,co tu píší,poděkuješ.Ale to chce čas aby jsi Ty i další jedinci dospěli a začali logicky uvažovat.Teď jste ještě malé,naivní a drzé děti,co nemají rozum a neumí se chovat.Ale věřím tomu,že z toho Ty i ostatní vyrostete a ten rozum dostanete.A pak si budete říkat,jak jste byly hloupý a naivní.
    • Pro Lukasska: A promluvil vševědoucí! Tak to bych se měl nad sebou zamyslet a vzít si jeho slova k srdci a snad i poděkovat...takže dovol mi...ale pozor, co to má ten vševědoucí na hlavě pod tím kloboukem? Nejsou to...no ano jsou...to jsou OSLÍ UŠI *1*
      • A ty máš uši dementa asg tak pomlč-Lukass má pravdu.
  • Vidíš to to je přesně ono,napíšeš pravdu a oni ti to bloknou...mimochodem děkuju moc za zastání *7*
    • to bylo k Tejul
  • Je tady pááátek, a tady to vůbec nežije *7*
    • to víš, dostali jsme vynadáno, tak sem radši nikdo nic nepíše *15*
      • jak vidím,jedna odvážlivá se našla, gratuluji *3* užij si pěkný víkend *4*
        • děkuji, i tobě hezký víkend *3*
  • Hééj, proč nikdo nic nepíšete? To už tu budeme psát jen s Catwoman? Nuda, nuda, nuda *6*
  • hudy
    Okamžitě se tu přestaňte štěkat, spamovat a urážet se vzájemně nebo vám nechám zablokovat celou diskusi! A nehodlám se tu dohadovat s dětskými žvásty on(a) si začal(a) první a podobně! Buďto si tu povídejte normálně nebo si sem už nenapíšete! A že nemluvím to větru, to si pište!!
    • hudy jako promiň docvaklo mi,že jsi admin a že to myslíš vážně...ale ted ti něco napíšu jestli můžu.toto je diskuze a každý si sem může napsat co chce například upřímnej názor na tu Dominiku...že já jí vnímám jako povrchní a namyšlenou pipku co nemá na osobnostích co dělat a dětátkům se to nelíbí?to není můj problém...kdyby se nehádali jen kvůli upřímnýmu názoru nic nepíšu a nehádám se s nima...ale takhle?jako promin ale člověk se ozvat musí!ted si tu dětinsky nestěžuju jen píšu holý fakta.
    • Děcka, umíte všichni mňoukat? Tak do toho. Štěkání zakázáno *1* Jste někdo uražený? Já tedy nee, všechno se tu nese v duchu zábavy a trochy ironie, no problem *3* Já měl pocit, že si povídám normálně, no jo, ale co je normální, ví to někdo? Možná asi tak...to počasí fakt teď nestojí za nic, zdražili rohlíky, mě se nechce do školy, babičku už zase loupe v kříži. Tak to tu diskusi raději zablokuj. Stačí jen mazat vulgarity a spamy, to je v pořádku. Mňáááu *4*
  • myslim,že jsme ti to řekli dost jasně,jackie,vypadni a přetan tu spamovat-jak řekla Jana-jsi všem pro smich,takže by bylo fajn,kdybys ses ukryla kdesi v reálnem světě,protože jsi už na netu známa,a začínáš si zadělávat na pořádnej trapas-začínáš být stejná jako Natalia Sadness-populární díky své nepopsatelné tuposti...
    • jooo tak si zadělávám na trapas?a naco si zaděláváte vy,když se hádáte s člověkem kvůli pravdě?co ta holka dokázala?úplný kulový!ta by neměla bejt na osobnostech!!fakt jako ne...a to že je namyšlená je pravda,jen škoda že vy naivní ste si toho nevšimli *1*
      • jackie, jackie, jackie...kdy ty dospěješ? přečetla sis někdy po sobě, co vlastně píšeš? a co to vlastně děláš? o jaké pravdě to vlastně mluvíš, co pravda, jaká pravda o kom, o čem? setkala ses s Dominikou někdy, mluvila si s ní? udělala ti něco? urazila tebe, tvoji mámu, přebrala ti kluka? jestli ne, tak co řešíš? to máš problém s každým člověkem, který je ti nesympatický? hážeš na něj špínu a ani ho vlastně neznáš? to dělají nevyzrálí jedinci. řešíš, že je na osobnostech a co jako? od 11let dělá něco, co plno lidí baví, líbí se jim to a proto je tady na osobnostech. a co ty? dokážeš jen kritizovat. nic víc.
        • to se neboj že bych si to nečetla...ne nesetkala jsem se s ní,ale viděla jsem Show Jana Krause,kde ze sebe udělala pupek světa a ohromnou hvězdu co si myslí že ví vše,i když jí pomalu nikdo nezná...dělala tam ze sebe hroooznou hvězdu,i když žádná neni a to mi na lidech vadí....kdyby něco opravdu dokázala pochopim že je na osobnostech...ale udělat si růžovej bloček umí každej blb!!i ne jen růžovej...já taky dělám spoustu věcí co mě baví,maluju,kdecos píšu-sice to nedostanu ven z mýho pokoje,aby se to dostalo do ven do světa,ale rozhodně si neudělám profil na osobnostech že dělám co mě baví ne?jen si urážej mě je to jedno,ty všechno pochopíš až dostaneš rozum...jo a jaký nevyzrálý jedinci?tak to asi mezi ně patříš taky ne?taky urážíš někoho koho neznáš... *1* *3* jenže já ze sebe nedělám hvězdu víš jako slečna růžová...jak jsem řekla,na lidech mi vadí ýe se považujou za hvězdy i když nic nedokázali a prorazili díky někomu-kdyby jí matka nenafotila je nula-to je proti ostatním celebritám stejně ale detai...nebudu rozebírat,nemá to cenu..ty to pochopíš a hádat se s dětma nebudu za to mi vy nestojíte *15* budu dělat to co mě baví,a ne to co mě sice baví,ale nic mi to nedá-jen to že je z vaší inteligence a naivity vyřechtanej *1* budu malovat,budu psát povídky a budu zpívat *1* *1* a pak ze sebe budu dělat taky ooohromnou hvězdu-toto je ironie...a chtěla bych vidět vás,co byste mi psali do diskuze *1* *1* asi to co píšu k Dominice,taky komentáře že jsem dokázala h*vno,věřim tomu že byste to psali... *1* *1* ale nebojte,tak ubohá abych si myslela že jsem něco víc nejsem. *3*
          • ale myslíš, ale jsi
            • to teda nemyslim a ani jsem nic takovýho nenapsala...to že si myslim že jsem hvězda,na to jsi přišel kde?chorej mozečku?hodně moc zamilovanej do Dominičky a zaslepenej jí natolik,že ponižuješ druhý co jsou upřímný? *1*myslim si že kdyby tě viděla tak nad tebou ohrne nos,nebo uteče popř.tě pošle někam,ale ty to nechápeš stejně tak jako drtivá většina dalších jedinců *1*
  • ghééj děcka ja nevim co tu phurt řešíte :D tagže abych to shrnula: mame tu hysterickou,namyšlenou a neuvěřitelně tupou Jackie,dále tu je stopadesát dalšich lidí,kteří zřejmě némáj nic jinýho na práci,než Jackii sr-t,(mimochodem je nejlegračnějshí,jak to Jackii vubec nedochází,a dál píše svooje mnáázory)-mimochodem nechápu,proč se tu vshichni navzáem obvinujete,ze má někdo víc profilů,aby to vypadalo,že s váma někdo souhlasí...nemužu si pomoct,ale myslim že normálního člověka by ani nenapadlo zakládat si více profilů....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit