Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me se dominika na pohled jako nelibi ale zase neni oskliva ale je mi docela sympaticka ale nechapu proc tu lezou lidi kteri ji nemaji radi kdyz je to stranka pro ty kteri se o ni zajimaji a ne pro ty kteri ji nenavidi!!!
  • Nechápu co na ní chlapi vidí. Vždyť je jenom kydanec make upu s blonďatýma vlasama. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • chlapi na ni vidi to ze je blondyna s peknou postavou a kozama a ze se vyzyvave obleka
      • to byla přesná trefa *3*
        • Božžee *2* *2* *2*
  • Bože,proč tenhle profil někdo nesmaže? ..Od čeho tu jsou administrátoři? ...Vůbec nechápu jak může mít nějaký fandy ,když má jenom nějaký přiblblý blogy..Kdo je na ní zvědavej?
  • A jak by tato slečna vypadala bez make upu?

    Dovede si někdo představit, jak by tato mladá slečinka vypadla bez té tuny make upu, který na sebe pořád patlá? Každá holka vypadá s make upem aspoň přijatelně. Už to, že má na každé fotce tunu make upu a je zlíčená jak .... svědčí o tom, že se asi stydí vyfotit bez make upu nebo jen s jemným denním líčením, které by taky někdy mohla vyzkoušet.
  • -

    Nejsem její zastánce ani odpůrce ale vy děláte,jako když si tenhle profil udělala ona sama..Neřikám že to je osobnost,ale ona přece nemůže za to,že ji tu někdo udělal profil a je teď v TOP10 když ji tu právě odpůrci dělaj návštěvnost..Tak se trošku zamyslete..:)
  • teetry

    je trapná...

    ....a můžou za to její rodiče !!! Že už v 10 letech vysedávala u netu ! Já jsem o šest let starší než ona a k netu jsem se dostala až tak v 18 a nelituju toho ! V 10 letech u toho vysedávat už to o něčem svědčí ! o tom že byla unuděná a neměla co dělat !!
  • Nechapu

    Jenom by mě zajímalo, čím je tato blondýna nějakou osobností? Že byla v pořadu Show Jana Krause a ukázala, jak moc je ,,inteligentní,,??:D Tohle fakt nechápu. Jo, jen pěkná, ale krása není vše!!
    • Re: Nechapu

      Ne ale je prosnulá tím že je s Aikem Murchekem
    • Re: Nechapu

      Založila blog ;)
      • IsabellSwanCullen
        Tak to je velká holka *1* . V dnešní době kolik má lidí blog? A jsou všichni tady? Na OSOBNOSTECH?
      • dianna114

        Re: Re: Nechapu

        to je toho.
        • pawlinka-01

          Re: Re: Re: Nechapu

          Něco jako Lady Vanilka:PP
  • Názor

    Nechápu,proč se tady neustále vede diskuse ve které se řeší jenom to,jestli je Dominika blbá ,hezká,styl oblíkání a malování apod. Tento profil na osobnostech-dle mého názoru a přesvědčení-jí prostě založila některá z těch zblblých fanynek,co se jí chtěj podobat a vyznávají stejný styl.Mě se taky nelíbí ,že tady je někdo,kdo se proslavil jenom nějakým růžovým blogem,kde vlastně ani není nic zajímavého,protože se mu autorka při svém ´´plném pravcovním nasazení´´ (focení,škola aj.)nevěnuje.Jsou bezpochyby lepší blogerky.Nebudu se nějak návážet do jejího vzhledu,rodiny a jiným zde probíraným tématům...ale celkem mě dostalo,když sama o sobě říká,že rozhodně není blbá blondýna,ovšem svým výkonem u pana Krause dokázala pravý opak.Ted jenom něco k ´´fanynkám´´.Pochopila bych,kdybyste si braly příklad z nějaké modelky,herečky,zpěvačky..co opravdu něco udělala a dokázala.Na Dominice krom toho,že je hezká,neshledávám nic obdivuhodného.Takových holek potkáte na ulicích spousty......Já si už jen říkám,kdy tahle šáhlá Domi-mánie skončí?
    • tak tohle byl nejvýstižnější komentář z celý diskuze!:)
  • BLOG!

    Mám takovej pocit že si někdy nedavno dominika zalozila zrejme TAJNY blocek....rada se tak potoulavam a narazila jsem na nej...juknete se! http://dominikamyslivcova94.blog.cz / *3*
    • Re: BLOG!

      anoo, Dominika má tajný bloček, no hned tam jdu ;)))

      a teď vážně

      opravdu si myslíš že když si založíš blog jako Dominika a budeš se za ni vydávat - ještě pod tak trapným názvem - všichni ti to budou baštit? ahaaa)) INTELIGENCE
  • fkfggjjh

    Je hodně pěkná a že se maluje to je její věc mě se to líbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit