Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janicka-smiley

    2.místo

    nejsem jí nějak zaujatá, ale to 2. místo v TOP osobnostech si podle mě nezaslouží *4*
    • jackie28

      Re: 2.místo

      jojojo to teda fkt nezaslouží
      • *12* *12* *12* Hele,Jackie,seš obycejna ubozacka.vypada to,ze pomlouvani dominiky se pro tebe stalo smyslem zivota.ja dominiku taky nemam rada,ale ty to uz trocu PREHANIS.a ze ona nic nedokazala??? a co jsi dokazala ty???mela by ses nad sebou zamyslet.... *16* *16* *16* *16*
        • jackie28
          Scarlett nejsem ubožačka,jen píšu pravdu...Co dokázala proti ostatním celebritám?/plný kulový...Natočila snad hafec filmů?skládá a zpívá?Napsala nějakou knížku?Ne!!Jen oblbuje holky těma svejma retušovanejma fotkama a zmalovaným ksichtem...Nic víc...A pak zazářila u Jana Krause-věř mi vysmál se jí celej národ-teda když se nepočítaj holčičky co jí obdivujou a divže nevoblizovaly televizní obrazovku..A mimochodem já jsem se nad sebou uměla zamyslet dávno narozdíl od Dominiky-a mít svůj vlastní rozum... *3* *1* Ethel91 děkuju za zastání *7*
        • ethel91
          tak zaprvý, nemůžeš vědět, co dotyčná Jackie dokázala, zadruhý, nikde se tim, že by něco dokázala, nechvástá, a zatřetí, a to nejpodstatnější - a co dokázala Dominika? možná tak to, že se dobře narodila
  • Slepý nebo co?

    Vždyť nevidíte, že ty fanoušci na hlavní stránce nejsou k ní?! Vždyť se podívejte že má jen 700 fanoušků nebo kolik! Musíte se dívat s otevřenýma očima a bystře, víte? No jo, hold nejste tak chytří jako já! *3*
    • Re: Slepý nebo co?

      však víme,že to pořadí je podle počtu shlédnutí a podle počtu fanoušků,to je zas jiná rubrika
    • Re: Slepý nebo co?

      Ty jsi opravdu chytrolín. Tento "pojem" se užívá nejčastěji, když chce někdo vyjádřit, že se blbec snaží býti chytrým. Sice máš pravdu, ale projevuješ se jako blbec nezměrných rozměrů. A vzdáváš snad někomu hold? V tomto kontextu se používá holt, chytrolíne...
  • kristalka4

    kdo to je?

    kdo to je? :D twl :D
  • cezetka

    ...

    Přesně...Já to jméno čtu teď poprvý a ani nevím kdo to je :D
  • kate.szv

    !!!

    Jestli tahle barbína předběhne Miley Cyrus, tak to už bude fakt moc !!
    • jackie28

      Re: !!!

      tjn asi tak *16* *16*
  • zbytečně

    přehání s tím barvením vlasů na světlo,ale prsíčka a stehýnka kvalitní *3*
    • jackie28

      Re: zbytečně

      najednou při ní? *1* *1*
      • Re: Re: zbytečně

        však já jsem netvrdil,že jsem proti ní,jen mě překvapilo,že je tak vysoko,když dřív nikdy tak vysoko nebyla,dokud byla známá jen z internetu,takže to asi způsobila ta účast v tom TV-pořadu Jana Krause
        • jackie28

          Re: Re: Re: zbytečně

          mno a přitom nic nedokázala..nic mimořádně slavnýho...kdyby byla něco jako Michael Jackson nebo někdo jinej a něco dokázala budiž...ale dokázala fotit jen ty svý bárbíbácký fotky,malovat se jako k***a a založit si bárbínáckej blog..tot vše!!!jsou slavnější než ona a to 2 místo by si po právu zasloužili(např.MJ..aj...)ale ne ona!! *10* *16* *8*
  • kate.szv

    OMG :D

    Fakt se tomu musím smát ! Co tahleta barbie dělá na 2.místě ??? Když to je obyčejná holka, která má svůj blog ! Blog má hodně lidí ! Nechápu jak ona může bejt takhle vysoko ! Nic neumí. Chová se rozumem na 5 let a vyzáží na 25 let ! ...
    • jackie28

      Re: OMG :D

      přesně tak..souhlas já mám třeba taky blog a neseru se na osobnosti jako celebrita jako ona twl...
  • myslete

    Uvědumuje si vůbec že vy co ji nemáte rádi a nechcete aby byla na osobnostech,tak to vy ji tady pořád lezete na profil tímpádem ji zvětšujete návšťěvnost.přestaňte tu lozit a padne dolůů.bože..
  • Celebrita

    Ona je tak známá, že já o ní slyšim poprvé. Lidi prosím poučte mě kdy a čím se proslavila ? Možná jsem posledních pár let zaspala, ale fakt jsem o ní v životě neslyšela ...
  • lbartzzz

    ..

    tak gratuluji nadhero ze jsi se posunula v zebricku, jenom jeste kdyby jsi vedela za co ze *7*
    • jackie28

      Re: ..

      jo žejo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit