Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cristiii

    co to je?

    A dost, kde to sme kdyz je "HVEZDA" i takovahle holka???...... *7* *8*
    • martin.hubal

      Re: co to je?

      kdyt je hodne znama *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: co to je?

        ale víš proč je známá ? protože si udělala blog začali kní chodit a pak už prostě chtěla být nějáká modelka aby jí vvšichni viděli ......
        • jackie28
          modelka moc pěkný ale nemá na to ani vejšku *1* *1*
      • jackie28

        Re: Re: co to je?

        twl že o tom že je hodně známá nwm *1* *1* *1*
    • Re: co to je?

      jj presně tak *7* *7* *7* to už si tu může udělat každý profil a hrát se na *HVĚZDU* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *1*
      • jackie28

        Re: Re: co to je?

        jj tjn asi si taky udělám profil..bejt hvězda..to byl vždy můj sen *1* *15* *15* *15*
        • cristiii

          Re: Re: Re: co to je?

          :D:Dto je jasný uděláme taky takovejhle SUPER MEGA HUSTEJ COOL BOMBASTICKEJ blog a budem hned husty!!!:D:D:Duvidís budem slavny!:D
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: co to je?

            mnooo jasný..ale budu muset přijít na to jak blog založit...ještě jsem na to nepřišla *1* *1* *1*
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              aha tak to jo mno doufám že se to objeví tam co nejdřív
            • Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              nevím,asi mají poruchu,to mívají často
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              tak už ho mám založenej akorát jsem si tam šoupla obrázky a na blogu se neobjevujou proč?
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              díky moooc
            • Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              normálně jdeš na www.blog.cz a tam máš takovou rubriku-založit blog
            • mileycyruska

              Re: Re: Re: Re: Re: co to je?

              ste tak trapní..ani nevíte kdo to je..osobnost to je !! Je slavná ale to byste nesmeli bejt za opicema.. jaky spisovatele ?? každej má svuj obor..jako např. zpšváci herci atd...! Si bog klido zalozte, na jeji nemáte !
    • Re: co to je?

      přesně může bejt jakakoliv ale neni to osobnost *1* jak se muže srovnávat třeba se znamími spisovateli kdyz oni cely zivot dreli a neco dokazali *8*
    • jackie28

      Re: co to je?

      přesně tak povídej mi o tom *10* *16*
  • lbartzzz

    tfpdaa

    no, ocividne jsi nepochopila co jsem tim chtel rict, a tak me ani neudivuje, ze ji fandis
  • ???

    ahojte...může mi někdo zhruba říct to je ta holka zač??:-) nebo jestli mám možnost jí nějak znát..?? protože mám asi zhruba stejný názor jako Jackie..:-) to dokázala něco tak super jako jiný hvazdy co jsou v top10??
  • jackie28

    no twl co to je??

    tohle že je náká modelka?dyt na to nemá ani vejšku...a kdyby nebyla zmalovaná jako plakát..co na ní někteří lidi viděj tak úžasnýho?nechápu!!je to obyčejná holka,co je namyšlená a všude špulí hubu a fotí barbí fotky...je k smíchu...fotky upravený,kdyby se vyfotila normálně nenalíčená každej by se jí lek...jak tak na to koukám,tak si tady za chvilku budou zakládat profily všichni jí podobný co nic nedokázali *1* *1* *1* jakto že něco takovýho je v topce probůh?neměl by tam bejt např Michael Jackson co něco dokázal? *3*
    • mileycyruska

      Re: no twl co to je??

      přijde mi že jí závidíš ;)
      • jackie28

        Re: Re: no twl co to je??

        mnooo ohromně jí závidim..nwm co bych takový krávě namyšlený zmalovaný měla závidět..ty abys jí nelezla do prdele..ty jí bráníš..myslíš že vona by udělala to samý pro tebe?NE!!!vrat se na zem a začni trochu myslet *16*
  • Je to o něčem jiném.

    Chtělo by to trochu nadhledu a humoru do toho. Tahle dívka ukázala, že když se člověk trochu snaží a vymyslí něco nového, třeba se z průměrné černovlásky ze 7.třídy převléct do známé Barbiny na internetu, je to něco úžasného.Taky je na to potřeba odvaha a mít cíl.Moc jí fandím a myslím si, že ukázala všem, že ty krásky z časopisů můžou být i naše sousedky, do kterých by jste to neřekli a že má každý šanci jít za svýn cílem. Když je to někomu proti srsti, neotevírejte její stránky.
    Podle mě to slečna Dominika možná původně myslela vážně, ale teď už ví,že je to recese, a schválně provokuje ty hnidopichy,kteří píší ty nechutné reakce. A o své malé dcerky a chlapce se nebojte, radí jim lépe než v tom pitomém časopise BRAVO.
  • adfa

    Taky si myslim že si nezaslouží tu být.. je hezky že navrhuje..jsou to však jen kopie.. a ted se můžete hádat,ale její šaty se hoděj tak možná do New Yorkeru ae určitě ne na molo.. Až budete opravdu dávat správný příklad malým holkám.. tak ji budu považovat za osobnost...
  • Domča je nej!

    Domčo, jsi úžasná a hlavně 6. v Topce!! Gratuluju :) *3* *1*
  • Domča

    Jsem 4x starší než Dominika.Dnes jsem ji prvně viděl v tv u Jana Krause.Připadá mi velmi sympatická a velmi ji fandím.
    • Re: Domča

      jo,ona byla v show Jana Krause?Aha,tak proto se tak vyšvihla až na 3.místo
  • :D:D

    jako já ji taky nechci nějak urážet,ale myslím že to co napsali v tomto životopise je trapné a už vůbec to není pravdivé tak řekněte že byste do dominiky řekli že je snad slavnější nebo hezčí než beyonce nebo třeba rihanna *15* *15* já tedy ne.já vím že dominiku nemůžu posoudit,protože ji vůbec neznám,ale tohle mi přijde dost urážlivé vůči jiným.a taky by jsem chtěla vedět jaký chytrolín napsal ten životopis,protože jak je zřejmé tak má asi ten dotyčný dominiku vážně rád a když na tom svém blogu píše že je stejná jak normální holky když sama ví že to tak není.myslíte si že ji závidím ale není to pravda,protože já sama určitě nezávidím holkám které si hrajou na slavné celebrity a nejsou jimi.nevím to jistě ale myslím si že dominiku určitě nebudou znat někde na konci světa *15* oproti VÁŽNĚ SLAVNÝM CELEBRITÁM.a už vůbec nevím proč je tady když žádná osobnost není!!
    • Re: :D:D

      souhlasím ...
    • Re: :D:D

      Přesně :DDDDDD
  • LadyVanilka je lepší

    http://www.osobnosti.cz/michaela-va ncurova.php *7* *7*
    • Re: LadyVanilka je lepší

      LadyVanilka je další namyšlená barbie !! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit