Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novalee

    16?!

    16??! opravdu jí je 16 let?! koukám na to, jako blázen, dyť má ksicht nejméně jak 24-letá ženská :D ubírat si takle "dětství"..
  • lala.nikola

    ?? :D

    Tu holku bych chtěla vidět bez toho nánosu make-upu . Myslim si že už by tak krásná nebyla.. :D ...
    • Re: ?? :D

      Na své stránce má tipy jak se líčit a sama tam je prvně vyfocená jako nenamalovaná tak se klidně mrkni že je hezká i tak ;-)
      • jackie28

        Re: Re: ?? :D

        kdyby se to mělo takhle brát záviděl by jí každej... *1* *1* *1* ale spíš je politováníhodná jako člověk co ten profil založil *1* *1* *1* kdyby nebyla zmalovaná jako plakát tak je obyčejná jako my všichni..a ani by nebyla tak hezká-to neni ani s tunou mejkapu-vypadá lacině a kopíruje barbínky se kterejma si doted evidentně hraje..hraje si na celebritu a nemá na to..jukněte jak známej je třeba Jackson?zná ho celej svět..jí nikdo ve světě nezná...
        • Re: Re: Re: ?? :D

          jj zmalovana jak plakat *1* *1* *1* *1* to vystihujes presne...jinak obycejna tuctova holka *1* *1* *1* *1*
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: ?? :D

            jj je nehorázně tuctová...a kopíruje ty barbí se kterejma podle mě i spí *1* *1* *1*
    • Re: ?? :D

      Krasne ji zavidis :)
  • Jak to dokázala?

    Dominiku sleduji na Facebooku. Tam působí sympaticky a nenamyšleně. Doufám, že je taková i ve skutečnosti, ale na to bych ji musel potkat a prohodit s ní pár slov. Na internetu umí působit sympaticky každý, horší je to ve skutečnosti. Co když je to jen namyšlená ,,borka"?
    Na druhou stranu dodnes nepochopím, jak se mohla proslavit. Má úžásné vlastnosti nebo co? Mám rád modelky typu Sarah Gynn ( nebo jak se píše ). Krásná, ale dokáže sportovat na úrovni. Nebo, ty co dokáží OPRAVDU zpívat ( pro mě osobně Avril Lavigne, Britney Spears a Jennifer Lopez ). Ale proč zrovna ona? Čím si zasloužila označení ,,osobnost". Růžovými šaty? Třeba pochopím, až potkám, ale do té doby ne.
  • Zdravíčko :D

    Slečna kdesi pravila, že snese kritiku, když má "hlavu a patu". Rozhodně ji nechci poze kritizovat, ale názor na ní v sobě držím už dost dlouho a ráda bych se někam vypsala. Slečna má moc hezké fotky, taky jistě spoustu přátel (možná falešných, možná ne), taky se mi moc líbí její videa. A to je jen tak pro začátek. Domče se jistě dá závidět její krása, to ano, na 15 let je fakt pěkná, ale to je asi vše. Řekněte mi, proč by měla být tady? Co z ní dělá "osobnost"? No. Modelek je na světě spousta, holek, co mají rády růžovou, dělají blogy, vide a fotky taky, tak mi řekněte, co je na DOminice tak úspěšného? Holčiny, četly jste ty její namyšlené fotoromány? Když už to řeknu hnusně, tak je opravdu trapné, jak se nezabývá ničím jiným, než sebou a svou Shelly ;)) Jasně, na tohle mi můžete říct "tak si to nemáš číst", ale k čemu by to potom na tom webu bylo? :) Nevím, DOminiku vlastně nemůžu soudit, a ani bych to nedělala, holka je pěkná, ale ty fotoromány a pár videí .. No. Už je mi lépe, děkuji za pozornost, čau ;)
    • novalee

      Re: Zdravíčko :D

      Jo přesně tak, to je správný názor. Vždyť ej to obyčejná tuctová holak, která má bohatý rodiče - mámu fotografku. Nic víc. A osobnost? Vůbec :D
    • Re: Zdravíčko :D

      no kdyz to tak vezmes tak ej tu spousta jinych modelek ale Dominika i navrhuje :D a ty fotoromany k tem se vyjadrovat raci nebudu mas na to svuj nazor ale proste si je necti a kdyz rikas proc to na tom webu je? tak si cti neco jineho treba i nejakou knizku :D *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • Dominika

    Naprosto souhlasím z Lucy *3*
  • jééééééééé

    ta je krásnáááá tak bych chtěla vypadat *14*
    • nicola14

      Re: jééééééééé

      Přesně... *1* *3*
      Je opravdu nádherná.... *3* *4*
  • dominika

    určitě je dost dobře možný, že je to děsně milá, kamarádská a hodná holka... to naprosto nikomu neberu... nicméně jednoduchostí (nechci říct hloupostí, protože s timhle slovem šetřim)a naivitou přímo bučí...
    a argumenty typu: "jak se chudák Domča bude cítit, až si tohle přečte" neberu... když chce, aby jí bylo všude plno, bude muset skousnout i kritiku, to je holt úděl "hvězd" ;)
    každopádně mě tady překvapil ještě jeden argument, a sice něco ve smyslu: "holka má svůj sen a chce si ho splnit, spousta z vás žádnej sen nemá"... tak zaprvý - věřim, že 98% holek by si určitě chtělo aspoň jednou za život nafotit pár fotek, takže tohle jako "sen" neberu... za druhý vim, co to znamená mít sen a jít si za nim způsobem, že člověk dře, dře a dře (viz kamarádka, která před přijímačkama na režii a dramaturgii dřela takovym způsobem, že pomalu ani nespala)... vytvořit si blog, poté webovky a nechat se fotit profesionálním fotografem jako dřinu neberu, bohužel...
    rozhodně mi nejde o to, abych si jako mnohý z anonymů léčila mindrák a na Dominiku nadávala, aboslutně ne... spíš je mi líto všech holčiček, co jí to žerou i s navijákem, protože poté, co sem zhlídla video, kde si Domča hraje na moderátorku a zpovídá ostatní holky "modelky" se mi začla otáček kudla v kapse...
    a ještě jedna věc by mě zajímala - opravdu si myslíte, že Dominika zaslouží obdiv? Že něco dokázala?
    Tak či onak musim uznat, že Dominika má štěstí na tým lidí, kterej z ní dělá to, co je, takže Good Luck! ;)
    • Re: dominika

      Tak s tím naprosto souhlasím. Je spousta holek, co by chtělo být krásnou dokonalou a obletovanou modelkou, ale tohle jsou jenom fotky. Jsem obyčejná 19 letá holka a fotím s jedním fotografem a mám luxusní fotky, které mi každý obdivuje, ve skutečnosti jsou fotky klam, na fotkách je každý nádherný, sama jsem se o tom přesvědčila s photoshopem, dá se tam dělat takovejch věcí, že člověku přechází zrak. A k tomu videu... horšího moderátora jsem neviděla. Ta holka by měla raději fotit a mlčet, aby si udržela to místo, na kterém teď je. A upřímně, všem holkám, co ji obdivují poradím následující recept na krásu: Obarvit na peroxidovou blond, zmalovat se jako štětka, obléknout se do luxusních hadrů, sehnat si (nebo zaplatit si) fotografa, nafotit sexy fotky (nejlépe v růžovém), ve photoshopu použít nástroj Zkapalnit, Doostřit ... a je hotovo. Pokud budete pokračovat podle těchto kroků, každý vás bude obdivovat... Záleží pak na vás, zda se opravdu budete cítit krásné. Někdy je lepší být obyčejná, mít obyčejného kluka a žít neobyčejný život. Sama vám to doporučím z vlastní zkušenosti. Pokud tohle neberete na vědomí, tak fanděte aspoň Hanně Montaně nebo Seleně Gomez, to je "trochu vyšší elita" *1*
      • mili.buffy.spike.miro.smajda

        Re: Re: dominika

        A jaká je adresa toho videa? Já ho ještě neviděla :-( *4* *15*
  • mladá

    Je to mladá malá holka, neví co chce, až zjistí, co v ní opravdu je, tak jí dojde, že barbie je pro laciné ubohé holčičky, tahle holka, i přesto, že není moc vysoká, má na mnohem víc. Je nádherná, ambiciózní a i přesto, že je z Ostravy, tady v severních Čechách o ní slyším hodně a hlavně všude na facebooku vidím odkazy na ní nebo na její blog. Hodně štěstí Dominiko. *3*
  • Ach bože

    Bože, lidi, vy jste fakt nechutný :D:D...už se konečně přestaňte ohánět tím, co dokázala nebo ne. Je to jen jedna holka a víte, jak se asi musí cítit, když se třeba náhodou podívá na osobnosti.cz a vidí tu takové diskuze? Trochu se nad sebou zamyslete.
    • Re: Ach bože

      Chce bejt slavná, tak ať to snáší. Rytmus je taky velkej king - a půlka lidí ho miluje a půlka nesnáší. Tak ať si holka zvyká.
    • Re: Ach bože

      taky bych to viděl jen jako závist. Slečná má nějaký cíl a jde si za ním! Co je na tom tak zlého? :) hodně mladých lidí dnes žádný cíl nemá a tady jde to vidět...
  • prosím odpovězte

    nemáte někdo ICQ na nějakého jejího bývalého kluka??? docela ráda bych si na ní zanadávala :D *1* *1* *1* *1*
    • miley1cyrus

      Re: prosím odpovězte

      ne nemám ale mám její icq tak jestli chceš?...
    • lilinka007

      Re: prosím odpovězte

      nemam ae znam ho a ma superhry.cz a lidé
      • Re: Re: prosím odpovězte

        lidé klidně stačí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit