Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilinka007

    ehm...

    jakO znám 1 kluka co sní chodil!dominika si hraje na to co není je divná *1* *1*
  • Naty

    Lepší je stejně Natalia Sadness!:-))
    • Re: Naty

      Tak ty si to zabila :DDDDDD
  • ať žije retuš!XD

    Kámoška jí zná. Jednou viděla, jak mamka od Domči její fotky retušovala, zmenšila nos...apod. Myslím, že to k tomu uměleckému focení prostě patří a ať si dělá co chce, já se jí do toho plést nebudu.XD
  • nechápu

    já prostě nechápu co dělá na osobnosti.cz vždyt to neni žádná osobnost ale jenom normální holka.jen má matku fotografku a je pravda že jí to sluší ale rozhodně nevypadá na 15 na některejch fotkách vypadá tak na 20 na jinejch má zase takovej roztomilej dětskej kukuč.ale každopádně svůj vzhled dělá pouze make-upem.na každý fotce je namalovaná jako sprominutim děvka.možná by ten make-up mohla alespon malinko omezit..jinak ohledně jejího blogu tak ten je moc hezky udělanej jen já nwm já domču neznam tak nechc soudit.možná že když jí někdo pozná ta je fajn:) ale na mě prostě působí namyšlenym dojmem.něco jí sice závidim to přiznívam opravdu by se m líblo fotit jako ona a tak.určitě by mě to bavilo a je to taky můj sen ale nikdy bych nedopustila abych vypadala tak povýšeně jako ona..
  • pavli61

    Otázka :D

    Nechodí ona do solárka? :D :.nič v zlom len sa pýtam zeby bola az taka snedá? D *3*
    • Re: Otázka :D

      áno chodí,stačí si pozrieť pár jej statusov na fb ..
    • Re: Otázka :D

      já som tiež takto opalená a v solárku som nebola ...ono toď svietilo dost sluniečo tak sa mohla opait vieš _?_ xD
  • je mi vás líto....

    Je mi líto všech lidí kteří kohokoli pomlouvají a ubližují mu.....některým co tady píšou nepomůže ani uprava fotek!!! Takže milá Domčo.....nečti to tady a dělej dál co se ti líbí...jsi nádherná holka a i kdyby tady psalo milion lidí nikdo ti to nevezme :-))) *3*
    • Re: je mi vás líto....

      me je lito spis tebe:Dsi ji asi nevidela live co??:D *1*
      • jackie28

        Re: Re: je mi vás líto....

        tjn asi tak..v reálu je ošklivá
        • jackie28

          Re: Re: Re: je mi vás líto....

          nic ve zlym ale je to tak..a nechápu jak tohleto může bejt v topce když nic nedokázala..do topky patří Michael Jackson-třeba *3* ten toho dokázal hodně..ale co dokázala ona?fotit bárbí fotky a špulit hubu-s prominutim *1* *1* *1*
  • Holka

    Víte namalovaných slečen "krásných" potkávám deno denně, ale KRÁSNÁ slečna která se ráno po probuzení a trochu učesání vyfotí :-) A že někdo upravuje fotky ve photoshopu nebo jak se nazívají ty jeich programy.to už není slečna...krása..symbol krásy..to je jen palstova figurka...tohle umažem..tohle umažem...tady zesvětlíme atd.
  • "MODELKA"

    Mili zlati, co tady nadavate na tuhle malou holku-to od vas neni hezke..at si dela co chce, ona si to vyzere a podle me uz vyzira to, ze se chova jako pipka az do dna..Spis co mi prijde hodne k zasmani je to, ze divenka se snazi delat modeling, na ktery nema a nikdy pravy modeling delat nebude. Z videa jde videt jak je hrozne malicka, pozy ji nejdou, v obliceji je hezka, ale obycejna. Tak ji nechte si obcas nafotit job, co ji dohodi maminka, at se ona citi stastna. Ja se v modelingu pohybuju uz nekolik let, jezdim fotit do zahranici, mam za sebou celosvetove kampane, takze vim o cem mluvim..tohle, ze muze byt "modelka" jako je ona je mozne pouze v Cesku, ale tady nejsou skoro zadne prave modelky, jen pseudomodelky, co se proslavuji skrze bulvar apod..Ty prave modelky-cesky makaji v zahranici:)
    • Re:

      naprosty souhlas ...:)))..taky vim o cem mluvim... *3*
    • Re: ha

      pry co na ni nadavate to neni hezke a zbytek prispevku pises to co ostatni :D ty modelko :D
      • Re: Re: ha

        No neasi :D úplně jsem si řikala to samý.. :/ :D
    • Re: kzg

      jste všichni nějak chytří. tak si tady založte taky profil když s tím máte takový problém. podle mě to někam určitě dotáhne!
  • !!!!

    nechapu jak tahle holka tu muze byt...nic nedokazala a fotomodelka je jen proto ze jeji matka je fotogravka...je skarada a bez maku-upu nemuze ani vyjit ven vzdycky jak ji vidim tk jenom zari tim make-upem upe sviti....jak rikam nechapu co tady dela tahle...no raci nic...ae prece neco na fotkach je videt ze je hodne namyslena a porad spuli tu svoji "hubicku" ona si neumí udelat normalni fotku jako normalni clovek.Asi proto ze sebe poklada za nakou celebritu kdyz je na osobnosti.cz *3*
    • Re: !!!!

      Přesně!!! *3*
  • Adka

    Hehehe uplne ale uplne ma dorazilo,ze prave Dominika je na osobnostiach.cz ked ona je osobnost kto nol napr.Michael Jackson?? ked ona je tu tak hoci ktora z nas a sa sem tiez moze dat a bude z nje,,osobnost ako z Dominiky" Dominika je uplne obycajne dievca....ktora z make-upom vyzera pripecene...ked je taka genialna a bez chyby a krasna jak vsetci hovorite preco chodi vsade s make-upom a je premalovana??ha?? a podla mna je to len moj nazor ale podla mna je uplne namyslelena baba a nema preco byt namyslena!!zato ako vyzera?? preboha ked si da hocikto z nas plno kozmetiky na seba kazdy tak bude vyzerat a nejde len o to ako vyzera ale aj aka je..a nic moc ani z charakteru ani vyzorovo a nie nezavidim jej...to som si ista!! takze Dominika si rovnaka ako vsetky ostatne dievcata!! skus vyst niekedy aj bez kozmetiky ktorej mas TONY na sebe!! s pozdravom Adka :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit