Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    Já proti Dominice nic nemám, ale tohle mě fakt překvapilo... http://foto.osobnosti.cz/dominika-m yslivcova-405192
    Podle mně není moc normální, vylízt ven v takovémhle oblečení... no, když se jí to líbí..
    • Re: ..

      Spíš, když se chce předvést "se svojí krááásnou figurou" *1* *1*
  • fuj

    vubec nechapu co tady tahleta normalni holka dela...copak neceho tk vyznamneho dosahla??nedosahla niceho:opokazde co ji potkam tk sviti make-upe jak zarovna ae to se da cekat kdyz si dava 3 vrstvy:)....ona neni nic,nevim co je na ni tk zajimaveho a krasneho ae me prijde jako normalni holka
    • catherine101

      Re: fuj

      taky nechápu co s ní všichni nadělají... *1*
  • ...

    Musím se shodnout se spoustou děvčat, co sem přispívají. Vynechala bych ale vulgarismy, protože to se krajně nehodí, pro vyjádření názoru, i když nejste její fanoušci. Tato slečna má moc hezké fotky, to podotýkám.. Ale kdo by taky neměl, jsou od profesionálních fotografů a když si všimnete jejích prvních fotek - naprostý průměr. Žádné prodloužené vlasy, dětská tvář a naprostá neprofesionalita. Je tu samozřejmě protekce ze strany její matky, ale nedivte se, to by si dala líbit přece z nás, ne *5* Jsou tu jistá privilegia, ale dle mého je tenhle celý "Fenomén" tak trošku přehnaný (reklamy na T-mobile a různé postery..) Nejsem v téhle oblasti zažitá, dělají z ní příliš, toť jenom můj názor;) A ještě musím zmínit, že tohle, co píšu není ze závisti:) Vím, že kritika mnoha slečen je právě z tohoto důvodu, protože tohle nemůžou překousnout a celé dny přemýšlí nad tím, jak by jí napodobili, ale před ostatními ji pomluvají, přitom celé dny bloumají nad její "DOKONALOSTÍ". Já nejsem nikdo zakomplexovaný (díky bohu!) a Dominiku bych neurazila, protože to je ubohé, nevysmívám se tu, jen píši svůj názor. *3*
  • ..Můj názor

    ....Zdravím.....Jak si to tak tady čtu,musím přidat i svůj názor... Nepatřím k těm,kteří Dominiku milují(tzv.Fans) ani k tem,kteří ji nenávidí(tzv.Anti)....Dominiku beru jako hezkou slečnu,která je stejná jakomy všechny...Jedna věc je,že nechápu,proč má profil uži na osobnosti.cz...Stejně tak nepochopímmalé,10ti letéholčičky,které jiobdivují,vzhlížík ní a mají Dominiku za vzor..Proboha...Nic nedokázala!Má mamku fotografku,která ji pomáhá prosadit se v modelingu..Kdyby ji neměla,mohla být Dominika nějaká obyčejná holka,jako já i vy...Neberte ji jako nějakou "stár"..Je to obyčejná holka,která se věnuje modelingu..To,že její "stránky" navštíví kolem 400lidí za den neznamená,že je populární...Má hezký web,ráda na něho chodím,ale nejsem taková,že bych o Dominice říkalajak je krásná a dokonalá,protože není.Každýmá chyby i ta vaše "populární" Dominika..Jak se říká.."I hovno má své mouchy!!!"...Na závěr vám chci jenom říct,že by jste měli Dominiku brát jako obyčejnou holku,který má web o sobě...Takových je na internetu spousta..A taky nikde nevidím,že by byly na téhle stránce!..Pokud se tady objeví komentáře typu.."Nezáviď ji,Jenom závidíš"...Tak se laskavě proberte..Tady není co závidět!...:o))

    Tohle je jenommůj názor a já si za ním stojím..:) *4*
    • Re: ..Můj názor

      Úplně moje řeč, naprosto ve všem se s tebou shoduju.. Ještě sem nepoznala někoho, kdo by sdílel nachlup stejný názor.. *3*
    • Re: ..Můj názor

      ano naprosto souhlasim kdyz sem ji videla na seznamu modelek nejakou 6 nebo 9 ted nwm tak sem se musela opravdu zasmát možná že dělá modeling ale to neznamená že se muže řadit do seznamu tech nej protoze ja ji znam osobne i jeji sestru a nic proti ale obe na me pusobi dojmem nafintěnosti a dojmem rádoby popularity a zase nic proti ale ony si asi myslí že když maji kozačky na podpatku a značkovou kabelku a kabát, že sou "stars" myslim si to hlavne o jeji segre bo tu hlavne znam ji az tak ne ale myslim ze geny sou stejne nafintenos se mi zda hlavní napr: vídala jsem se sní (se sestrou)skoro celý minulý rok a az pred 14 dny me podravila sama od sebe nebo si sedla za me v buse a zacala na me rvat proc sem si zase sedla pred ni ale...tohle je muj nazor a jestli je mate radi tak si mejte jenze kdyby jste je potkali na živo no nwm nwm *5* ahojík neregistrovaný uživatel *5*
  • gogo

    Jako každý má svůj svět:),ale tohle je víc jak přehané:-) Polovina ČR má pravdu..ta holka neni NIC..jen uspesna v tom co delaa...vsichni v tom vidi jen zavist,ale je to kruta realita :)
  • ...

    ja myslim ze ona udela cokoli jenom aby se o ni mluvilo a aby byla v podvedomi mnoha lidi at uz nenavidena nabo milovana.
    • van-luci

      Re: ...

      podle toho, co tu píšeš, jí určite znáš co?...prej udělá cokoliv aby se o ní mluvilo...ale asi sis nevšimla že o ní mluvíš i ty sama!..až jí poznáš tak si říkej co chceš...;-)
  • Názor

    Podle mého názoru je úplně jedno, kdo na tomhle serveru je, hlavní je, že Dominika má své fanoušky, kterým se líbí její fotopříběhy, jejichž výroba je určitě časově náročná vzhledem k tomu, že to jsou fotky profesionální. Nejsou to žádné matlaniny. Vemte si třeba film. V této branži se docela vyznám a mám s tím vlastní zkušenosti a sám dobře vím, jak časově náročná tato práce je. Neřešte nesmysly, přeneste se přes závist a prostě si běžte ven užívat REÁLNÉHO života!
    • van-luci

      Re: Názor

      PRAVDA!! :-)
  • SMAZAT!

    Ja teda nevim ,nic proti ni celkem nemam ,ale myslim si ,ze doopravdy nic nedokazala a nemela by na osobnosti.cz mit svuj profil...navic mi jeji galerie prijde dost trapna...nepatrim do anti ani do jejich fanousku ale doopravdy by mel nekdo ten jeji ucet smazat ,neni totiz zadna osobnost a vetsina lidi ani nevi ,ze existuje.To by si za chvili mohl na osobnostech zalozit ucet kazdy a vydavat se za hvezdu...
  • nechápu :-)

    Tak to je já nechápu !!Chápu to ,že je krásná fotomodelka,vynikající tanečnice a modelka,jen díky tomu,že jí od mala k tomu táhne mamka fotografka,ale nechápu proč je CELEBRITA..ZA CO?Za to,že v životě se dokázala dostat do nějakého videoklipu zpěvačky Sandry,kde ani moc nejde vidět,nebo do časopisu,kde se může dostat plno holek?Podle mě toho může dokázat spoustu lidí..a spoustu lidí tady tohle dělá taky:-)Je to uplně normální holka,jen vy z ní děláte to co není :-)a nikdy nebude.Až Dominika něco dokáže,myslím opravdu dokáže:) Pak ji možná budu obdivovat taky...JINAK NE!!! *9*
  • Si super Domčo♥!

    Ahojky Domčo,víš jak sem se o tobě dozvěděla???dneska sem nějak našla tvůj web který je strašně skvělýý♥Nejdříc sem dala rubriku Fotoromány-A koukám všecky fotky naprosto profesionální♥-Pak sem dala fotogalerii a vidím tu slavnou fotku v růžovém která byla v Girl Bravo,i tu co máš v ruce takovou(jakoby hůlku)a myslela sem si dřív že si nějaká americká barbie a modelka..a pak zjistím že ty si z čr a máš web na který ti chodí za den tak 3000 lidí..Pak sem si tě našla na seznamu a jsi i v osobnostích!Si skvěláá!!A mooots krásná(taky že si fotomodelka žexD)Fakt tě obdivuju....A doufám že tě uvidím jednou v miss a nakonec vyhraješ miss world♥Už se těším až tě v té telce jednou uvidímxDdržím ti palce at to dotahnes co uuuplne nejdal a at se ti dari♥Baruš♥
    • catherine101

      Re: Si super Domčo♥!

      prober se holka!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit