Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domin iko!

    Dominiko prober se! *1*
  • :D

    :D tak to je už opravdu síla:D:D ...tím že ji řešíte, se nstává více a více ""slavnou"" :D *15* tak si ji všichni přestaňte všímat...to bude mazec:D:D
  • Dominika

    Jak je vidno,lidská závist se odpravdu vymínit nedá!Řešíte něco naprosto nepochopitelného,co ale Vám připadá asi normální.Ať už si tento profil vytvořila sama,nebo ne!Je tu určitý okruh lidí,kteří ji rád má a ti,co jí zrovna moc nemusí,ať se o ni nestarají...nevšímají si jí!Tím,že se do ní budete neustále navážet,ji opravdu neurazíte,ale dáte jí najevo,že jak ona sama říká...sedíte nad jejími fotkami a hledáte sebemenší chybičku!..Natřít se samoopalovákem a nabarvit si hlavu na blond dokáže každý?..Možná ano!Ale ty vaše "pravdivé fakta" jsou opravdu dost stupidní!
  • vtip??

    tO je nejaký vtip??
    opravdu by mě velice zajímalo co tato 15leté dívčina děla na strankach OSOBNOSTI.CZ .. na strankach kam patří lidé co něco dokázali.
    ve kterém filmu hrála Dominika Myslivcová? V ŽÁDNÉM! na kterém podiu Dominika Myslivcová zpívala? NA ŽÁDNÉM !
    Na kterém vyznamném molu Dominika Myslivcová předváděla? NA ŽADNÉM!
    Kolika lidem pomohla nebo pro kolik lidí DOMINIKA MYSLIVCOVÁ udělala něco význámného ?? NIKOMU A PRO NIKOHO! Tahle holka tady NEPATŘÍ a když jí to neumí říct nekdo z jejich přátel , že tohle už je přehnané, tak ti to sem píšu aspon já .. Myslím , že bys prokázala velkou laskavost ne jen mě a desítkam dalších lidí ,ale hlavně sobě kdyby sis tenhle profil na této stránce smazala... protože myslím že je celkem nepřiměřené aby se legenda jako je takový MICHAEL JACKSON, nebo skvělí Hollywoodští herci dělili o tuhle stánku (na které jsou právem ) s nejakou 15letou cácorkou , ktera na každe vypada jak by jí zrovna vykoply z nočního 'HOP SALONU'. *7* *7*
    • Re: vtip??

      souhlasím !!!
    • Re: vtip??

      To máš pravdu!!
    • Re: vtip??

      nahodou ja ji znam osobne a je to hrozne suprova holcina *14* *14*
    • Re: vtip??

      Dominika Myslivcová na sobnosti.cz? Omg! *9* Vždyť ji proslavila její máma, která fotí, ta holka už to jen dozdobuje svým chováním. Já ju uplně nesnáším! *8*
    • Re: vtip??

      aaa tady je zas nekdo taaak trapneej ze? *15* vis je to jeji vec at si dela co chce i kdyby mela tady nahy fotky tobe to muze bejt kurwa jedno ne?!
  • hm...

    Jezis lidi nechte toho uz..je to ubohy premejslejte trochu.. ;)
    jeden je zas proti Dominice dalsi ji zase haji paneboze,akorad jsou tady potom zbytecny hadky ;) vykaslete se uz na to,nemato cenu.Kazdy ma svuj nazor,ale zas si uvedomte,ze to je k nicemu. Pro ty co jsou proti Domce: ma smysl o ni tady takhle psat? Ceho chcete docilit? Ja newim ja to nechapu vecne tady o ni povidate jaka je..atd.. a ja newim co z toho mate ja si myslim,ze Domca sem treba ani vubec nekouka a ikdyby je ji to uplne jedno,co si o ni myslite bo jak ji urazite.. ja nevim je to proste k nicemu..vam to prece vubec vadit nemusi,jak se foti je to jeji vec,ona jednou treba dopadne jako devka,ale taky nemusi ;) tak uz toho nechte a nechteji taky zit ;) vam by to taky nebylo moc prijemny,kdyz ji to bavi,tak ji to bavi a nam vsem to muze bejt uprdele co ona dela,jak se maluje,jak vypada,jak se foti..vsichni delate,jak kdyby kvuli ni mel bejt konec sveta fakt *1*
    • Re: hm...

      souhlas!
  • bohudik

    Wow

    Nádherná fotka na postýlce hned bych přilehl *14*
  • škoda..

    Myslím si, že dřív bývala mnohem hezčí. V obličeji to byla vážně moc krásná holka, to musím uznat. Postavu má pěknou pořád, ale líčí se moc silně, alespoň na těch fotkách už je to přehnané, vypadá tam jako vosková figurína, ne jako živá, krásná a mladá holka. Řekla bych, že ani ty dlouhé vlasy nejsou její, ale že je má prodloužené. Prostě tyhle nové fotky se mi nelíbí, dřív se mi líbila mnohem víc...
  • hmm

    no,tak ty nové fotky mluví za vše,promin ale kdyby ti bylo alespon 18 tak mlčím ale v 15-ti se fotit jak na nějaky livechat,mě by mamka za to zliskala kdyby mě viděla na takových fotkách *9*
    • Re: hmm

      *1* tak ty ses hodne na hlawu,jestli newis v dnesni dobe to je upa normalni *1* a tak to Dominice aspon nezavid *3*
    • Re: hmm

      Ellen...tk tebe bo ste obe s mamkou zastarale
      • Re: Re: hmm

        nejsme zastaralé ale slušně vychované a nechováme se jak dě*ky
        • Re: Re: Re: hmm

          To, že se vyfotí v oblečení, které zvýrazňuje její krásnou postavu ještě neznamená, že se chová jako děvka. Žiješ v 21.st bože. Dneska už se nikdo nebojí si vzít minisukni, krátký top nebo nevím, co tě tak pohoršilo.
  • bohudik

    Wow

    Vypadá ta Dominička fakt dobře,bravo!!!Kdo má tu kuráž nebát se a jít do toho tak mladý(á)a těch náhledů na osobnostech hmm jen tak dál držím palce,Tvůj fanoušek!!
  • NÁHODOU

    Já si myslím že jenom trapně závidíte...domča je náhodou dobrá a jako vbc proti ní nic nemám a vbc si o sobě nemyslí má pěkné fota a je prostě úspěšná tak jděte někam... *7*
    • Re: NÁHODOU

      s tim velice souhlasim ;)
      i kdyz Dominiku neznam osobne nemuzu posoudit zda si o sobe mysli nebo ne ;)
      ale na nektere namyslenosti neni vubec nic spatneho..nekdo o sobe vi,ze je krasnej a je i tak velice hodnej a milej a simpatickej ;) takze ono se neda jenom tak rict,ze kdyz je nekdo namyslenej musi bejt hned ten nejdebilnejsi..atd... *3* *1*
    • zaashley

      Re: NÁHODOU

      Soucitím a souhlasím s tebou...Dejte jí pokoj...jen závidíte že nejste tak dobří a hezcí jako ona...Jo a mimochodem většina lidí si myslí že Barbie jsou namyšlený fifleny tak to vypusťte z hlavy...Barbie jsou náhodou hodné milé...tak se uklidnite a hodně rychle!!!!!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit