Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dominika

    Ahoj Dominiko!Jseš moc prima mám rád Tvé fotky,mělas kuráž a to Ti ty pi-tomci tady závidí,nenech se otrávit a bravo od Tvého fanouška *14* *14* *14*
  • =)

    Nesnažím se tvrdit, že Dominika není hezká ... ona hezká je, ale taky je naprosto tuctová a takových holek jako je ona potkáte každý den pět. Tohle a modelka? Modelky sice mají perfektní postavu a obličej, stejně jako ona, ale tak tuctový ... a proč je na každý fotce s někým jiným? Myslí si, že pravá celebrita zná celej svět, nebo jak? *7*
    • Re: =)

      jako taky moc Dominiku nemusim *1* ale z tebe mam doost vytlem *1* *1* *1* *1* jako ja se muzu taky vyfotit s par lidma a to znamena hned,ze si hraju na nekoho,kdo zna celej svet? *1* *1* *1* *1* *1*
    • ...

      Nema perfektni postavu...meri asi 150 cm..ale oblicejik ma pekny..mela sem tu "cest se s ni potkat":D a je malicka,postavu ma jeste jako dite a tenkrat nemela vubec hezky zuby..a koukala se na vsechny jako by byli mene nez ona..OSTRAVSKA CELEBRITA *15*
    • Re: =)

      ona není hubená jen zatahuje pořád břicho..kámoška ji zná *13*
  • miley1cyrus

    nechte toho

    je mila znam ji pres icq a neni to nejaka fiflena nevytahuje se a je na me mila a dala mi email ewy farny ikdyz ji moc nemusim
    • Re: nechte toho

      Tak ty mas taky dost *1* *1* *1* ze sis s ni psala na icq jeste porad newis,jaka doopravdy je ;) *1* *1* *1* a to,ze ti dala meila na Ewu Farnou twl komu to cpes? *1* *1* *1* *1* *1* my se jako z toho tady vsechny mame podelat ne? *1* *15* *15*
    • Re: nechte toho

      hm když si myslíš že podle icq můžeš člověka poznat že je uplně super aby jsi ho tady hájila tak prosííím ale je to dost dětinské.Dominika z takových malých zmanipulovatelných holek těží a ty jsi jen jedna z davu kterou si ani nepamatuje
    • Re: nechte toho

      Jo hodna je! je hodna, mila , hezka, dobre radi, je zabavna. .. je takova! to nikdo nerika! ale kdyz si vezmes.. ona nic neudelala! to my vsichni jsme ji spopularnili! co tedy dokazala ona?.. :)
  • eh

    Až něco dokáže nebo bude v televizi, a lidé ji budou znát i ber interentu, tak potom ať se tu klidně přidá. Ale pokud je obyčejná začínající modelka, nemá co tady dělat. Tohle není seznamka.
    • Re: eh

      jako mas prawdu ;)
      *1* ale zas nevis kdo ten profil zalozil..mozny treba i je ze je to uplne nekdo jiny,kterej se za Domcu vydava a ona treba ani nevi,ze nakej profil na Osobnostech ma ;) *1* i kdyz taky jako pochybuju..spis mi pripada,ze se snazi bejt doost oblibena
    • Re: eh

      Heh! kdyz muze ona! proc nemuzu i ja?! *15* *1* *7* bylo by to stejny!
    • Re: eh

      nic nezakladala to ji tu nekdo sam zalozil tak kdyz nevis tak mlc *5*
      • Re: Re: eh

        hm ja si myslím že to založila ona sama ma tu tolik fotek co nikde na internetu nenajdete a i hodně fotek z soukromého života proto si myslím že to dělá ona sama
  • OSOBNOSTI.CZ

    NO TAK ALESPON VIDÍM UROVĚN TĚHLE STRÁNEK,KDYŽ SE TADYE MŮŽE ZAREGISTROVAT KAŽDÝ...TO NIKDO NEKONTROLUJE ŽÁDNÝ ADMINISTRÁTOR??? *7* *7* *7*
    • Re: OSOBNOSTI.CZ

      Já ji naznám ale ona je nějaká osobnost že tu má profil? Normální blondýna s make-upem co fotí..takových je.. *9*
  • pro Ní

    Divím se ti Dominiko že sem neustale strkáš fotky svých nových kluků,potom se nědiv že na lidi působíš jako levná holka (nechci používat sprosté slova...)a taky se divím tvojí mamce že tě vždycky s něma nafotí ja už bych se na tebe vysra.. *8*
    • Re: pro Ní

      na tom je neco pravdy,ale tak ji zas urazet nemusis je jeste mlada a muze mit kluku kolik chce.Vypada to jako by si jo to zavidela je mi hned jasny,jak to pises,ze ji zavidis to snad asi po tobe tak hezky kluci nejdou vid? *3* jsi trapna holcicko ona na to ma! Bohuzel ty asi ne *1*
    • Re: pro Ní

      Přesněě jako nevíím co tady ubec děla tadymaji být jenom slavne osobnosti jako je Avril Laogne apd.a ne nějaka obyč.noo barbinka s prominutím a myslí si o sobě nevim co.Má dost *16*
      • miley1cyrus

        Re: Re: pro Ní

        megi,nech toho nauc se psat jmena osobnosti jako je to avril lavinge chapes a vubec domca neni spatna tak toho nech jo
        • Re: Re: Re: pro Ní

          Kdyžtak je to Avril Lavigne! *4*
    • 8.ball.8

      Re: pro Ní

      +1 *5*
  • ....

    no upřímě nevím co je na ni tak zajímaveho je mi 17 let a jsem kluk a libi se mi holky co se oblikaji do stylu dominiky ale nevidim na ni nic zajimaveho nevim proč by mela byt na osobnostech.cz a nechapu na co si hraje napriklad s tim videem merry christmas.....je to obycejna holka a uprime znam hezci holky co by se takhle mohly fotit muj nazor.
  • nelíbí se mi

    KDO POMLOUVÁ ZÁVIDÍ?TO SNAD NEMŮŽE BÝT NÁZOR DOSPĚLÉHO ČLOVĚKA.JÁ MÁM 8 LETOU DCERU A VÍM ŽE JÍ HOLKY NEMAJÍ CO ZÁVIDĚT,JÁ BYCH NIKDY NEDOVOLILA SVÉ DCEŘI ABY VE ČTRNÁCTI NEBO PATNÁCTI LETECH VYPADALA TAKTO,ABY NOSILA USTŘIHNUTOU SUKNI POD ZADKEM A FOTILA SE S ROZEPNUTOU KOŠILÍ VŽYD JE TO NEVHODNÉ.SAMOZDŘEJMĚ TI CO JI OBDIVUJÍ (OSOBNĚ NECHÁPU ZA CO)JI BUDOU STÁLE HÁJIT A OSTATNÍ BUDOU STÁLE NADÁVAT.VYKAŠLETE SE UŽ NA TO NEMÁ TO SMYSL *4*
    • Re: nelíbí se mi

      Má pravdu víš! *1* *1* SOrry,ale ted si pomatený fakt ty!Protože ono reagovala na ten první příspěvek a ne na tvého smajla,ale jinak fajn *1* *1* *1* *1*
      • 8.ball.8

        Re: Re: nelíbí se mi

        Jako by neuměla kliknout na tlačítko Odpovědět na příspěvek, ale to se někdy těm slabším stává. *5*
        • Re: Re: Re: nelíbí se mi

          Tak tohle už je fakt moc *1* *1* *1* Víš ona to tak udělala,ale ty jsi napsal první reakci na ten první příspěvek,takže je přece logické,že nebude zobrazený před tebou!Podívej se pod jméno,že tam má 2 Re!!Kdyby odpovídala na ten tvůj,měla by jedno! *1* *1* Už fakt smích tobě.A to vypadáš na docela rozumného člověka *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: nelíbí se mi

            to by měla právě jen 1 re
          • 8.ball.8

            Re: Re: Re: Re: nelíbí se mi

            Holka, Ty máš solidně dost, v čem jedeš? *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nelíbí se mi

              *1* *1* *1* *1*
    • 8.ball.8

      Re: nelíbí se mi

      *5*
      • Re: Re: nelíbí se mi

        Nejinteligentnější názor co sem tady četla souhlasím!
  • muj názor

    četla jsem celou diskuzi a mužu říct že některy příspěvky od slečen sou dost ubohy.a kdyby to těm slečnám bylo jedno jak tady píší ty nesmysly tak v duchu si řeknou svoje a nepíší tady urážky apod.tím jenom dokazují že se hádaj protože závidí.a o její mamince každej má rodiče svoje a at má každej co chce rodiče si nevybíráme.někdo má prostě v životě štěstí.tato mladá slečna je hezká a maminka se oni určitě stará a přeje ji jen to nej a chce aby něco v životě dokázala a když fotí tak asi ví co a kdo nato má či ne.a tato stránka žije díky lidem co tady zakládají profily osobností a podle toho kolik kdo má fanoušku apod.ty hvězdy stím nemaj nic společnyho a když je někdo oblibeny tak at je.přeju ti moc štěstíčka v životě a at něco dokážeš seš hezká mladá slečna budu ti držet palečky.a nad takovyma diskuzema mávní rukou protože takovejch kecu bude ještě milion co za celej život uslyšíš a já vždy říkám kdo pomlouvá tak jenom závidí *15*
    • Re: muj názor

      lol tak ted jsi to vyřešila *5* *1* *1* *1* Více jsem se už nemohla pobavit..fakt že ne:D:D:D:D
  • =o))

    Jooo Domi pořádně všem ukaž, že blondýny nejsou tak hloupé.Ty si totiž živím důkazem;D=o))...A si nádherná holčina =o)) a prostě všichni kdo tě nemají rádi tak jenom závidí;) Tak si s tím nelam hlavu;) *13* Držím ti palce do budoucna=o)), věříím že ty se prosadíš *3*
    • Re: =o))

      Musím s tebou nesouhlasit!Když někdo nemá někoho rád,neznamená to,že mu závidí!Dominika je prostě někomu sympatická a někomu ne!Když se prosadí,tak možná vámi sami závistivými malýmy holčinami,které chcou být jako ona,což nechápu,protože takové holky jako ona potkávám běžně denně po ulici-peroxidované,namyšlené barbíny,které si myslí,že jsou královny a všichni je musí obdivovat..a jak ne...naráz všichní závidí *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit