Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???????

    Nechápu,co tady vůbec dělá??!!fajn,neznám jí,ale tohle??ten blog si sice neudělala sama,ale i tak..!hovno dokázala!...ale tak co se dá čekat??je to blondýna..!a jako sry,ale,že máš mámu fotografku s prachama nic neznamená..!!!a podle mě je to kvůli některejm lidem,který jí lezou doprdele apod..!a tu celou její krásu dělá jen maake-up a hezký hadry..!taky můžu rodičom říct at´mi daj 50 tisíc pojedu do práglu a novej účes,nechty,solárko,make-up..a budu jako nová..!ale vy tady furt píšete,jak je hodná apod..jenomže ona je oblíbená právě kvůli svý údajný ´´kráse´´!!tady je povaha na posledním místě!
    • Re: ???????

      Prosim Tě... závist?... každý má něco.Ona hezkou tvářičku a ne každá hezká holka musí být blbá a špatná ona za to nemůže mamča fotografka? no a ... řekni tej svej at te taky nafotí. Podle mě jí akorát všichni záviděj měla holt jen trochu štestí... smiřte se s tím bůh ji má asi rád:) ji přidal nekomu ubral no a? Taková slečna to musí mít v životě dost těžký a vy se děte zahrabat ... z toho začináme magořit závistí:-D Je me 18 a ještě sem nic nedokázala.. taky bych chtěla fotit měla sem možnost propásla sem ji..ona ne tak ji to přejte a serte na antiblogy aspon pak všichni viděj jaky ste krávy... A torchu ji to přejte stejne s tim nic neudeláte.. papa slečny ... vsadims e že každá by chtěla být na jejím místě...
    • Re: ???????

      NAPROSTO SOUHLASIM! *1*
  • smudlinga

    ehm

    vy si stežujete proč je čím dál tím vís lepší v žebříčku..!? Je to taky tim že kdybyste nechodily na tendle profil.Čím víc na něj lezete tím víc bude lepší a lepší.... *8*
    • Re: ehm

      Přesně ode dneška tu nechodím i když se tu vždycky pobavím nad komentářema
      =D
  • ježiš

    pro Vikynka: když si jí obdivovala tak jí tu ted neurážej ne?
    je to fakt trapný
    říkáte že je namyšlená a že je nafoukaný dítě ale přitom jí vůbec neznáte newíte jaká je
    • Re: ježiš

      ale mě je naprosto jedno jaká je, akorát nechápu co TADY dělá. To kdyby tady byly všechny hezký holky co fotěj tak jim dojde paměť...
  • Dominika Myslicova

    Ahoj takze Dominika ? no kdysi jsem ji obdivovala ale podle me je to jen zmalvana barbina urcite te nesoudim a nepreju ti nic zleho ale ses podle me nafoukany maly dite ktery newi co chce nejsem zastancem anti ale ani tebe *16*
  • CO?

    Chtěla bych se zeptat co dokázala??
    A to ste všichni v ČR tak blbý? Proč je za ní Nicole Scherzinger, která je úžasná zpěvačka a je známá na celém světě a je krásná? Proč tu je nějaká 15-ka která je přemake-upovaná a jenom, že je hubená a má prachy a matku fotografku ? CO DOKÁZALA? Prosim vás kam to spěje...Česká republika spěje do háje..Tohle mi příde už fakt moc..
    • Re: CO?

      Hej mas pravdu!!!!!
  • ........

    nwm proč jí urážíte jen kvůli tomu jak vypadá
  • ..=P

    no podle mě tady postavu má dobrou
    nwm proč by jí neměla mít na modelku
  • miley.the.best

    ...

    Fotky bez makeupu=průměrná!
    Postava=rozho dně ne na modelku!
  • =P=P

    ježiš lidi
    uvědomte si že si tenhle profil vůbec nemusela založit ona
    jo možná tu nemá co dělat
    ale nechcte jí !!
    nesudte jí jen podle toho jak vypadá
    nebo jak se oblíká
    mě teda příde docela simpatická
    a ráda bych jí poznala
    ale to je jedno no xDD
    prostě jí nechte v klidu žít
    a nezávidte jí...její krásu
    • Re: =P=P

      Uz jenom podle toho jak jsi napsla slovo sympaticka:D:D tedy podle tveho simpaticka *15* jde videt,ze jsi asi jedna z jejich mladych(13-ti) letych fanynek..
    • crazy.girl3

      Re: =P=P

      krasa vypada trochu jinak....
  • crazy.girl3

    ???

    Muze mi nekdo rict kdo to je?Nevedela jsem,ze kdyz nekdo nafoti nejaky fotky,tak taky hned ma byt vystavenej.hned si jdu zalozit profil.....v zivote jsem o ni neslysela a na je ted taky nejaka 4. nejnavstevovanejsi v modelkach...a ona a modelka?ani ve snu?modelka ma par kilo min...prosim vas smazte ju nekdo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit