Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si dělá srandu?

    tvl... *9* Ta si vážně ymslí žhe když má mámu fotografku ( a díky ní i tendle rozmazlenej život), žhe už je celebrita! *13* *9* To určitě.." *8*
  • .._luci.sss.heq_..

    omg

    Jůva__co tu ta děla__ *1* ona se fakt vecpe všude__ *15* když mam mamku fotografku tak si mysli ze si muze delat co chce__ale ja to neresim__s takovou si tu profil muze udelat každy__ale tak když ji dela dobre ze se tu vecpala__tak ji nechte__ *1*
    • mylei9

      Re: omg

      ona je prostě mimo že *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ?

    muze mi nekdo vysvetlit co tu dela?ale jak si to tak ctu tak asi nemuze,protoze to nechape nikdo. a uz uplne nechapu jak muze byt v seznamu modelek na 6.miste hned za hanychovou...a jeste vic nechapu jak za ni muze byt madonna a rihanna.to me fakt poserte na hole zada.. *7* *7*
  • AHA

    ...TAK TADY JSI ASI ZABLOUDILA OMYLEM NE?KAŽDÝ ČLOVĚK JE OSOBNOST ALE TYHLE OSOBNOSTI JSOU CELEBRITY BLONDÝNKO *9*
  • T.R.A.P.A.S.

    Vzpamatuj se, tohle není libimseti *13*
  • fatinka

    hlavně že ji všichni znáte :D

    nejlepší jak tady všichni nadáváte ale každej ví o koho jde:DPrej není modelka hlavně že mám doma plno časáků s ní:D chtěla jsem to tady dát ale nechcou mi schválit fotky kde má značku nějakej fotograf nebo ty reklamní:-( jináč nezávidtě *5*
    • tynka28

      Re: hlavně že ji všichni znáte :D

      Tak za prvíí...závidět jí je co...ale zas Nemusíí bej tvšude nemám nci rpoti ní je v phoodě.JoO..?ALE když už ty jí taky znáš?..Ona o sobě ví že je hezká..!!říkaali mi že jí to tady založil někdo jinej a néé Ona" *1*
  • Slečna

    Dominika je moc krásná slečna. Hodně úspěchů ji přeji.
  • Pre Domču

    No Dominika.... Niežeby som bola proti Tebe..... neber to v zlom, ale nemáš tu čo robiť.Je fakt, že si pekná, a máš dobré fotky, ktoré Ti nafotila mamina, ale to je všetko. Keď budeš vystupovať na módnych prehliadkach alebo keď ťa uvidím v telke a nie na youtube kde si každý pridáva svoje videá, keď ťa uvidím ako na mňa mrkáš z novinového stánku kde budeš na obálke nejakého klebetníka alebo iného časopisu tak prosím..maj si tu profil aký chceš...ale zatiaľ si v živote dokázala len tancovať, roztlieskavať a špúliť ústočkami do maminho objektívu....Prepáč som len úprimná....držím Ti palce aby so to dotiahla kam cheš a všetko naj k narodeninám ale uvedom si, že zp seba robíš celebritu. možno si celebrita doma, medzi kamarátmi v škole a tak...ale tu na osobnosti.cz sú hviezdy trošku iného formátu za ktorými si diú paparazzi dolámať doslova nohy, takže tu nemáš čo robiť. som za aby zrušili tento profil..inak neber to v zlom možno si fajn baba ale toto je moc. *4*
  • Pro uživatele k:

    Pro uživatele k: Myslíš si že krása je všechno?? Taky záleží na tom jak se kdo chová... A ty nemůžeš vědět jak se chová jelikož ji vůbec osobně neznáš.. Víš kámoška s ní chodí do akcentu a ví jak se chová a věř že to není nic pěknýho.. TAkže jdi do prdele ty vlezdoprdelko =D
  • tynka28

    CoŽžÉÉ..

    Hej tak to je mooc..tahle holka je možná hezká..ale tím že dělá modeling boco..atd..je na osbnostech..?xD

    __NechÁpu..__ta Ky začnu fotit do časáku a dám se sem tvl...xP--*
    • Re: CoŽžÉÉ..

      asi nejak tak...pac jesi tu ma profil zrovna ona,tk ho tu muze mit kazdej!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit