Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lyss-claire-anna

    nechci ji tady na tomtu serveru!

    Lidi podívejte se!Vždyť ona je tady momentálně 25.nejnavštěvovanější osobností!!Nevím jak je to možné ale přijde mi to hodně smutný že fotomodelka(či co je) je na takovýmhle umístění.Navíc nevýrazná skoro nikdo ji nezná.A opakuju co tady skoro všichni - NEMÁ TADY CO DĚLAT.Já ji nijak nekritizuju, nezávidím ani nic podobného jenom si říkám co tady na osobnostech ksakru dělá!!! *8*
  • ane.tt

    ...

    jééé,já s váma NAPROSTO souhlasím ! *1* ta holčina si opravdu hraje na celebritu,kterou není *3* já taky závodně tančim,přehlídky jsem už taky šla a taky jsem fotila a i s tou telkou mám co dočinění(tim se nechci chlubit) a dělám si snad tady profil? nebo kdokoliv jinej,co má podobný zkušenosti?až jí uvidím v telce,nebo na mole a v nějakejch prestižních časácích,tak pak bude mít právo si tu vytvořit profil a být mezi lidma,co něco znamenaj a který lidi obdivujou *3* já si bohatě vystačim s řasenkou,tužkou a leskem a make-up jsem neměla v životě na xichtě *13*a jsem si víc než jistá,že až jí bude tak 18 a bude furt fotit,tak s tim díru do světa neudělá,protože je mnohem víc krásnějších modelek...
    • Re: ...

      jj naprosto souhlasim .. *3* .. je mnohem vic krasnejsich modelek a hlevne ne tak zmalovanych!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: ...

      mas naprostou pravdu!!! *1*
    • Re: ...

      paráda,však napiš životopis,datum narození a můžeme tě tu klidně dát *3*
  • no jo

    má to moc nabělené,ty vlasy,to nemám rád to jejich věčné přebarvování vlasů na takovou hnusnou barvu,co má ona
  • je to tak

    koukala jsem na fotky Dominiky a vedle byla moje mamča,tak jsem jí řekla typni si kolik té holce je let a ona 18-19?když jsem ji řekla že 15 tak se zhrozila a řekla že kdybych se oblíkla do te mini sukýnky a růžového bolérka a šla takhle ven že radši spolkne klíče než by mě takhle pustila že by se propadla hanbou a nechápe jak jí to může její máma dovolit *13*
    • marketa1991

      Re: je to tak

      máma jí fotí!
    • Re: je to tak

      jj přesně tak, jeden kamarád taky řekl že vypadá na 18-19
  • hm... muj názor 2.

    Možná že sem malinko staromódní ale osobnost by měla být trochu o něčem jinám než je Dominika. Když řeknete jméno např. Angelina Joli do davu dejme tomu 100 náhodně vybraných lidí nenajde se v něm ani jeden člověk kterej by nevěděl o kom se mluví ale když řeknete jméno Dominika Myslivcová tak si někdo muže tak nanejvýš říct: "Dominika.... celkem pěkný jmnéno..." Ale ani jeden nebude vědět o koho jde. A to by vědět měli kdyby to byla osobnost, celebrita.
    Někdo tady píše kdoví čeho v životě nedosáhla... Umí tancovat. Jó to je hezký.... Mam plno známejch který jezdí na mistrovství... v tanci, plavání, tenisu.... Sou to lidi který když byli malý tak je rodiče přihlásili na nějakej kroužek a i přes jejich brečení že tam chodit nejsou je rodiče neodhlásili a tak sou v tom co dělaj dobrý. Kdo má dobrýho učitele muže se to naučit a bejt v tom dobrej ikdyž nemá talent, nebude třeba TAK dobrej jako člověk co na to ten talent má nebo do toho bude muset dát víc úsilí aby byl dobrej jako človek co má talent, ale neni nemožný aby to taky nedokázal. Co se talentu na focení týká - je blbost. Sou lidi fotogenický a lidi nefotogenický ale lidi co maj talent na to se nechat vyfotit neexistujou. I bezdomovec vyfocenej profíkem bude vypadat na fotce dobře.
    No a Dominika je sice s vrstvou make-upu pěkná holka - bez něj tuctovka (což je vlastně fuk, málokterý lidi vypadaj bez líčidel dokonale:D) ale to "NĚCO" prostě nemá a nikdy mít nebude protože se to nedá naučit:D
    • Re: hm... muj názor 2.

      Naprosto jsi to vystihla. Máš pravdu. Nikdo ji nezná. Znají ji jenom holky které se s ní baví, chodí s ní na školu, nebo o ní slyšely a chtějí se s ní bavit protože je oblíbená, ale když se zeptáte člověka, dejme tomu v Karlových Varech, Praze, nebo stačí Olomouci, kdo to je, tak nebudou vědět. Ona není nijak mediálně známá až na to, že byla párkrát údajně v nějakých časopisech na plakátě a to jenom proto, že je její matka fotografka. Ona není takový ten typ co vás osloví, když ji potkáte. Řeknete si, že je to holka co se dělá zajímavou tím, že chodí na veřejnosti jenom v bolerku a nepochopila, že se pod to bere tričko, to chápou i normální modelky a na veřejnost by takhle nešly, jenom při focení. Takže je-li něčím známá, je to tím, že je její matka fotografka a díky tomu je taky oblíbená. Nevím, znám spousty holek s hezkou tváří, postavou a skvělých vystupováním a nejsou známé, protože jejich rodiče taky nejsou známí a přitom by byly schopny oslovit víc lidí, než tohle dítě co si vytvoří profil na osobnostech.cz, nebo si ho tam nechá udělat nějakou kámoškou a hraje si na celebritu. Jo a ještě něco chci dodat....VZKAZ PRO DOMINIKU!!!!!!! *3* Tohle není LIBKO!! Slavné osobnosti tady taky mají fotky ze svého soukromí, ale ty nefotili oni sami, ale byly foceny na nějakých večírcích nebo je nafotili paparazzi, když někde jsou, ale dávat si tady fotky když jsi venku s kamarády, to o něčem svědčí!
  • hm... muj názor

    Takže sem si přečetla pár těch názorů a vcelku si myslim že každej z vás má aspon trošku pravdu....:D
    Co si kdo namlouvá. Znam jen PÁR holek který kdyby měli mámu fotografku nevyužili by to. Dominika má štěstí že je hubená a že je blondýna. Nemužeme jí odsuzovat za to že když se jí něco nabýdlo že si to nevzala. Pravda ale taky je že se nezdá bejt nijak vysoká a na hrudníku by to chtělo nějakej ten cenťák přidat aby byla úspěšný i v plnoletosti. Jasně, že když udělala pár fotek do časopisu že se asi tak uplně neztratí, ale není třeba být najivní, až vyroste už nebude moct fotit do časopisu pro děti. A jestli zůstane se svejma (pokud vim:D) 160 cm tak se na ní všichni vyprdnou a fotky od maminky v 25 letech asi už nikoho neohromí, pokud to tedy nebude fotka do rodinýho alba.
    Podle mého názoru nemá v osobnostech co dělat. Je hezký že se jí mnozí z vás zastávají ale to je na nic.
  • cocottice

    Cheche

    Jsem ANTI, mnoho lidí (hlavně anti) jí nadává, že chodí moc do solárka. A ze solárka je co? RAKOVINA. Nejsem nepřející osoba, ale...
    • Re: Cheche

      Rakovina je ze všeho..
  • pro její fandy

    A TEN KDO JÍ ZALOŽIL OSOBNOSTI NEBO SNAD ONA SAMA TAK BY SE MĚL VYPLNIT ŽIVOTOPIS ABY JSEM KONEČNĚ VĚDĚLA CO VŠECHNO SLEČNA DOKÁZALA AŽ TO BUDU VĚDĚT BUDU TICHO!BYE HEll *5*
    • Re: pro její fandy

      naprosto souhlasím!nevím,ale vždyť tu slečnu skoro nikdo nezná,tak nevím,co tady dělá.Je to hezká holka,která byla na nějakých fotkách v časopisech jako je třeba Bravo Girl,ale to přece není nic.Jak je možné,že tu jsou opravdové osobnosti jako třeba Angelina Jolie,Alyssa Milano,Christina Aguilera,Avril Lavigne...ale tuhle holku přece nikdo nezná!!!
  • pro její fandy

    TAKŽE AŽ BUDOU TUHLETU SLEČNU FOTIT SLAVNÍ FOTOGRAFOVÉ A BUDE CHODIT PŘEHLÍDKY SVĚTOVÝCH NÁVRHÁŘU,BUDE ŽÁDANÁ A OBLETOVANÁ CELEBRITA ŘEKNU JI ANO NĚCO JSI DOKÁZALA MÁŠ PRÁVO BÝT MEZI TĚMITO LIDMI,ALE DOKUD BUDE MÍT SLADOUNKÉ FOTEČKY O MAMINKY A JEDNU FOTKU V BRAVÍČKU TAK TÍM MĚ FAKT NEOSLNÍ A CELEBITOU NENÍ.NAVÍC NA MODELKU SE SVÝMI 160CM NEMÁ ŠANCI SE CHYTNOUT NA MOLE A NĚJAKÉ CHARIZMA Z NÍ TAKY NEČÍŠÍ,JE HEZKÁ ALE TO JE TAK VŠE A HEZKÝCH JE TISÍCE HOLEK *5*
  • no newim

    no je hezka to je pravda..ale ja newim pride mi ze si hraje na nakou dilinu z tech americkejch filmu...taky by me zajimalo jestli jeji rodice sou na ni pisny ze ve 14 nosi takovyhle veci a foti tyhle fotky....je sice hezky ze byla v casopisech ale myslim ze kdyby jeji mama nebyla fotografka tak ze nebude znama a nebude mit takhle hezky fotky.a taky mi pride ze se porad foti v obleceni playboye jako kdyby vsem nutila ze na to ma a ze je dilina......jinak ji teda rozhodne nezavidim radsi at o me nikdo nei nez aby me kazdej pomlouval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit