Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ????

    Mno takže už podle komentářů se dá poznat že se dělíte na dvě části za prvé část která ji obdivuje kvůli vzhledu a fotkám a druhá (do té zapadám i já) si myslí že tu nemá co dělat kdyz je jen hezka a objevila se párkrat v ňákym stupidnim časáku......
    Takže by se ten co ji sem dal měl zamyslet nad tim v čem se stala slavnou (pokud se sem nedala sama *1* )
  • je jí dobře??,

    mno dominiiko .....tebe snad není dobře....neřeknu krásná tanečnce, roztleskavacka ,fotomodelka,barbie,a holka co ma mamku foto....ale to je vše...až budeš vyznamná modelka ..tak mi dej vědět a já změním názor...ale jinak si sqela holcina ale zaysli se co tady dělášššššššššššš..... ... *3* *7* *8* *15* *5*
  • muhi

    Trapný

    není tak dobrá na to aby tu měla profil *9* *9* *9*
  • ajusinkal

    kozy

    na tý nový fotce v plavkách jí asi mamka musela hodně upravit prsa
  • nwm

    No nevím, taky ji neznám, ale že se přihlasila na osobnosti je fakt hodně. Viděla jsem ji akorát dvakrát v bravíčku a to je vše. V Bravo girl může být každá holka, která tam pošle fotku a oni ji vyberou. Nevím tedy proč ze sebe dělá nějakou osobnost, když skoro nic ještě nedokázala. Nezavidím ji ani nepomlouvám - je to můj názor. Možná když neměla nabarvené vlasy, vypadala jako každá normální holka, to je že má hlavu na blond je něco víc? Vzpamatujte se a zaměřte se na svůj styl, na sebe *3* Vždyt každá holka je hezká a nemusí být tak umělá.
    • Re: nwm

      souhlasim s tebou *1*
  • mc_mcimci

    cotoxD

    Ježiš!! To si ze mě dělá pr... *1* *1*
    To už je vážně moc! To by mě zajímalo čím je slavná , tím že si udělala růžovej blog a dala si tam svý fotky? =D oh no sorry ale tohle je na mé přemýšlení až příliš :D *15*
  • Ehm...

    Ehm.. já to shrnu...hele Dominiko, všimla sis že tahle stránka se jmenuje OSOBNOSTI?...tos trochu nedala ne? *9*
  • .

    slečna je evidentní a obrovská chyba v Matrixu okamžitě ji smažte *1*
    • lidus_hk

      Re: .

      asi tak mno *1*
  • m-i-l-e-y56

    ???

    Možná je Dominika hodná holka, ale to tady nikoho nezajímá. Proč? Protože na osobnosti.cz můžete být jen když jste fakt známí. A to nejen v ČR- COŽ JE TADY MINIMUM, ale i v zahradničí. To myslim, že nikdo nezná Dominiku. Akorát je tanečnice (to já taky), má blog (to já taky), ale fotí jí mamka.. nikdy jsem neviděla s ní rozhovor. Ani v televizi ani v časáku... *7*
    • Re: ???

      ale ona byla v BRAVO GIRL časáku tak sklidni hormony OK???????? *7* *7* *3*
      • m-i-l-e-y56

        Re: Re: ???

        Nwm no kdo by tady měl sklidnit hormony. Tak jsem ji nekde neviděla. Ty mi můžeš víš co. *16* *16* *16* *1*
      • Re: Re: ???

        jo může tam bejt fakt každéj ..my všichni sme podle mě lepší osobnosti než ona!!!!znám ji z tanečních soutěží a toto vůbec žádla celebrita není!!!a navíc se neumí chovat *8*
      • Re: Re: ???

        byla tam ale fotky j tam poslala máma.jako kdyžse to tak veme tak tam může bejt každej když tam pošle fotku a vyberou ho.tak jedninej kdo tady má co zklidňovat hormon seš ty. *3* *5* *13*
  • -xoxo-

    Bývalá BFFA s domčou

    ja se s domčou znám.A dlouho.
    Je to holka jako vy,která si taky utahuje,mluví sprostě.Normální holka.Každý má pravdu.Hodně ráda se chlubí fotkami,vytahuje se a chce mít nejvíce kluků z celé ovy (šampony)*9* Na druhou stranu se s ní můžete i smát.Holka vystřižená z filmu,která se baví s málokým a je namyšlená,ale se kterýma se baví,to stojí za to.Tak si to urovnejte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit