Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mě poser

    Hej co?? Tohle je moc i na mě osobnosti :D:D ty?? zdaleka ne.. kolik fotek si nafotila?? tak až budeš v časákách na úrovni a ne v bravíčkách pro děti tak se regni na osobnosti, ale ne ted když máš 3 a půl fotky a niic:D:D jaaj.. pozor :D:D *1* volám záchranku
    • Re: to mě poser

      Tak si ji zavolej hned, protože než ty se probereš, bude hrát v Nemocnici na kraji města po 30 ti letech http://img.osobnosti.cz/smiles/18.g if, nebo v novém natáčení majora Zemana v televizi, ale ty budeš pořád jen prdět doma do peřin.
  • tynush737

    Nechápu

    Co tady tehle holká dělá ? Když tady ten prfil ji musel udělat jenom nějakáëj absulutní dement .. Když ona je jenom obyčejná holka která fotí modelink a kdyby se tady mělo každý holce co fotí dělat profil tak by to tady za chvilku vypadalo spíš jako nějaká modelingová agentrua ... Ona není žádná osobnost nechápu jak ji semka mohl někdo dat mezi modelky, herečky,zpěvačky světové a nebo je zná aspoň česká republika ... Když co ona dokázala založila si blog kde dávala soutěže a svoje fotoromány ....Bože fakt to nechápu *16*
  • HAHAHA :D

    ONA ŽE JE POPULÁRNÍ??? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* UŽ TO NEHULTE *5* *15* *15* *15*
    • Re: HAHAHA :D

      Teď již ano, tak přestaň hulit Ty a začni něco se sebou taky dělat !
    • tynush737

      Re: HAHAHA :D

      Taky nechápui co ona tady má co dělat ..
  • Wow

    No ty kráso to je kočka *1* musím se nekdy stavit *3* uvař mi kafe a su tam jak na koni *5*
  • tajemnablogarka

    ------

    Domča je fajn...Jak to vím???Protože jsem jedna z MÁLA které jí tady znají...
    Ostatní jí pomlouvají,a nikdy jí na živo neviděli...Neříkám,že jsme nějaký BF nebo tak něco...To bych lhala,ale ........je prostě fajn.... *14*
    • Re: ------

      Asi sis toho ještě nevšimla,ale nikdo tady neřeší jestli je milá nýbrž to,že jí tu nikdo nezná takže tím že si řekl,že jí tu nikdo nezná si to opravdu vystihla a beru to tak že s námi ostatníma normálníma lidma souhlasíš.
    • karci

      Re: ------

      ty znáš Domču je fak cool maš naní icq dáš prosííííííííííííííí
  • hgh

    nahodou je dobra domca
  • nemá taj co dělat....

    až něco tahle slečínka dokáže tak ať se sem pak cpe , ale zatím nic moc nedokázala....je tu jen kvuli tomu ,že je oblíbená toď vše...!!!
    • Re: nemá taj co dělat....

      Moje slova.. *1* přesně tag... A´t si tahle dívka o tomhle komentu myslí co chce ale víc jak 70% lidí ji nenávidí tak nevím co si o sobě myslí...Není inteligentní............... *13* .. *13* . *13* *13*
  • škola

    Ahoj Dominiko na jakou ses hlásila školu ? *3*
    • Re: škola

      na aku asi ked je osmacka omg .. tu je zly datum narodenia ona je 94
  • lucik-hilton

    Je ok

    za můj 1 příspěvěk se omlouvám!!je ok holka a vy jenom žírlí te mocinky je hezkáýáááá *15* *15*
  • lucik-hilton

    Moe teta se j smála

    Ty voleeee.....já sem se dívala na videoklip merry christmas..a jak tam tančila moje teta to vidělala a řekla co to je za trpnou kozu lololololo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit