Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • error

    Slečna si to tu plete s libimseti ne *7*
    • Re: error

      Taky si myslim *1* *5*
    • mayinqa

      Re: error

      Asi jo *1*
      • Re: Re: error

        No,že by sme to tu přeměnili a udělali si profil všichni *1*
  • -xoxo-

    ??????

    mohl by mi někdo říct,kdo to je a co tady dělá?Nikdy jsem ji neviděla
    V BRAVO GIRL SOUTĚŽ NEJ DÍVKU
    V TELEVIZI
    V NĚJAKÝM ROZHOVORU
    A DENNÍKÁCH,NOVINÁCH KROMĚ BRAVO GIRL
    NA TITULCE NĚJAKÝHO ČASÁKU...

    Co potom tady dělá?A co je?Vůbec ji neznám tak nechápu že je tam kde je i Miley Cyrus..
  • nemá tu co dělat

    Domča je krásná a určitě i skvělá holka , ale nemá tu co dělat!! je snad zpěvačka?? nebo řeba herečka??? ne!!
    to tady rovnou založím svoje osobnosti!
  • Nemá tady co dělat

    Nebudu tvrdit, že není hezká. To opravdu je. Ale stejně tak milion dalších holek. A mají tady snad profil? Má tady profil každá "fotomodelka", která se kdy objevila v Bravíčku? Mají tady profil všichni uživatelé youtube.com, kteří natočili "taneční" video? NE!
    Pomalu se z tohoto webu stává druhé libimseti... *5*
  • no

    vy ste fakt ale fakt trapny co je dominika??jenom uboha tanecnice a ,,fotomodelka"a je tady na osobnostech kdyz ona je nejaka osobnost vyznamna tak co je pak Napoleon alebo ktery kolvek panovnik alebo daco podebniho..vsak kdyby bila osobnosti..phaa ona a osobnost??ona je CHUDERA!!!!!ktoru nikto nema rad jenom par lidi a ty se s ni taky bavi jenom proto ze je ,,fotomodelka"ale jinak nema zadne pratele..a je fakt trapna a uboha fiflena i pipiska..vzdit jenom jeji videa a youtube su trapny napriklad tam s tymi Vanoci..to cosi mame ukradla cizmi a sestre to ruzove pero???hahahahavzdyt si tam vypadala jako stetka teda i si se stavim ale na tom videu to bolo vazne trapni ne te bolo lito kdyz sem videla jak o tobe pisu ale uz vym proc mas mnoho a mnoho nepratel nebo aspon lidi ktery te nanavidi a ne proto ze by si byla ,,piekna"no to ne preto ale proto jaka si jaky si clovek a na pokeci pises nasoudte mne podla foto ale ty si taka i bez tych fotek a nejsi o nic vic nez ja nebo ine holky si presne taka ako vsechny ostatny jenom si poradne namyslena a leze nam to vseckym na nervy jak ostatnych ponizujes ale na sebe se nepodivaz ttak se zamysli nad sebov....,ljaj promin nemas jako sa nad sebov zamyslet lebo mozeg nemas..hahahaha si vsetkym k smichu chudero jedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
    • Re: no

      dóóbře :D
    • Re: no

      Já souhlasím, protože každá holka je krásná a Dominika kdyby si nenabarvila vlasy a nedala trochu make-upu tak vypadá jako každá holka. Fotomodelku zni udělala máma nikdo jiný, mě dalo práci,mnoho usilí atd. sice jsem nebyla nikde v časáku, ale nakonec fotím pro radost s moji kamarádkou. Třeba někde jednou se mé fotky oběví, ale určitě ze sebe nebudu dělat osobnost. Třeba ne, třeba to dominice založil někdo, ale kdoví. Mě přijde taky namyšlená a sobecká, dělá ze sebe hvězdu a všude píše, že nemá čas odpovědět 200 lidem na libku nebo ICQ, ale ty lidi se sni nebaví proto jak vypadá nebo jaká je, ale jen proto že je fotomodelka a chtěj se zviditelnit a lezou ji do zatku. Fááákt nechápu! Je uplně stejná jako každá holka na ulici, tak nevím co tu dělá. Kdyby se tady registrovala každá, tenhle server by byl trochu přelidněný :-D si myslím že opravdu neni žádná osobnost, nic nedokázala ktomu ji přivedla jen a jen máma. Prostě nic! *3*
  • no

    prosim te tys si pisala s ni a zikas ze je fajn??ty ju neznas vid??
    • m-i-l-e-y56

      Re: no

      Ja si sni psala na ICQ *1* *1* . To uz je, ale tak pred nekolika měsícema!!! Neříkám, že je celebrita a pořád mám stejný názor, že ji neznám a že jestli si tenhle profil založila sama, tak je pěkně dutá!!! Já jí znám jenom přes ICQ a tam se ke mě chovala moc hezky...
    • Re: no

      Ja si s ni píšu na ICQ *1*
      • Re: Re: no

        a jaky je jeji icq?
        • jackie28

          Re: Re: Re: no

          to že si s ní někdo píše-to může napsat každej... *1* *1* *1* a přitom kecá
  • ja no

    o co vam de??i vam i ji?? ona je taka ista holkja jako vsechny ostatni akdyz to nevy ona ani vy pocopit tak cf..ale ikdyz je pekna...a co kazdy je pekny a katdy to ma ingde v sobie a co kdyz jeji mama je fotografka a oc ted??no a co nech je jeji maam i polobuch a co ted??jo teraz by sme se mneli vsechny sa jej klanan lebo jeji mama je fotografka a co??tohle bolo zvlast pro LIŠÁKA!!!!!!..ale vy ostatny jeji taky dajte pokoj..ale zase Dominiko by nemusela byt taka namyslena!!zato ze jeji mama je fotografka!!tak by mala z toho sedmeho nebe jid dolu na zem a skusit realitu aka je!!jenom tolig aDominiko kdyz tohle budes cist tak dufam ze se konecne spamatas a budes uz normalni lebo kdyz slavna nebudes a budes na dale taka aka si ted ty nebudes mat kamarady a smej se na tomhle ale uvidom se aspon trosku!!!!!!!!tak se vzbud)
  • :Dbože bože

    jéééžiš:Dvy jste tu jeden trapnější jak druhej:Dza 1)je to krásná holka.za 2)chudinka malá.představte si,že by vás někdo obdivoval a hodil by vás sem.vy by jste otom třeba vůbec nevěděli,a čistě náhodou by jste tu jednoho krásného dne objevili svůj profil či jak to nazvat a každej by tu do vás jebal jak jste trapný že se sem cpete:Da jak by jste ktomu přišli vy?. za3)jo tak třeba její máma fotí,ale to z ní ještě nedělá krásnou a fotogenickou ne?takže přestantě její uspěchy svádět na rodinu.jasně popostrčilo jí to,pomohlo jí to ale jak víte že by se tam neprotlačila i bez mamči?a za 4)jak vypadáte vy po ránu:Dja teda taky šíleně:D....tenhle komentář začíná být poněkud dlouhý takže končím
    áárek a neřešte píčoviny:D *1*
    • Re: :Dbože bože

      V něčem s tebou souhlásím ale nebudme naivní nevěřím tomu,že netuší,že by tu měla profil já osobně si myslím že si to tu založila sama nebo to byla nějaká její dobrá kámoška(ale to je věc názoru)!
    • znovu bože

      Nejde o to, jestli si tu ten profil udělala ona, nebo nějáká jedenáctiletá naivní holčička. Jde o to, že to je hrůza. Moje rodina má taky fotoateliér, a tak něják nechápu, co to je za argument. A taky nechápu argumenty od některých z vás že "je to milá holka". To spousta holek, ale to není důvod dělat si tu profily *3*
  • Neznam..

    Kdo to vubec je? Takovou modelku neznam..Sem se už přidává každá malá holka..! *7*
    • Re: Neznam..

      taky nechápu co tady dělá .. *8*
  • ja

    no boze jedny ju tady znaji druhy nee tak je to kazdeho osobny nazor ze aka je...tak co ju nenechate byt ma vlastny zivot aj ona aj vy ja ju neobranuju lebo ju neznam a nevim co je pravda a co ne ale jej taky neni prijemne kdyz pisete o nej blbosti!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit