Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucik-hilton

    Nemá co tady dělat já taky jsem fotomodelka a tanečnice!!!

    No...je topravda že by tady neměla co dělat!!!já taky fotím do časopisů a tancuju v taneční skupině LIMIT.D.C Havířov!!!!A taky sem fotomodelka a nejsem na osobnostech prostě ona ničeho nadosáhla *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: Nemá co tady dělat já taky jsem fotomodelka a tanečnice!!!

      ty jo :D vzdyt ti není ani 12 let :D
  • Pravda=o)

    Ahojík! No sice je pravda, že na osobnostech nemá co dělat, zas taková osobnost to vážně není! *3* Ale zase je to moooc milá slečinka a nadávat by jste jí nemuseli *13*
  • roxanda

    .,.....

    jo jasne, mozna je simpaticka a foti a je modelka a tancuje... ale to neni zadna vyjimka... ted foti kazdy druhy a tancuje kazdy treti... nwm co dela na OSOBNOSTECH!!!??? *16* *10* *1*
    • Re: .,.....

      tay to nechapu
  • ??????

    Vůbec vás nechápu..Znáte Domču osobně???99%lidí co sem píše zřejmě ne takže nechápu jak jí můžete nadávat do krav atd,, když ani nevíte jaká je..Domča je skvěla holčina a moc ji za to miluju..Je hodná a na osobnosti.cz jí udělal profil někdo jinej ne ona sama..Takže ji laskavě přestaňte nadávat pokud jí neznáte!!!!Chtěla bych vidět vás...Nechápu jak někdo může beht tak závistivej...Z vaší strany je to jenom ZÁVIST ZÁVIST A ZASE JENOM ZÁVIST!Běžte se zahrabat......Dominička je mooc super holka....MT *14*
    • Re: ??????

      No ale tady de právě o to že jí tu nikdo nezná *1* možná proto tu nemá co dělat...Já osobně jí určitě nezávidím ptž stále nechápu co! *7*
  • mám dost!

    :D mám dost teda!!!Tanečnice??,cha!!!jenom tanči v taneční skupině a to je vše!Fotomodelka???její matka je fotografka,takže jí dělá fotky bežte na FP a uvidíte že je tam 1000000000000 slečen a kluku,kteří se taky fotí..Takže není sama..Tak se uklidněte žadná celebrita to není se tam mužete zaregistrovat.BTW ona se tam zaregistrovala taky *1* *1* *1* *1*
    • Re: mám dost!

      asi tak *3*
  • miley_cyrus21

    HAHA

    proč je na osobnostech když to neni žádná osobnost?!
  • =D

    hej no tak ja si tu udelam taky profil kdyz tu ma aji ona *3*
    to si tu muzeme udelat profil vseci..ja sem myslela ze to je jenom pro opravdovy osobnosti co neco umeji a co neco dokazaly..a ne pro takovy ktery si sednou u vizazistky do kresla a pak nafoti par fotek..takze <'>(°-°)<'> *5* *5* *9* *13*
    • ale

      jo ale onma ma mmu co oti a je modelka je barbie ale no a co *15* ale blo mi to taky divny ze tu je
    • Re: =D

      jo jo uděláme tady s toho druhé libko *1*
  • 1994 ne 1993

    Ona se narodila roku 1994 ne 1993, to by totiž nebyla v juniorech a ona je
  • Kdo to je??

    Muže mi nějaká fanynka této neznáme Dominiky vysvětlit co dělá na osobnosti.cz??*7* Čím se tak "proslavila"??Docela by mě to zajímalo,ptž kdyby si tady každý tanečník nebo holka,která si přivydělá tím,že někdy něco vyfotí do časopisu tak by tady ta stránka byla zahlcená a načítala by se tak pomalu,že by tu už nikdo nebyl!Panebože vždyt ona není miss ani nic podobného fakt mě dostáváte!! *1*
    • Re: Kdo to je??

      Souhlasim...podle mě je to ze srandy.
    • ichbinteufelin

      Re: Kdo to je??

      to by mě taky zajímalo, co někdo takovej jako ona, dělá na osobnostech...to už tady pak může být fakt každej... *8*
    • Re: Kdo to je??

      Nejsem fanynka,ale dominika se ničím neproslavila,ale její mamka je profesionální fotografka,takže jí fotí a byla asi 3x v ,,BRAVÍČKU''..A někteří sní dělají velkou ,,celebritu'' jen proto,že fotí..Což si myslím že v dnešní době už fotí každá třetí slečna
  • dominička a liborek

    oni spolu zase chodí? *7* napište sem nějaké informace cokoi o těch dvou moc jim fandím jsou můj vzor *14*
    • tynush737

      Re: dominička a liborek

      tedka už spolem Dominika a Libor nec hodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit