Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOHLE JE OSOBNOST?

    Zpívá? Vynalezla něco? Nepřipadá mi moc jako osobnost. Tohle děvče je jako každé jiné, jen se trochu více vtírá ;-)
  • si děláte prdel

    ach jo nevedela jsem že tu muze bejt každej občan na tyhle planete...pak ale nevim proc tahle stranka se jmenuje OSOBNOSTI neuveritelný... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • -xoxo-

    HAHA

    Ti,co píšou že je fajn je jeden a ten samej člověk.Víte doufám co to je IP ne?

    TsSs..x)NaAa TsOoOoo Si To HraJeSsSs..?UzZz FaKt To PrEhAnIiIs..!!!Si MySlIs Ze Te BuDu ObDiWoWaT nE..?KdYz Si UpLnA nUlA...Ty WoE dAs SeM pAr FoTeK uDeLaS dEbIlNi KoMiX a My Se Z tOhO mAmE zBlAzNit..?Vy TyWoE sTe UpE bLbY zE sTe Ji Na To NaLeTeLi..ZaViDiTe Ji..?Tak Si TaKy UdELeJtE fAnClUb..A bUdEtE nA jEjI uRoVnI..!dOkOnCe ByStE mOhLy BeJt i Na MoJi UrOWNi..!MnU uZ dAl PsAt NeBuDu
  • buginkaaaaa

    Dominika je ůžasnáááá!

    Dominika, je zvláštní člověk, je suprová, má srdíčko na správném místě a to nejdůležitější, ví co od života očekává a chce! To že má ráda styl Barbie, a miluje růžovou na tom není nic špatného. Bohužel se mei námi najdou i ti co ji nepřejí, budto že je krásnější, nebo že dělala 30.2-modní přehlídku v Brně s Dominikou Mesárošovou a Hankou Mašlíkovou *4* Jako začínající modelka se nevede vůbec špatně! Mimochodem taky pomáhají charitě! A je ůplně ůžasná!!!!!! *14* *14* *14* Kdybyjste aspon mohli jednou zažít naše nákupy *1* Prostě nejde ani říct jak moooc ji mám ráda!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Dominika je ůžasnáááá!

      neřikám že je špatná...ehm...jako...můj ex...se s nív lastně i abvil..když ybdlela v chomutově...já sem jí nikdy blíže nepoznala...nemám jí co nadávat ani jí obdivovat..pravda je..že možná příde docela nepříjemná...s tou růžovou..ale co že? no také je pravda...že se dostala docela vysoko díky mámě...ale kdo by toho nevyužil že? a ti co píšou že je naprostá kráva...buď závidí páč je hezká*teda nwm jak bez make-upu xĐ* nebo že má prachy....víc k tomu nemůžu říct...
  • ?

    možná je super. Já ji tedy vůbec neznám. *7* *7* Ale jak tady píšete, že fotí do různých časáků a že je slavná, tak promiňte já ji nikde neviděla *7* *9*
    • fatinka

      Re: ?

      Vivi- tak to seš asi jediná :-))) vždyt je pořád někde *5*
      • karula

        Re: Re: ?

        Jediná asi není,no.Já jí taky vůbec neznám a nikde jsem jí neviděla. *1*
      • Re: Re: ?

        Ale já fakt nevím kdo to je *9* *1*
  • domnika

    Však si dem taky založit osobnosti.cz ne..? :D

    Jo si taky založím osobnosti ne? :D :D :D :D a vy taky všichni jsme osobnosti jak ona...! :D :D Tak proč bychom nemohly? :D dem dem..!
  • fatinka

    závist světem vládne:D

    a proč by tady nemohla být když se fotí?viděl jsem ji ve spoustě časáku i v katalogu tak proč ne?závist je svině:D
  • TROCHU MOC NO NE?

    HELE JAKO CO SI MYSLÍ?ZAKLÁDÁ ASI FANKLUB,POŘÁDÁ SRAZY,CHAT,E-SHOP ATD???CO SI MYSLITE A CO SI HLAVNE ONA MSLI ZE JE?NAKA CELEBRITKA??BOŽE..VZPAMATUJTE SE!!!DYT JE TO NULA!NECHÁPU JESLI VAM NĚKDO VYMYL MOZEK NĚČIM ALE TOHLE JE FAKT MOC...ONA JE NULA,NICKA NAPROSTY NIC TAK NEVIM CO DELATE A CO DELA ONA ZE SEBE NAKOU HVEZDU CESKY REPUBLIKY..FAKT PREHNANE *15* *15*
  • janulcicinka

    třeba je v poho

    ale tak ta holka muže bejt v pohodě:)
  • HM..

    No nechapu co tady vubec děla podle mě to neni žadna slavna osobnost.Je to normalni holka joko ostatni.Třeba někdy bude slavna ale zatim neni a tak tady nema co dělt nemyslíte??? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit