Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROTI ní nic nemám

    Proti dominice nic nemám ale až do dněška jsem nevěděla kdo to je.Nevím CO to je za osobnost jsem ji nikde neviděla nic o ní nevím.Nepatří sem.To vím ale jasně.
  • fatinka

    je super!!!

    Dominika je krásná a super holka co fotí do časáků a k tomu skvěle tančí!!!nechápu proč ji nadáváte měly by jste se zamyslet nad tou závistí pochybuju že vám něco udělala!
  • lenickaaa

    Nechápu to

    to je fakt hozně velká osobonost *15* fotomodelka a tanečnice ..neřikam nic
  • Však co vám je..??

    Hej nechápu jak všichni závidite její krásu.. *13* ..Je to uplně vklidu holak co sem dneska viděl na roztleskavačkách..a i šikovná když skončili 2...A ty co ji tady nadavají tak ji nešahají ani po kotníky tak utřete nos..
  • Neznám

    Vůbec nevím kdo to je *1* *1* . A ona má jako fakt nějaký fanoušky?? hej tak to už můžu já mít taky *1* .
  • domcus

    =)

    Já ji teda vidím poprvé tady na osobnostech....myslím že je opravdu krásná....a nic proti ní nemám.....každý neni slavný přes noc.......atřeba ještě ukáže co v ní je.....to,že má mamku fotografku je jen plus pro ní...za to nemůže......takže já jí držim palce.......
  • závist

    to je závisti....i když má matku fotografku kdyby byla hnusná nebo hloupá nepomohl by jí ani prezident..vzpamatujte se děcka už tady jde vidět jak moc vám vadí že je někdo úspěšnější..já myslím že každý máte tu možnost ,ona si takovou cestu vybrala a vidím,že to nemá moc jednoduché.neznám ji ,jen z toho co slyším a jak píše,ale ona hloupá nebude ,kdežto o vás co píšete komentáře co nedávají smysl se to říct nedá. *13*
    • van-luci

      Re: závist

      máš pravdu *3*
  • ježiš!!!

    tk to se sem můžu dát taky a prohlásit se za osobnost!!!!!bože!!!!
  • ajusinkal

    Hnus!

    OMG ona není žádná osobnosti!Beztak si to libko založila sama!Je jí 14 a nechápu co na ní všichni vidí!Viděli jste ji bez make upu?Ne?To bystew vaši slečnu dokonalou totiž nepoznali! *5*
  • LOL!!:D

    *7* heh,no do týhle holky bych rozhodně neřekla,že jí je 14 let!!!!! *15* každopádně ty fotoromány? fakt děsný ... :D *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit