Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fatinka

    s liborem

    dominika zase chodííí s liborem !!!!!!taky jsme je viděly s kámoškama v práglu vypadali sympaticky *5*
    • Re: s liborem

      koho to zajímá???jsem viděla taky furu lidi,kteří nakupovali v obchodě *1*
  • fatinka

    dominika s liborem v praze!!!!

    Ve středu jsem viděla Dominiku v Praze a byla s Liborem!!!nakupovali v oc anděl a dost se k sobě měli!!!!
  • krávy

    Holky, já bych vám všem tady nejraději vyliskala fakt. Jste úplně ubohé, dělat osobnost z někoho kdo nic neznamená. Ona je úúúúúúúúúplně normal. holka jako vy všechny. Dokázala ve svém životě něco? Jestli ano tak prosím. Jako vážně vy si vůůůůůůůůůbec neuvědomujete, co děláte. Hahahahaha se vám musím vysmát, vypadáte jako největší ubožačky na světě! Vyvyšovat někoho kdo za to vůůůůůůůůůůbec nestojí. Žijte si svůj život a ne život Dominiky. Každý den na jejím blogu, oh jak ubohé. Všechny bych vás chtěla osobně poznat, abych se vám vysmála! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *7*
    • Re: krávy

      netuším vubec co to je za holku a jak tak koukám fakt netuším co tu dělá někdo kdo není zádná osobnost pro náš kraj,česko,svět:) souhlasím s tvým příspěvkem:) *3*
  • chčiju smíchy

    kdo je DOMINIKA MYSLIVCOVÁ????*9* kdo to je???vzdyt ona je NULA to vam tady řekne skoro kazdej =))) nevim co dela na osobnosti.cz *13* *15* a navic neni ani zadna krasavice jen naka normal tuctová bloncka..fakt jako nic moc xDD *15* nechapu co tu řešíte ..dyt to je naprosty nic!! *15* *16* *15*
    • Re: chčiju smíchy

      Naprosto souhlasím. Tato slečna má moc hezké fotky, to podotýkám *3* Ale kdo by taky neměl, jsou od profesionálních fotografů a když si všimnete jejích prvních fotek - naprostý průměr. Žádné prodloužené vlasy, dětská tvář a naprostá neprofesionalita. Je tu samozřejmě protekce ze strany její matky, ale nedivte se, to by si dala líbit přece z nás, ne *5* Jsou tu jistá privilegia, ale dle mého je tenhle celý "Fenomén" tak trošku přehnaný (reklamy na T-mobile a různé postery..) Nejsem v téhle oblasti zažitá, dělají z ní příliš, toť jenom můj názor;)
      • Re: Re: chčiju smíchy

        A ještě musím zmínit, že tohle, co píšu není ze závisti:) Vím, že kritika mnoha slečen je právě z tohoto důvodu, protože tohle nemůžou překousnout a celé dny přemýšlí nad tím, jak by jí napodobili, ale před ostatními pomluvili, přitom celé dny bloumají nad její "DOKONALOSTÍ". Já nejsem nikdo zakomplexovaný (díky bohu!) a Dominiku bych neurazila, protože to je ubohé, nevysmívám se tu, jen píši svůj názor.
  • df

    dominika?ehm ehm mužu řict že ji neznám jen z fotek a muzu uznat ze je fakt hezká.jj je hezka,kolik je na světě hezkých holek,ale nejsou slavne,protože nemaji mamku fotografku.Ja sama dělam modeling.těžce jsem se k tomu propracovala řeknu vam ze to vubec nebyla lehká cesta.a ted jsem na sebe pysna za to co jsem dokazala.což tahle holka nikdy byt nemuze.no ,ale když už ma takove výhody tak ji držím palečky *1* *1* *1* *1*
  • to je moc

    hehehehe...tak to je moc...:D trapas ne??vždyt jenom fotí....a to díky své mámy..V této době dělá modeling snad každá druhá slečna...A myslím si že žádná osobnost není,neznámená to že je hezká tak už je to nějaká osobnost.. *15* *15*
  • inulinecka

    ;-)

    ae jinak s váma docela souhlasím nemusela by tu být
  • inulinecka

    :-d

    No Domču znám osobně a krýáva není:-) ae je pravda že začala jenom díky mamce a taky nwm proč tu má založenou svoji osobnost ae kráva není;-) *5*
  • lilien_

    to je moooc...:D

    heh nechápu.:D jak může být čtrnáctiletá holka, která v podstatě nic nedokázala, být na osobnostech ve stejné kategorii jako Kate Mossová? Přijde mi to dost zvláštní, protože začínajících mladých modelek jsou milióny a většina nemá potřebu se vytahovat svýma vyretušovanýma fotkama. Nejsi celebrita, podle mě je to urážka opravdových modelek...já ji nenadavm nebo něco, prostě mi to přijde naprosto uhozený *1*
  • martin33

    GH

    á tato holka je velmi pěkná ale popravdě řečeno sem ji ještě nikdy nevyděl ani neslyšel a to znám strašne moc osobností a že prej zpívá to taky vůbec fakt tuhle holku neznám mohli byste mi o níc něco říct jestli je to fakt osobnost nebo ne jinak já nevim *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit