Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D:D

    Bože :D:D:D
    všichni z ní dělají takOvou nadheru, ale odmyslete si make up a ty hadry a máte pruměrnou blondatou 15ctiletou holku..
    dyt ani postavu nemá nic moc... tělo nemá vubec tvarOvané..žadné prsa , žadné boky ani zadek... takhle mOdelka vypadat teda rozhOdně nemá!!

    PS: nezdá se vám , že ke svému těla má nejak velkou hlavu?? a to myslím tedkom vážne beze srandy!
  • pravda

    Tak tohle by měl být ideál krásy?TO ASI TĚŽKO!!!!!neříkám že je ošklivá nebo tak,ale světoznámý návrháři,si už moc nevybíraj na přehlídkový mola takhle hubený holky...Takový ideál krásy (podle chlapů),jsou ženský který se maj za co chytnout,takže trošku větší zadek a trošku větší bříško.....Hele nepíšu to sem protože jí závidím,páč tý se nedá co závidět!postava?fotky?popularita? URČITĚ NE!dyť je úplná pravda co sem psala LAURA...A PROSÍM!NECHTE SI SVÝ KOMENTÁŘE,ŽE JÍ ZÁVIDÍME,PROTOŽE 99% ZE 100% LIDÍ CO SEM PÍŠOU JÍ NAZÁVIDĚJ..... *4*

    PS:ta podle mě nemá žádnou šanci to dotáhnou ta světový přehlídkový mola! *4*
  • ...

    co ta holka udělala tak zajímavýho? nic, jen má dobrý fotky... v ničem nehrála, nic nenazpívala, prostě nic... a to že má profil na osobnosti.cz je tky divný - tady maj profily ti, který něco dokázali, slavný... má svůj fanclub, profil tady, internetový stránky (ted nemyslim na blog.cz), co by ještě chtěla? autogramiády? ah pardon zapoměla sem že už tky měla.... nezávidim jí to, je mi jedno co dělá ae celkem ovlivnuje lidi kolem sebe a ty co jí "fanděj" ... zdar
  • nechápu xD

    Já nechápu její fanynky,ptž obdivovat někoho jenom proto,že je pěkný a má dokonalé fotky mi příjdé hodně divné=DSvětu nedala žádnou písničku,neukázala svůj herecký talent,nenapsala žádnou knížku,kterou by si někdo mohl oblíbit prostě NIC!Tohle by měla uznat každá alespon trošku chytrá fanynka.Nepatřím k těm,které jí nenavidí,ale musím se jich zastat,ptž opravdu nechápu co mají této slečně závidět ano je pěkná,ano je ted dost proslavená,ALE kromě hrstky jejích fanoušku a lidí,kterým je uplně u prdele jí všichni nesnáší,a proto bych s ní neměnila.Nikdy nebudu pěkná jako ona,ale projít ulicí s tím že mě 9 lidí z 10 nenávidí bych nechtěla a myslím,že nejsem sama!Kdysi jsem jí litovala kvuli množství antiblogu díky nimž jsem vubec zjistila kdo to Dominika Myslivcová je.Ted už jí opravdu nelituju,ptž si to zvolila sama.Upřímně mi je od pohledu nesympatická,ale neznám ji,proto jí tady nebudu pomlouvat.Každopádně doufám,že jí nikdy nepotkám,ptž znám dost lidí kteří sní už měli tu čest.
  • =P

    no jasně to chápu
    ale ono je tu víc lidí který nejsou uplně nejslavnější
    a nikdo jim nenapíše že tu nemaj co dělat
  • :D

    NikdO neříka že ji neco nepřejem! ale tato stranka je určena pro svetove celebrity .. a tatO slečna muže být hezka jak chce, ale já newím o tom že by byla celosvetove známa!! tady prOste nemáá co dělat KONEC TEČKA *7* *7*
  • jflk

    když tu pomalu všichni píšete že je hnusná tak proč jí plo lidí krade fotky a vydává je za svoje?
    jen jí zavidíte
    já jí to narozdíl od vás přeju
    • Re: jflk

      A co by jí měli závidět...?
  • :D co je mOc tO je příliž:D

    reskator: tO je někajý vtip?
    cO tady ta slečna dělá na OSOBNOSTECH CZ.??
    JE SICE PRAVDA ŽE TATO DÍVČINA JE PĚKNA ALE POKUD CHCE VYSTATOVAT SVÉ PROFESIONÁLNĚ NAFOCENÉ FOTKY , AŤ TO DĚLA NA LIDE.CZ , NEBO NA FACEBOOKU, LIBIMSETI. ALE NE NA STRANCE KDE PATŘÍ PŘEDNÍ SVETOVE CELEBRITY. KAŽDY ČLOVĚK JE SICE OSOBNOSTÍ ALE TATO STRANKA JE URČENA PRO CELEBRITY-HERCE,ZPEVAKY, OPRAVDOVÉ MODELKY CO V ŽIVOTE ALE HLAVNE VE SVETE NĚCO DOKAZALY !!!! TY MOŽNA UŽ PATŘÍŠ MEZI MODELKY ALE ZAČÍNAJÍCÍ! TAK PŘEHODNOŤ SVE NADMĚRNÉ SEBEVEDOMÍ A VRAŤ SE ZPÁTKY NA ZEM!! *4* *16*
  • kočka

    Myslím,že tato dívka je jednou z nejhezčích v osobnostech,patří sem je to kus a moc Ti fandím Tvůj ctitel *14* *14*
  • real_katushka

    SEš ok??

    Sry zlato ale blog jsem chápala,libko-to má každý že??,osobnosti -málo jsem chápala a ted web totálně nechápu...mno ale když si jdeš za svým cílem..Prosím,ale věř že jestli budeš na vrcholu slávy tak se uvidíme...Zatím *13* *1* *8* *5*
    • :D

      Ja si myslim že maš na to postavu a že si fotogenická.Každej má svůj názor *1*
      a žesi tě tě to baví tak zatím jdi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit