Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anti fan

    Na Facebooku,když do vyhledávání napíšete Dominika Myslivcová,dole je stante se fanouškem anti Domině!!!Tak rychle všichni anty se přidejte at je tam co nejcíve! *3* *5*
    • loloavril

      Re: anti fan

      jssem tak takéé:)
  • mooley

    ??

    Není to nějaký divný?? v žebříčku je 21. a přesto má jen ňák 227 fanoušků
    • marketa1991

      Re: ??

      je to podle náštěvnosti profilu,ne podle fanoušků
  • ikjoovf

    To,proc tu je,nam dotoho nic neni!Ale prekvapuje me,ze se stala slavnou diky blogu *1* Já ji neznám,ale podle toho jak píše,mi přide jako pohodová holka.Proč jí pořád nadáváte?Ona nemůže zato že má štěstí a mámu fotografku!Nejsem sice její obdivovatelka,ale taky nejsem ta jedna z těch,kteří soudí podle vzhledu!JSTE UBOZÍ,TI KTEŘÍ JÍ NADÁVÁTE!A proč se obevila na osobnostech?No protože je asi známá ne?A prý ženic neudělala?Vždyt jí je teprve patnáct!Já zas nevím co Ewa Farna tak ''suprovýho'' ale nenadávám ji!
    • Re: ikjoovf

      jak můžeš srovnávat evu farnou a dominiku?evu zná každý koho se zeptáš,vystupuje v televizi,koncertuje,natáčí desky a co tahle blondýna?zná ji pár lidí respektive 12-14 ti leté holčičky,zkus se zeptat okolí kdo ji zná?nic nedokázala jen se nechává fotit od mamky,ja nejsem žádná anti ale dožírají mě lidi kteří by se jí nejraději nasoukali do prdele a chtěli by být jako ona *16*
    • Re: ikjoovf

      má parádní tu stránku -www.dominikamyslivcova.cz *3*
    • 8.ball.8

      Re: ikjoovf

      OMG, LOL, ROFLÍÍÍÍÍČEK *4*
  • ____

    vzdyt ji pomlouva i nejlepsi kamaradka rika o ni ze neni pekna ale ze ma jen hezke fotky...kdyby to byla opravdova kamaradka tak to o ni nerika
    • Re: ____

      Ahojte, muzu se jen zeptat kdo to je???...o té slecne jsem nikdy neslysela a ani jsem ji neviděla...a to se o bulvár docela zajímám!...tak mi nejde do hlavy proč je na osobnosti.cz *7* *7* *7*
      • marketa1991

        Re: Re: ____

        je to fotomodelka tak proč nebejt na osobnostech...ty kdyby si tady byla fotomodelka tak ten profil tady máš třeba taky...je to její život a když na to má tak klidně...
        • Re: Re: Re: ____

          janě ona je fotomodeka jak ja jsem papež:-D
      • 8.ball.8

        Re: Re: ____

        Já jsem taky na osobnostech a nikdy jsi mě neviděla. *5*
  • ...závist

    podle mě jí jen závidíte
    uznávám že to vánoční video je přehnaný
    ale jinak se mi zdá v poho
    • samanta218

      Re: ...závist

      Závist?To snad ne a co proboha?Tak jo obličej ma pěknej ale kdo ne?Když tě nalíčí a učeše profík.Postava?polovina holek je štíhlá.......... *1* *15*
  • ....

    neviem ktorý ale prečítala som si tu niaky príspevok súhlasím čo napísala nemusela si dať tu profil ona ved myslíš že miley cyrus sem prišla a dala sem profil? *4*
    • Re: ....

      ježiš i kdyby tak jak by si tu asi mohla mily cyrus udělat profil když je to česká stránka bože lidi mysleteeee *15* *15* *8*
  • Súhlasím

    Barča : jjj presne *8*
  • Osobnosti

    Nebudu se tu snižovat k nějakejm narážkám, pomluvám atd.., Za 1. bylo by toho moc , za 2.- to za to nestojí.. :).. Milé dámy "Obdivovatelky", asi jste se zbláznily.. KOukala jsem se na blog této "FOTOMODELKY" a nestačila jsem zírat.. xD.. Příspěvky typu : Dominiko, moc tě obdivuji, jsi můj vzor, chci tvůj podpis", absolutně nechápu.. xD.. Další, co je mi záhodou, jako dalším, co tu vůbec tahle slečna dělá.. Vedle takových osobností jako je např. Michael Jackson, A.Jolie,J.Aniston, Wentworth Miller a já nevim kdo ještě..?.. To je nehorázný..!!.. Její blog je jeden velkej růžovej hnus.. Asi moc rozumu nepobrala, když je schopná tam dát takové videa, jaké tam jsou..př. "VÁNOČNÍ" video, pro navození "VÁNOČNÍ" atmosféry..(Kdo viděl, ví o čem mluvím).. Kroucení se před zrcadlem, televizí, v lacinym růžovym oblečku.. Napsat o sobě: Jsem blondýna, mám ráda růžovou, vypadám povrchně.......??????... nO.. xDxD.. Co je moc, to je moc..
    Vyhodit..!!.. xDxD.. Smazat.. xDxD..
    • Re: Osobnosti

      sdílím tvůj názor...ale co by jsi čekala od malých holčiček:-Dty napíšou dominice na icq ahoj ona jim odepíše ahoj a mají z toho vánoce a píšou všude že si sni psaly a že je uplně super nejlepší:-D
    • Re: Osobnosti

      Souhlasím,, tahle holka není nic,,a vedle osobností jako Michael Jakson, se ona může jít zahrabat,, ničeho nedosáhla,,Kromě toho že jí obdivují nějaké zakomplexované mladé holky,,tkeré si ymslí jaká není tahle domisssek borka,,
      • samanta218

        Re: Re: Osobnosti

        Tak jí to neberte asi mela komplexy tak se musi léčit *1* *1* *1*
  • co to ma znamenat?

    Urcite Vas vsechny uz poucovali o pomluvach! Tedy se nebudu namat! Nevite ani jaka je, temer vsichni ji berete za nejakou kralovnu barbien! Cely zivot ma pred sebou, proc ji ho kazite? Ano! mozna ma umele nehty a mamcu fotogravku a je hezka ale preci z ni nemusite hned delat terc! Myslite si, ze po tolika rocich vnima vase blabolky? Myslite si ze ustoupi? Mozna by jste meli prave ustoupit vy!
    • Re: co to ma znamenat?

      .. mas pravdu! ale ona ma jen maminku s atelierem, diky ktere poznala mozna vic lidi.. tomu se rika boj za popularitu? Myslim ze ne.. jakozto vy(teenagri) ji znate pod nazvem: "barbie"
      , mylim ze ji i trosku je! .. kdo by si vzal do mesta tak kratkou sukni s vykukem zadnice a ani se nemusi ohnout?
      Ja asi ne! Male holky ji chtej jen poznat jaka je, ponevac ma vse.. o co si "dupne", vetsi pubertacky ji chteji poznat kvuli "normalni" zavisti.. temer dospeli i dospeli ji chteji poznat kvuli anti clankum na ni.. ktere tvori ti, co ji poznali svou zavisti a pesimismu..
      sami si ale neuvedumujete ,ze timto jeji popularita stoupa!
      Ani bych se nedivila kdyby za michealem byla! Diky vam, samozdrejme! *4*
    • Re: co to ma znamenat?

      ja ustoupim až nebude na osobnosi.cz blogu at si uděla klidně 100 ale tady ji nechci
  • ..+dodatek

    jo a ani bych se nedivila kdyby se za takovejch 5 let objevila na stránkách playboye...když ho tak zbožn´uje..!xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit