Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inya

    15?

    A ty ze je 15? ....chudak :) *1*
  • Dominika

    Ahoj...na Dominiku jsem náhodou natrefila minulý rok na www.lide.cz_prohlídla jsem si její fotky,videa s Liborem i různé fotky s úpravami,či nápisem "Barbie"...A musím podoktnout,že ani po té na mě Dominika nepůsobila jako žádná modelka.Vlastně na jistých fotkách vypadala jako díťě...obyčejná tuctová holka,jako každá znás...o pár dní později,jsem prolížela různé blogy atd. a na Dominiku jsem opět narazila..Byl to článek o tom,jak je tzv. namyšlená,povrchní,ošklivá.... a opravdu mě to zarazilo,protože na mě působila opravdu jako dítě:-)_a zvditelnit se tričkem skoro nad pupík,mini sukní..ze které,kdyby se předklonila vyleze "prdel"..a kouřovým líčením,mi vážně připadá dost ubohé.Její web www.dominikamyslivcova.cz je opravdu moc pěkný,taky na něj občas chodím,ale rozhodně si myslím,že tohle není jenom její práce:-)...stejně jako Pink video,fotoromány, soutěže,škola líčení a další.Ani fotky nejsou bez líčení,na určitých fotografiích,ani její obličej bez make-upu,jak ona sama tvrdí.Je to obyčejná holka,jako my ostatní...tutíž nechápu,co zrovna tady dělá její profil...né,že bych jí záviděla,jak všem cpou ty 10ti leté holčičky,co jí berou jako za vzor krásy...tudíž musím dodat,že bez kosmetických úprav by získala opět svůj dětský,naivní vzhled:-)__I přesto bych chtěla Dominice popřát hodně šťestí v tom,"DOSÁHNOUT VÍC NEŽ OSTATNÍ"...s pozdravem Nikol
  • Tina.Rp

    Ahoj lidi tahle osobnost ktera si rika modelka nebo snad super hvezda je jen clovek jak mi nesudte lidi podle krasy ale podle srdce mozna ze sebe dela ale nikdo nevi jaka je uvnitr
    • Re: Tina.Rp

      když potkáš na ulici bezdomovce tak taky je skvělej uvnitř, nebo se ti hnusí navenek?..Já když chodím po ulicích tak většinou vidím lidi kolem sebe..ne do nich. :-) *15*
  • bubeve

    ZlatíčQo

    Domča je suprová!Nádherná,přítelská,p
  • dodatek

    + Na některých fotkách vypadá na třicet, na některých na 10...= ne to, že dospěla, ale tuna makeupu a tuna digitálního makeupu =PHOTOSHOP. *3*
  • Smažte to!

    Smažte tenhle nesmyslný profil prosim Vás! Ona se nemůže měřit s osobnostma formátu...Eva Longoria atd... Je to fakt směšné. Nic tady o ní nebudu psát, snad jenom, že je to OBYČEJNÁ holka, která si profil tady nezaslouží! Nic nedokázala a je jenom obyčejná "modelka", která ještě ke všemu nikdy nepředváděla a nejspíš ani nebude předvádět na opravdovém molu, jelikož její výška je směšná a pod úroveň opravdových modelek, které předvádí na světových molech a ještě ke všemu se tím nechlubí. a Tudíž, jak z toho vyplývá, ona není ŽÁDNÁ modelka...nanejvýš FOTOmodelka to je asi vše. A kterákoliv z jejích faninek, anti a já nevím co, by mohla v životě dokázat víc, než tahle slečna. Chce to jen velký chtíč a jít si za tím! :-) *3*
    • Re: Smažte to!

      naprosto souhlasím, jestli je tahle uměle vytvořená "holka" osobnost, tak to potom může být osobnost ÚPLNĚ KAŽDÝ!!! Nevím čí je to práce, že je na osobnostech, ale je to blbost a jestli chcete aby tato stránka byla brána vážně, jako že se vyzná ve světě osobností, které něco dokázali, tak byste Myslivcovou rozhodně smazat měli...
      • jackie28

        Re: Re: Smažte to!

        jj at ten profil smažou..ona dokázala pěkný kulový..jsou tu celebrity většího formátu..ona je jak říkáte obyčejná holka-zmalovaná a já nwm co..nepatří sem..to by fkt moh bejt slavnej každej..a nechápu proč něco takovýho jako je ona je v topce...do topky bych spíš dala Michaela Jacksona než tuhle zmalovanou potvoru co nic nedokázala
  • Můj názor..

    Tak jako první mě zaráží jedna věc- slečna Dominika na mě působí, jako malé dítě...Teď myslím vzhledově. A její máma jí dovolí fotit takové fotky? Přijde mi to, jako focené pro pedofily...To její dětské odhalené tělo. Kdybych si odmyslela retuše, kterými fotografie prošly...Jistě by vypadala úplně jinak.
    Jinak jsem na odkaz na její profil na osobnostech narazila na jejich stránkách. Což mluví samo za sebe...Obsah jejich stránek mi přišel povrchní- slečna mě nijak nezaujala. Jen kluci, líčení, móda, nakupování, fotomodeling - Ano, to je možná ideální život mnoha dospívajících holek, ale to z ní nedělá osobnost. Však ona z toho ještě vyroste. Při pohledu na její obličej si říkám, jak hezká by byla, kdyby nebyla tak zmalovaná a umělá...Ale takhle je mi s prominutím jen k smíchu. Já osobně rozhodně nezávidím, naopak si říkám, chudák holka. Nelíbí se mi zmalované, opálené tuctové holky. Já dávám přednost přirozenosti, nezmalovanosti a hlavně tomu, si něco vybojovat a ne protekčně získat. Bylo by mi to blbé a kdyuž bych to měla, něco bych dělala- něco, co se dá považovat za umění. Četla jsem se srandy jeden její rozhovor a docela mě pobavilo, že by se chtěla živit uměleckým směrem...Ach, kolik lidí již dnes neví, co je to umění...V umění má být originalita.
    *9*
    • mucq954

      Re: Můj názor..

      úplně souhlasím!!
      • jackie28

        Re: Re: Můj názor..

        přesně!!!
  • muj nazor

    nenalicena vypada na 13,modelkou by prece meli byt prirozeny holky ne barbie s protekci diky jeji mame,ktera ji asi vsechno da
  • CO JSI DOKAZALA?

    co jsi prosimte dokazala ze tu uverejnujes sve fotky. vis kolik je krasnych holek ?? daleko hezcich nez jsi ty a taky tady nedavaji sve fotky. prestan se uz ponizovat a byt naivni. otevri oci a setkej se konecne s realitou. ..je mi te lito protoze nezvladnes zit ziot, zit realny zivot. budes to mi hodne tezke. *9*
    • Re: CO JSI DOKAZALA?

      máš pravdu! :)
  • Můj názor

    Já osobně si myslím, že Dominika je hezká holka.Má pěknou postavu,obličej a umí už v modelingu chodit a ví jak se prosadit, což má své výhody!Ale když se to tak vezme tak v této době dělá modeling spoustu holek a ona je jednou z nich. Ještě toho moc nedokázala, aby tady byla za OSOBNOST. Ale je to její věc..myslím si že se s modelingem dostane daleko.
    • Re: Můj názor

      Zkus se podívat na nějaké profi agentury, fotky z castingů apod. a uvidíš, co znamená pro profesionály opravdová modelka - přírodní slečna, kolikrát i ničím nezajímavá, se světlou pletí a hlavně výška hraje nejdůležitější roli. Dominika je za každou cenu barbie, je malinká a že je hubená, na tom nic není, takových je spousta. A jak píšeš, že v modelingu umí chodit, tak by mě zajímalo, co si pod tím představuješ..To, že její máma je fotografka s prestižní agentuou v Ostravě jí dělá tak populární, protože kdyby její máma dělala úplně jinou práci, tak o ní nikdo neví..
      • Re: Re: Můj názor

        přesněě..taky jsem hubená,malá a co?..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit