Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andyk

    Re: Re: Posílejte hlasy

    souhlasím s Vámi, Chodúr první, Dominika druhá :)) Šmajda by podle mě měl vypadnout už dávno...ale ty jeho 10tileté uječené fanynky co stojí v těch prvních řadách :D mu posílat hlasy bohužel budou, ikdyž nechápu co na něm tak vidí a nejhorší je že tady v této soutěži nejde o vzhled (ikdyž u Šmajdy to fakt nechápu), ale o zpět..to si hodně lidí neuvědomuje, doufám, že teď když už se blíží finále tak to hodně lidí přehodnotí a podpoří Martina a Domču, pač ti tam jsou podle mě oprávněně :))
  • pavelkable

    Odkaz od fanušika

    Ahoj Dominika
    Ty to zajtra zvládněš prehral som si pesničky ktore budeš zpivat.Držím Ti palce.Pavel z Trutnova ČR moj meil cakajda@humlak.cz *14* *14* *14* *3*
  • hellraiser

    Re: Posílejte hlasy

    Presne tak...Mirovi by to treti misto sluselo stejne jako Dominice to druhe a Martinovi prvni. *1* *3* *4*
  • wendy92

    Re: Upozornění

    Jasně maž si co chcš máš na to právo když jsi správce, ale si nech ty proslovy a radši posílej hlasy..
  • wendy92

    Posílejte hlasy

    Chodúr to vyhraje stoprocentně, to je jasný už divadla. Vždyt to je nástupce Gotta, hlas jako on nemá nikdo.. ale musíme ted poslat hlasy Dominice všichni!! Nemyslím si že by byl šmajda lepší, ona zpívá nádherně a má na to aby byla s chodúrem ve finále. Tak ji tam musíme dostat! Je asi poslední šance.. *5*
  • Re: dominika je nejlepsi

    ale Miro je taky fajn mohli by být ve finále spolu ...prostě slováci jsou lepší a chodúr tam podle mě už nemá co dělat
  • Re: mačí

    vis kdo tetka vypadne smajda dominika je oproti nemu 100krat lepsi *3* *3* *3* *1* *1*
  • dominika je nejlepsi

    domca by to mela vyhrat zaspivala ted nich nejlip michala davida *3* je proste nejlepsi ta by mela vyhrat je hezka hezky spiva co ji jeste chybi *5*
  • Re: :-)

    tak to mas dobre *4*
  • :-)

    ty jo Domča má narozeniny ve stejný den jako já *4*
  • miley11cyrus

    .

    domča...je ta super v superstár by měla vyhrát ×ĐĐ *14*
  • twistr

    Upozornění

    Dobrý večer všem. Rád bych poděkoval všem kteří fandí Domči, ale zároveň bych rád upozornil ty, kteří ji nemají rádi aby nás ušetřili vulgarismů. Dnes sem smazal dva příspěvky a tyhle čistky budou pokračovat v případě, že se tu objeví příspěvky které by jí mohli urazit nebo jakkoli poškodit. Tak prosím pozor na to co píšete. Přeji hezký večer. PS: tohle upozornění se netýká vlastního názoru, pouze ale slušně napsaného. *13*
  • Re: d

    plně stebou souhlasím,nemá tam už dávno co dělat *9*
  • espozito

    Dominika!

    Doufám,že Domča to celé vyhrá!!!!! *1*
  • hellraiser

    Re: d

    Praveze uplne naopak- a navic na svuj vek je i sexy *14* *14* *1*
  • hellraiser

    Re: Domčaa=***

    Jj, taky bych v tom absolutnim finale rad videl tyhle dva zpevaky, kdyz uz zbyle dva favority tam nemam.
  • lucka.ptackova

    Domčaa=***

    Dominika je v SuperStar jediná, při jejímž zpěvu mi příjemně běhá mráz po zádech...Je tam nejlepší ještě s M. Chodúrem a chci aby ve finále byli právě tito dva a kdo vyhraje to mi pak bude jedno!!! *1* *1*
  • Ahoj Domčo !

    Moc ti fandím !!! *8* *7* *3* *1* *4* *15*
  • Re: d

    tak to vubec je lejlepsi
  • skvěláá

    dominika je skvělá zpěvačka.....ted když vypadl honzík tak fandim jí....aa šmajdovi....oni dva jsou tam nejlepšíííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit