Přejít na výpis diskuzí

Duffy

OSOBNOST 22.5.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neumí zpívat

    Duffy neumí zpívat....
    Kdo má rád Harryho Pottera je upe nej a nejlepší díl je Harry Potter a princ dvojí krve boží...
    Duffy hrůza !!!!
    • Re: Elik [elkazav@seznam.cz]

      Ty si holka, tak blbá že to snad ani neni možný!!! *16* Harry Potter je trapnej a už neí IN tak jako dřív. Ale Duffy je nová a In je. Myslim že to tě asi žere. Je vidět že si dost jednoduchej člověk, když jsem vytahuješ svůj zájem o Harryho a urážíš Duffy. *16* To dělaj jenom ubožáci. Já si říkám někomu se líbí to a mě zas tohle, proč bych měĺ někomu nadávat že poslouchá tohle, nebo že má rád tohle, když mě taky nikdo nenadává. Nenadávej jinejm a by může bejt všechno OK!!!! *16*
  • Neumí zpívat

    Duffy neumí zpívat....
    Kdo má rád Harryho Pottera je upe nej a nejlepší díl je Harry Potter a princ dvojí krve boží...
    Duffy hrůza !!!!
  • parket..a

    omg

    ježiši už se zklidnite...NIKDO vás nenutí Duffy poslouchat tak nechápu co tady někteří z vás furt melete...nelíbí se vám? ježiši tak jí neposlouchejte a neotravujte furt...tohle mě pěkně vytáčí!!!
  • sheril15

    Píseň z Coca Coly

    ahojky nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička z reklamy na coca colu?
  • kamca12

    VŠE NEJLEPŠÍ

    Vše nejlepší k narozeninám *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětadvacetinám.
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!!

    Fšecko nejlepší Duffy.......přeju ať se ti v životě daří a neohlížžíš se za těma kreténama keří tě tady dokáží tak brabůrně pomlouvat.....prostě jdi si za svým snem ať se to těm vymatlaným kreténům líbí nebo ne.......sami zpívat neumí a do Tebe se budou navážet!!!!Idioty co podstoupili LOBOTOMII!!!!!tak bych je nazvala já......neohlížej se na ostatní a dělej co sama uznáš za vhodný....takže si dnešek pořádně užij HAPPY BIRTHDAY!!!! *3*
  • CO TO MÁ BÝT?

    Duffy vůbec neumí zpívat, má tak divný hlas, až to bolí. Když jsem ji uviděla v reklamě na cocacolu, říkala jsem si, proboha, co to je? A začala jsem se hrozně smát. A ještě k tomu jsem si říkala, že jí je tak 40, kouknu se na osobnosti, a zjistím, že jí je 24.Tak to je moc, tahle Americká "hvězdička" by neměla být zpěvačka.
    • Re: CO TO MÁ BÝT?

      :D :D
      a) je z Anglie
      b) kdyby sis poslechla něco jiného než tu otřesnou komerční reklamu, kde zpívá vážně strašně, přijde mi to jako naschvál, tak bys asi měla objektivnější úsudek...zkus alespoň na youtube např. Stepping stone nebo Warwick avenue!
      Těšilo mně.
  • parket..a

    YES

    mrtě zpívá v reklamě na coca colu... *1*
    • monikasmajlo

      Re: YES

      mne coca cola nikdy nechutnala (nechutne po ní skrípou zuby) ale co se týče Duffy, nevím, proč jí dali do povolání že HEREC, když ona je svevačka a je to žena
  • denda88

    hlas...raci pomlcet=D

    teda az na ten hlas s .... jako to slysite ne=D *1*
    • Re: hlas...raci pomlcet=D

      to je právě na ní to vyjímečný, protože žádná zpěvačka nemá takovejhle hlas jako ona...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit