Přejít na výpis diskuzí

Duffy

OSOBNOST 22.5.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    trapáčci

    No jasně, někomu kdo poslouchá trapnej hip-hop, ve kterým se opakuje pět not a pět rádoby vtipných slov, přijde Duffyin hlas trapnej, ale je skvělej a ona má charakter.Jenže někdo jako VY to nikdy nepochopí, takže se běžte radši zahrabat do BRAVÍČEK a pusťe si DJ WICHE a nebuzerujte tady. *1*
    • nelmo002

      ...??

      Hlas má děsnej ale někomu se líbí a někomu ne to je vaše věc...ale já jí nemusim
  • Děs

    Vážený,Duffy je ostudou Anglické pop muzic *1* .Její hlas mi připomíná nenamazané panty u dveří.A její vzhled nebudu raději ani komentovat. *9*
  • CD

    AHOJ MÁM NA PRODEJ CD OD DUFFY-ROCKFERRY-DELUXE EDITION ,KDO BY MĚL ZÁJEM MŮŽU VÁM HO PRODAT (JE NOVÉ A NEPOUŽITÉ).POŠLU HO NA DOBÍRKU.KONTAKTUJTE MĚ NA barbora.faldusova@kvnet.cz AHOJKY *3*
  • PŘEMOŽITELKA ŠKREKOŠŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Duffy je něco příšerného....nechápu jak ji může někdo poslouchat....ta se narodila jako přemožitelka škrekošů, ne???? Ať ta stará hajtra táhne tam odkud sem přilezla...a mraučí po za uši hluchým a né těm co poslouchají telku a rádia !!!!! *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *5*
  • kamca12

    NÁDHERNÝ HLAS

    Ten hlas je fakt jedinečnej, teda upištěnej? *1* *1* Nevím no, ale mě vůbec nepřijde. *1* *1* Ale je zas pravda že bych jí normálně tipovala na víc, 24 je mý ségře a ta...a vypadá mladší než Duffy, ale možná tak soudím taky díky jejímu hlasu, je takový dospělejší...Duffy. *3*
  • ajusinkal

    hm

    vypadá tak na 40 ale to je asi tím jak na ni v klipech vždycky napattlou tunu make upu a dají jí rudou rtěnku..její hlas je hezkej ale v tý reklamě na cocacolu je dost upištěnej no..
  • fůj

    Upištěná pihatka, má hlas jak tříletá holčička, co ještě ke všemu neumí zpívat
    • Re: fůj

      Z tebe mluví jen závist..Její hlas je neopakovatelný, krásný..hodně vyčnívá nad ostatními..A z videoklipů je vidět, že si to střihne klidně i bez hudby *8* je prostě super *14* a její Mercy mě vždycky nakopne *3*
      • Re: Re: fůj

        Bože ten hlas *1* *1* Něco naprosto příšernýho *9* eště nikdy v životě jsem neslyšela něco tak hnusnýho, omg jak mohla prorazit taková *9* a to její oblečení, fuuuuuju *9* *9*
  • aronika

    Hmm

    Duffy má nádhernej hlas ale když sem se dozvěděl že má 24 tak sem byla v šoku. Vypadá tak o 10 nebo 15 let starší!Ale jinak proti ní samozdřejmně nic nemám! Je to je¨n můj názor
  • Sú v pohode

    Amy aj s Duffy sú ok.Páčia sa mi.
  • zebricka003

    WOW!!

    Hudebi kritici ji pokladaji za novou Amy Winehouse *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit